głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Cokolwiek zamierzasz zrobić o czymkolwiek marzysz zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz siłę i magię. Tak naprawdę nie jest potrzeba ci fizyczna at

tancorek

tancorek.moblo.pl
Cokolwiek zamierzasz zrobić o czymkolwiek marzysz zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz siłę i magię.
 Cokolwiek zamierzasz zrobić  o... teksty

tancorek dodano: 11 luty 2016

"Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię."

 Tak naprawdę nie jest potrzeba ci... teksty

tancorek dodano: 11 luty 2016

"Tak naprawdę nie jest potrzeba ci fizyczna atrakcyjność, inteligencja, kasa, znajomość psychologii społecznej. A co jest potrzebne? Wytrwałość. Nie przez tydzień, miesiąc czy rok. To sytuacja kiedy budzisz się rano, i masz robić pompki i ma być ich 50 i naprawdę nie masz siły ale robisz te 50 pompek. A następnego dnia budzisz się rano i mówisz zdechnę ale zrobię 51 pompek. Talent nie oznacza wytrwałości. Znam niewiarygodnie piękne, inteligentne kobiety, które mogłyby osiągnąć wszystko. I przez tydzień nie palą, przez dwa tygodnie się nie puszczają, przez miesiąc ciężko pracują – ale później odpuszczają. Brakuje im wytrwałości."

 A ona? Jej defekt polega właśnie... teksty

tancorek dodano: 11 luty 2016

"A ona? Jej defekt polega właśnie na tym, że ni stąd, ni zowąd zdarza jej się osunąć w inny czas, jakby podłoga się pod nią zapadła, jakby zleciała o kilka pięter niżej. Ona wierzy, że nie boi się niczego. A przecież zawsze się czegoś boi. Zawsze tego samego i niczego więcej. Ale ten strach tak wrósł w jej serce, że na co dzień wcale go nie czuje, tylko czasem coś ją zaczyna dławić, jakby w gardle utkwiło obce ciało, które wzięło się tam nie wiadomo skąd."

 Nie ma czasu – tak krótkie jest... teksty

tancorek dodano: 11 luty 2016

"Nie ma czasu – tak krótkie jest życie – na sprzeczki, przeprosiny, zawiść, wyjaśnienia. Jest tylko czas na kochanie, i to w tej chwili, że się tak wyrażę."

 W życiu wszystkiego trzeba... teksty

tancorek dodano: 11 luty 2016

"W życiu wszystkiego trzeba spróbować. Trzeba zapalić papierosa, upić się do nieprzytomności, tańczyć całą noc, zgubić telefon, nieszczęśliwie się zakochać, jechać w bagażniku, pływać w nocy, zgubić się w obcym mieście. Ale jeśli robisz coś złego, to przynajmniej baw się przy tym dobrze. Może jutro będzie koniec świata. Przecież może. Próbuj. Może gdzieś miedzy nową książką a podróżą do Ciechocinka znajdziesz właśnie swoje szczęście."

 Machnij ręką na siebie. Zacznij... teksty

tancorek dodano: 11 luty 2016

"Machnij ręką na siebie. Zacznij działać teraz, gdy jesteś neurotyczny, niedoskonały, wiecznie zwlekający, leniwy, niezdrowy czy jakiejkolwiek innej niecelnej etykiety w odniesieniu do siebie używasz. Idź naprzód i bądź najlepszą niedoskonałą osoba, jaką możesz być i zabierz się za rzeczy, jakich chcesz dokonać, zanim umrzesz."

 Na rękach mam blizny.   Na rękach... teksty

tancorek dodano: 11 luty 2016

"Na rękach mam blizny. Na rękach mam blizny od dotykania niektórych ludzi."

 Zrozumiałam  że to  co myślą... teksty

tancorek dodano: 11 luty 2016

"Zrozumiałam, że to, co myślą ludzie wokół, nie ma większego znaczenia."

 Kogo w lustrze widzisz  ile jeszcze... teksty

tancorek dodano: 5 luty 2016

"Kogo w lustrze widzisz, ile jeszcze sobie znów obiecasz? Ile w twojej głowie inni mogą tobie jeszcze mieszać? Ile z tego wziąć gdy na dłoni pełno serca? Gdzie odnaleźć mamy dzisiaj wszystkie swoje własne miejsca?"

 Nagle zdajesz sobie sprawę  że... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

"Nagle zdajesz sobie sprawę, że wszystko się skończyło. Naprawdę. Nie ma już powrotu. Czujesz to. I próbujesz zapamiętać, w którym momencie to wszystko się zaczęło. I odkrywasz, że zaczęło się wcześniej niż myślisz. Długo wcześniej. I to w tej chwili zdajesz sobie sprawę, że to wszystko zdarzyło się tylko raz. I nieważne jak bardzo się starasz, nigdy nie poczujesz się taki sam. Nie będziesz już nigdy czuć się jak trzy metry nad niebem..."

 Odwaga może się przejawiać na... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

"Odwaga może się przejawiać na wiele różnych sposobów. Czasem oznacza poświecenie własnego życia dla czegoś ważniejszego, dla drugiego człowieka. Czasem to rezygnacja ze wszystkiego, co znałeś, ze wszystkich, których kochałeś,w imię czegoś większego. Ale czasem coś zupełnie innego. Czasem oznacza, że mimo bólu zaciskasz zęby i każdego dnia na nowo podejmujesz wysiłek, mozolną pracę na rzecz lepszego jutra.”

  czego może pragnąć tak kobieca... teksty

tancorek dodano: 28 stycznia 2016

- czego może pragnąć tak kobieca kobieta? - zapytał - przestać być mężczyzną i poczuć się kobietą. ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV