głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Nic tak nie niszczy człowieka od środka jak udawanie że wszystko jest dobrze. Chodzi o to by w tym życiu człowiek umiał ocalić siebie. Nikt nie przybędzie nam z

tancorek

tancorek.moblo.pl
Nic tak nie niszczy człowieka od środka jak udawanie że wszystko jest dobrze.
Nic tak nie niszczy człowieka od... teksty

tancorek dodano: 16 luty 2016

Nic tak nie niszczy człowieka od środka, jak udawanie, że wszystko jest dobrze.

 Chodzi o to  by w tym życiu... teksty

tancorek dodano: 16 luty 2016

"Chodzi o to, by w tym życiu człowiek umiał ocalić siebie. Nikt nie przybędzie nam z pomocą na białym rumaku. Każdy z nas jest odpowiedzialny za siebie samego i swoje własne szczęście. "

To była pierwsza rzecz  której... teksty

tancorek dodano: 16 luty 2016

To była pierwsza rzecz, której musiałem się o niej dowiedzieć i być może najtrudniejsza jakiej przyszło mi się kiedykolwiek nauczyć – a mianowicie tego, że ona jest tylko swoją własnością, a to, co mi daje, jest kwestią jej wyboru i jest przez to cenniejsze. Czasami motyl przyfruwa by usiąść na otwartej dłoni, ale jeśli ją zamkniesz w taki czy inny sposób, motyl – i jego wybór by tam być – zniknął.

  Machnij ręką na siebie. Zacznij... teksty

tancorek dodano: 16 luty 2016

" Machnij ręką na siebie. Zacznij działać teraz, gdy jesteś neurotyczny, niedoskonały, wiecznie zwlekający, leniwy, niezdrowy czy jakiejkolwiek innej niecelnej etykiety w odniesieniu do siebie używasz. Idź naprzód i bądź najlepszą niedoskonałą osoba, jaką możesz być i zabierz się za rzeczy, jakich chcesz dokonać, zanim umrzesz. ”

 Nie twórz związków... więzy nie... teksty

tancorek dodano: 16 luty 2016

"Nie twórz związków... więzy nie są Ci potrzebne... nie odgrywaj roli narzeczonego czy narzeczonej... męża czy żony... pozostań sobą i spotkaj drugiego człowieka... stwórz relację z drugim człowiekiem... bo to spotyka się człowiek z człowiekiem... istnienie z istnieniem... Bo nie chodzi o to, by się w związek związać, tylko o to, by relację nawiązać.. Bo w relacji chodzi o to, by się kimś zainspirować, a nie z siebie zrezygnować..."

Niby to samo niebo  a każdy inaczej... teksty

tancorek dodano: 16 luty 2016

Niby to samo niebo, a każdy inaczej przeżywa ten sam dzień.

Nauczyłaś mnie co to znaczy się... teksty

tancorek dodano: 16 luty 2016

Nauczyłaś mnie co to znaczy się uśmiechać. Żyć z sercem, które czuło życie. Z każdym kilometrem wnikałaś w skałę, którą się stałem i rozbijałaś rysy i głazy mojej duszy. Jako pierwsza poskładałaś mnie z kawałeczków. W sprawach miłości nauczyłaś mnie raczkować, potem chodzić, biegać, a następnie gdzieś tam, na plaży, pod księżycem, w czasie biegu w kierunku wiatru, gdy biliśmy kolejny rekord na kilometr, obróciłaś się w moją stronę, rozcięłaś więzy, które pętały moje skrzydła i nauczyłaś mnie latać.

 Powinieneś zacząć robić w życiu... teksty

tancorek dodano: 16 luty 2016

"Powinieneś zacząć robić w życiu coś nadzwyczajnego. Coś, co sprawi, że o szóstej rano zerwiesz się z łóżka z uśmiechem. Coś, co będzie podtrzymywać Cię przy życiu, kiedy ktoś złamie Ci serce. Coś, co pozwoli Ci utwierdzać się w przekonaniu, że jesteś kimś absolutnie wyjątkowym i bez Ciebie codzienność straciłaby kilka istotnych kolorów. Po prostu, zapomnij o wszystkich powodach, dla których coś się nie uda. Wystarczy znaleźć jeden dobry powód, dla którego się powiedzie."

Kochaj swe życie i żyj jego... teksty

tancorek dodano: 16 luty 2016

Kochaj swe życie i żyj jego pełnią, A Twoje marzenia się spełnią na pewno, Nie daj zastraszyć się złym przepowiedniom, Uwierzyć w siebie - w tym całe sedno, Nie każdy potrafi odważyć się marzyć, Czas maluje ponure obrazy na twarzy, Każdy dzień, następna strona biografii, Życie jak pudełko czekoladek, Nigdy nie wiesz co się trafi.

Serce bije mocniej   Dzień czy noc... teksty

tancorek dodano: 16 luty 2016

Serce bije mocniej, Dzień czy noc, Jestem kolejnym krokiem, I dobiegnę tam, Wiem gdzie idę i co chcę, Ja wygranym dotrę, I mimo tych potknięć, Ja nie będę sam.

Pamiętaj: zachowuj ostrożność na... teksty

tancorek dodano: 16 luty 2016

Pamiętaj: zachowuj ostrożność na życia zakrętach, Nie bój się marzyć i obieraj cele, Wiara w swoje siły bram otwiera wiele

Nieraz  żeby zmądrzeć i odbić od... teksty

tancorek dodano: 16 luty 2016

Nieraz, żeby zmądrzeć i odbić od zła tu, niestety trzeba się odbić od dna

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV