głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Miłość jest jak mieszkanie. W mieszkaniu zaś należy korzystać ze wszystkiego niczego nie zakrywać ani nie chronić. Żyje naprawdę tylko ten kto na dobre zamiesz

tancorek

tancorek.moblo.pl
Miłość jest jak mieszkanie. W mieszkaniu zaś należy korzystać ze wszystkiego niczego nie zakrywać ani nie chronić. Żyje naprawdę tylko ten kto na dobre zamieszkał
 Miłość jest jak mieszkanie. W... teksty

tancorek dodano: 11 luty 2016

"Miłość jest jak mieszkanie. W mieszkaniu zaś należy korzystać ze wszystkiego, niczego nie zakrywać, ani nie chronić. Żyje naprawdę tylko ten, kto na dobre zamieszkał w miłości i nie boi się żadnego z pomieszczeń, nie lęka się żadnych drzwi. Kłótnia czy czuły uścisk - jedno i drugie jest tak samo ważne. Przyciągać się i odpychać. Kluczowe jest, by korzystać z każdego pokoju miłości. Inaczej zadomowią się w nim duchy i złe zapachy. Zaniedbane pomieszczenia i domy bywają wszak upiorne i cuchnące…"

 Związek jest jak dom  gdy przepala... teksty

tancorek dodano: 11 luty 2016

"Związek jest jak dom, gdy przepala Ci się żarówka nie kupujesz nowego domu, tylko wymieniasz żarówkę. Tak samo jest w związku. Gdy coś się psuję, nie należy szukać nowej osoby tylko naprawić zepsuty drobiazg."

 Pierwszym krokiem do sukcesu jest... teksty

tancorek dodano: 11 luty 2016

"Pierwszym krokiem do sukcesu jest szukanie możliwości zamiast wymówek."

“ Właśnie... znaleźć składniki... teksty

tancorek dodano: 11 luty 2016

“ Właśnie... znaleźć składniki miłości. Potrzeba ogromnej pracy (...) Po pierwsze, trzeba umieć rozumieć i akceptować. Potem trzeba być najlepszym przyjacielem. Zawsze. Trzeba pracować nad pokonywaniem tego, czego w Tobie nie lubi druga osoba. Potrzeba wielkiego serca, mimo że tak łatwo jest po prostu być małym człowiekiem w tak wielu sytuacjach... Czasami iskra zapalająca miłość jest z ludźmi od początku. Ale wielu tę iskrę bierze za płomień, który – jak uważają – będzie trwał wiecznie. To dlatego tak wiele ognia i żaru serc ludzkich po prostu się wypala i w końcu gaśnie. Nad prawdziwą miłością trzeba pracować diabelnie ciężko. ”

Bo widzi Pan  nigdy nie spodziewałam... teksty

tancorek dodano: 11 luty 2016

Bo widzi Pan, nigdy nie spodziewałam się ze poznam kogoś takiego. Z tak wielkim sercem, kogoś kto będzie dbał o mnie tak bardzo. Kto będzie dawał mi takie poczucie bezpieczeństwa. Przy kim będę czuła że jestem najważniejsza.. Właśnie On sprawił że zapomniałam o całym Bożym świecie i chce żeby to wszystko trwało, nie raz w myslach tworzę nam wspólna przyszłość i nie ważne jak ciężko będzie, właśnie tego chce... Chce pić z Nim herbatę w ogródku patrząc na bawiące się wnuki.. Bo jest On moją pierwszą miłością i wiem że bez Niego to wszystko nie będzie takie samo...

 Nie traktuj bycia z kimś  jak... teksty

tancorek dodano: 11 luty 2016

"Nie traktuj bycia z kimś, jak głównego elementu, który sprawia, że życie jest albo w porządku albo trudne, jak w ruskiej bajce. Jest mnóstwo ważnych rzeczy: rodzina, pieniądze, odpoczynek, dbanie o zdrowie, dobre jedzenie, przyjaciele, pieniądze, plany i to tylko wymienione na szybko. Miłość jest jednym z setki puzzli – jasne, poprawia wygląd obrazka, ale nie sprawia, że bez niego jest on nic nie warty. Nigdy też nie zapełni pustki jaką odczuwasz. Może co najwyżej sprawić, że kolejne dni będą lepsze – pod warunkiem, że już wcześniej były dobre."

 Gdy ktoś cię denerwuje  to... teksty

tancorek dodano: 11 luty 2016

"Gdy ktoś cię denerwuje, to najczęściej oznacza, że jest obsadzony z złej roli i w tej roli nie pasuje do twojego scenariusza. Zmień mu rolę."

Pamiętaj te dni  w których... teksty

tancorek dodano: 11 luty 2016

Pamiętaj te dni, w których modliłeś się o to, co teraz masz..'

 Ale od złych słów  które się... teksty

tancorek dodano: 11 luty 2016

"Ale od złych słów, które się usłyszało, nie można się uratować, choć tak bardzo by się chciało. Niby wszystko wraca do normy, pojednanie następuje, ale ponad tymi słowami, które się tymczasem zagnieżdżają głęboko, na dnie duszy. I czekają, by w odpowiedniej chwili powrócić i znów coś znaczyć, coś niszczyć, i powtarzać się tak długo, aż rozpadnie się wszystko, jak złudzenie."

  To jeszcze powiedz  jaki powinien... teksty

tancorek dodano: 11 luty 2016

- To jeszcze powiedz, jaki powinien być mężczyzna, który miałby przetańczyć z tobą życie? - Chciałabym czuć się z nim bezpiecznie. Żeby w naszym związku było dużo zaufania, partnerstwa. Ale też pożądania, flirtu, prądu. Dużo świadomości naszej relacji i wspólnego rozwoju. Bo często jest tak, że zakochujemy się w kimś i w związku jedna osoba rozwija się i idzie dalej, a druga stoi w miejscu. Drogi się rozmijają. Dlatego chciałabym mieć obok człowieka, z którym cały czas będę wspinała się do góry.

Mózg wskazuje Ci rzeczy  dla... teksty

tancorek dodano: 11 luty 2016

Mózg wskazuje Ci rzeczy, dla których warto żyć. Serce, dla których warto umrzeć.

“ Na wspólną radość  na chleb... teksty

tancorek dodano: 11 luty 2016

“ Na wspólną radość, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym, na nieustające sobą zdziwienie, na gniew, krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie. ”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV