głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Bagatelizuj porażki bo tylko słabi i nieudacznicy się nimi chwalą. Olewaj je a jeśli już o nich mówisz to mów o tym czego się dzięki nim nauczyłeś bo nic więcej

tancorek

tancorek.moblo.pl
Bagatelizuj porażki bo tylko słabi i nieudacznicy się nimi chwalą. Olewaj je a jeśli już o nich mówisz to mów o tym czego się dzięki nim nauczyłeś bo nic więcej nie
Bagatelizuj porażki  bo tylko słabi... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

Bagatelizuj porażki, bo tylko słabi i nieudacznicy się nimi chwalą. Olewaj je, a jeśli już o nich mówisz, to mów o tym, czego się dzięki nim nauczyłeś, bo nic więcej nie ma znaczenia. (...) nieważne, że Abraham Lincoln zanim został wybrany na prezydenta przegrał wszystkie wybory, w jakich startował - ważne, że nim został. Steve Jobs przez większość życia był traktowany jak niezawodny wizjoner, mimo że szereg jego produktów okazało się kompletną klapą. Porażka oznacza tylko tyle, ze czegoś nie zdobyłeś, ale wyniki budzą podziw. Wiesz dlaczego? Bo porażki ponoszą wszyscy, a sukces tylko najlepsi.

Nie ma powodu by oszczędzać dobre... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

Nie ma powodu by oszczędzać dobre słowa. Dobre słowo może uratować życie.

 Naruszenie lojalności to... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

"Naruszenie lojalności to najsilniejsza trucizna relacji intymnej."

 Najlepszą metodą przewidywania... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej TWORZENIE"

 Myślę  że jak każdy normalny... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

"Myślę, że jak każdy normalny człowiek nie podobam się sobie i tyle. Każdy normalny człowiek nie jest z siebie zadowolony. „Kochaj siebie” nie jest zależne od urody. To coś innego – poznajesz siebie, akceptujesz i w związku z tym idziesz dalej. I to nie oznacza, żeby siebie uwielbiać i uważać, że jest się pięknym, czy nawet ładnym. To zaburzenie umysłowe, naprawdę tak uważam."

 Życie jest zabawne  prawda? Kiedy... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

"Życie jest zabawne, prawda? Kiedy już myślisz, że wszystko sobie poukładałeś, kiedy zaczynasz snuć plany i cieszyć się tym, że nareszcie wiesz, w którym kierunku zmierzasz, ścieżki stają się kręte, drogowskazy znikają, wiatr zaczyna wiać we wszystkie strony świata, północ staje się południem, wschód zachodem i kompletnie się gubisz. Tak łatwo jest się zgubić."

Nie poddawaj sie  nigdy nie... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

Nie poddawaj sie, nigdy nie przestawaj wierzyć w siebie, nie rezygnuj z marzeń i nie wycofuj się z życia. Zamknięty z powodu strachu niczego nie osiągniesz, choćbyś bardzo chciał. Jeżeli podajesz się już na starcie z powodu braku wiary ze strony innych cały czas będziesz w pozycji startowej, a przecież nikt nie jest odpowiedzialny za Twoje szczęście. Każdy z nas miał gorsze i lepsze momenty w życiu to one właśnie pozwalają nam cieszyć się z małych rzeczy i uczą walki i uporu w trudnych chwilach o to właśnie chodzi, całe życie to nauka. Wiec wstań i naucz się walczyć, walczyć o siebie!

Czasami musisz zniknąć. Odwrócić... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

Czasami musisz zniknąć. Odwrócić się na pięcie i zobaczyć świat bez niektórych osób. Jeśli ktoś Cię nie docenia, nie stój obok, nie uśmiechaj się jak w taniej produkcji i nie połykaj tłumionych łez, po prostu odejdź. Daj temu komuś szansę na zobaczenie życia bez Ciebie, bez Twojego śmiechu, humorków i ciągłych rozmów. Nabierz szacunku do samego siebie, nie pojaw się w tym samym miejscu co zawsze. Daj komuś szansę zatęsknić i pomyśleć, że lepiej umrzeć niż istnieć osobno."

 Dopiero z wiekiem człowiek zaczyna... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

"Dopiero z wiekiem człowiek zaczyna rozumieć, że nie należy pukać do wszystkich zamkniętych drzwi i nie należy wchodzić we wszystkie otwarte..."

 Kobiety chcą aby to mężczyzna... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

"Kobiety chcą aby to mężczyzna chciał i to pokazał."

 Balansuję wciąż pomiędzy... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

"Balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."

 Dobre związki to takie  w których... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

"Dobre związki to takie, w których to mężczyzna kocha mocniej."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV