głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Kiedy zadbasz o własne potrzeby i pragnienia przestaniesz zadręczać innych wygórowanymi oczekiwaniami. Nie będziesz już szukać u nich czegoś czego Ci brakuje.

tancorek

tancorek.moblo.pl
Kiedy zadbasz o własne potrzeby i pragnienia przestaniesz zadręczać innych wygórowanymi oczekiwaniami. Nie będziesz już szukać u nich czegoś czego Ci brakuje. Przyjed
 Kiedy zadbasz o własne potrzeby i... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

"Kiedy zadbasz o własne potrzeby i pragnienia, przestaniesz zadręczać innych wygórowanymi oczekiwaniami. Nie będziesz już szukać u nich czegoś, czego Ci brakuje. Przyjedziesz zaspokojony, przynosząc im coś, czym możesz się z nimi podzielić."

 Zatęskniłem bardzo do takiego... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

"Zatęskniłem bardzo do takiego spokoju, chciałem, aby już wszystko się we mnie ostatecznie uspokoiło. Aby nie szastał się we mnie gniew, wściekłość, sprzeciwy losowi i inne takie ciężkie do znoszenia namiętności."

 Nigdy nie odmawiaj zaproszenia.... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

"Nigdy nie odmawiaj zaproszenia. Nigdy nie opieraj się nieznanemu. Po prostu otwórz się na świat i napawaj przeżyciami. A jeśli się sparzysz? Cóż, trudno... Pewnie nie na darmo..."

 Rzadko poznaję osoby  które są w... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

"Rzadko poznaję osoby, które są w moim stylu. Rzadko udaje mi się kogoś tak naprawdę polubić. Ale kiedy już na kogoś takiego trafię, przywiązuję się do niego zbyt mocno i zbyt szybko. ”

Inność jest dobra  więc nie... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

Inność jest dobra, więc nie dopasowujcie się do pozostałych. Nie róbcie mniej niż jesteście w stanie. Czasem powinniście też trochę narozrabiać. Nie ma w tym nic złego.

Zanadto wszystko bierzesz do serca... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

Zanadto wszystko bierzesz do serca, przez to będziesz zawsze najnieszczęśliwszym człowiekiem. ”

Każde dobre wrażenie  jakie się... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

Każde dobre wrażenie, jakie się wywołuje w świecie, stwarza nam nieprzyjaciela. Aby być lubianym przez ludzi, trzeba być miernotą.

 Nig­dy nie trać cza­su ani słów... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

"Nig­dy nie trać cza­su ani słów bezmyślnie. Są nie do odzyskania."

 Zdumiewa mnie  jak mało płaczą... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

"Zdumiewa mnie, jak mało płaczą współczesne kobiety, a jeśli już płaczą, to wstydliwie i jakby przepraszająco. Ubolewania godne, że wstyd lub moda odbierają nam tę naturalną funkcję. Potrzebujemy wilgoci, by stać się kwitnących drzewem, inaczej poniesiemy klęskę. Płacz jest rzeczą dobrą, zbawienną, słuszną. Nie rozwiązuje dylematów, ale dzięki niemu trwamy, nie upadamy."

  W dzisiejszych czasach przeważają... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

" W dzisiejszych czasach przeważają ludzie egoistyczni. Nie liczy się przyjaźń, tylko to, na jakiej pozycji społecznej się jest. Płeć męska zadufana w sobie. Braki w prawdziwych mężczyznach. Skorych do normalnej rozmowy,dążących do codziennych spotkań, a nie chętnych tylko na szybki seks. Kobiety, a nawet już nastolatki, coraz częściej mają brak poszanowania do siebie samej. Na siłę szukają kogoś, "aby tylko był" . Zanika miłość. Gdzie to wszystko dąży? "

 Bóg stworzył człowieka z oczami z... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

"Bóg stworzył człowieka z oczami z przodu, a nie z tyłu głowy, co znaczy, że człowiek ma się zajmować tym co będzie, a nie tym co było. Jeśli nie porzucisz przeszłości, ona zniszczy Twoją przyszłość."

 Wie pan  bo miłość to... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

"Wie pan, bo miłość to świadomość, że jest się kimś najważniejszym. To życie z kimś, kto przytrzyma mocno za rękę, gdy ziemia się zatrzęsie, a nie z kimś, kto sam co chwila będzie wywoływał trzęsienie ziemi słowami "Odchodzę!", "To ja w takim razie wyjeżdżam!". Miłość to siła, która nierozerwalnie łączy, spaja w jedno i nie pozwala wypowiadać słów, które tak bardzo ludzi dzielą. Bo miłość to niemożność wyobrażenia sobie życia bez tej osoby."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV