głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek On zobaczył we mnie to wszystko co chowałam przed światem przez te wszystkie lata. Całą moją delikatność i kruchość. Bo wiesz gdy tak bardzo dotyka Cię brutaln

tancorek

tancorek.moblo.pl
On zobaczył we mnie to wszystko co chowałam przed światem przez te wszystkie lata. Całą moją delikatność i kruchość. Bo wiesz gdy tak bardzo dotyka Cię brutalność ży
 On zobaczył we mnie to wszystko co... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

"On zobaczył we mnie to wszystko co chowałam przed światem przez te wszystkie lata. Całą moją delikatność i kruchość. Bo wiesz, gdy tak bardzo dotyka Cię brutalność życia, chowasz w sobie to co najpiękniejsze tak aby nikt nie mógł tego schwytać swoimi zachłannymi dłońmi. Zamykasz całe piękno na siedem zamków, wyrzucając klucze. On szukał długo i znalazł je wszystkie, otwierając każdą z moich zapomnianych części. Zobaczyłam siebie na nowo."

 Kto by się przejmował winem i... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

"Kto by się przejmował winem i różami? To każdy potrafi. A pokazać drugiej osobie, że nie możesz bez niej żyć? To się dopiero nazywa romantyzm."

Nie sztuką jest być z byle kim.... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

Nie sztuką jest być z byle kim. Sztuką jest długo szukać, aż znajdzie się swój ideał i zatrzyma na zawsze.

 Nie myślałem i nie śniłem w mym... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

"Nie myślałem i nie śniłem w mym życiu, że spot­kam w tak czys­tej for­mie tak gwałtowną żądzę i tak gorące i tęskne pożądanie".

 Moja babcia często powtarzała mi:... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

"Moja babcia często powtarzała mi: Nigdy nie mów mężczyźnie wszystkiego, dziecko - on i tak tego nie doceni, a będzie chciał więcej i więcej - i to ty będziesz zawsze tą złą. Gdy dasz mu wszystko, co ci zostanie? Musisz mieć swój kawałek siebie, jakiś mały sekret, choćby dotyczył tylko tego, jaką marmoladę lubisz najbardziej. Bo kiedy będzie naprawdę źle, będziesz mogła schować się z tą marmoladą i w jej smaku odnaleźć lekarstwo na twoje łzy."

Uciekam w piosenki  odszukaj mnie tu. teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

Uciekam w piosenki, odszukaj mnie tu.

 Twarda babka...    slyszymy często.... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

"Twarda babka..." - slyszymy często. Twardość, którą najłatwiej skruszyć dotykiem. Czasem nawet ulega częściowej destrukcji poprzez objęcie ramionami...nawet własnymi. Regeneracja znaczna w ciągu snu. Całkowita w ciągu doby. Kobieta potwór. Jedyny z sercem.

Nie wiem  czy wiemy dużo  czy mało... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

Nie wiem, czy wiemy dużo, czy mało, ale wiem, że cuda się zdarzają i piękna miłość, i przyjaźń również, trzeba tylko chcieć o nią powalczyć, bo życie od czasu do czasu siada na przeciwko, spogląda w oczy i mówi: "sprawdzam".

Żyjemy w dziwnej kulturowej... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

Żyjemy w dziwnej kulturowej dysocjacji w traktowaniu miłości. Z jednej strony wymagamy od miłości, żeby nas uwznioślała i dostarczała samych przyjemności, zarówno w sferze psychologicznej, jak i fizycznej. Ma być źródłem szczęścia, radości, uczuciem wiecznym, trwałym, bogatym we spaniałe doznania. Z drugiej strony wiemy, że miłość niesie wiele konfliktów, cierpień, kryzysów, nieporozumień, często na tle charakterologicznym, seksualnym. I zbyt często traktuje się to jako koniec miłości. A przecież czasem konflikt może być wyrazem miłości na wyższym poziomie, stanowić sygnał dla zakochanych, że stanęli w obliczu nowych zadań, wyzwań.

 Miłością trzeba się opiekować... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

"Miłością trzeba się opiekować, tak jak swoim dzieckiem, żeby się nie zaziębiło, nie zwariowało, nie zgubiło się, nie rozchorowało, nie zobojętniało."

Ile dasz dobrego z siebie tyle Ci... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

Ile dasz dobrego z siebie tyle Ci się zwróci. Od innych osób, w innej postaci, w innym czasie, ale na pewno wróci do Ciebie.

 Ona właśnie taka była  ogrzewała... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

"Ona właśnie taka była, ogrzewała wszystko naokoło siebie, a sama się wypalała."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV