głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Widzisz są osoby które same dla siebie budują klatki i zamykają się w środku. Następnie biorą kluczyk do ręki robią zamach i wyrzucają go najdalej jak mogą. Wt

tancorek

tancorek.moblo.pl
Widzisz są osoby które same dla siebie budują klatki i zamykają się w środku. Następnie biorą kluczyk do ręki robią zamach i wyrzucają go najdalej jak mogą. Wtedy zac
 Widzisz  są osoby  które same dla... teksty

tancorek dodano: 19 luty 2016

"Widzisz, są osoby, które same dla siebie budują klatki i zamykają się w środku. Następnie biorą kluczyk do ręki, robią zamach i wyrzucają go najdalej jak mogą. Wtedy zaczynają przekonywać innych do tego, jakie ich życie jest do bani, bo chcieliby robić tyle świetnych rzeczy, ale jak, skoro dookoła siebie mają kraty? Nie widzą, że te kraty są zrobione ze słów, które same sobie mówią: „Nie umiem”, „Nie mogę”, „Nie mam szczęścia”, „Ona była inna, niż pozostałe”, „To był ten jedyny”, „Takie uczucie zdarza się tylko raz w życiu”. Odpowiednio asertywna osoba powinna odpowiadać wtedy: „Gówno prawda”."

Lubię spędzać z Tobą czas. Lubię... teksty

tancorek dodano: 19 luty 2016

Lubię spędzać z Tobą czas. Lubię rozmawiać z Tobą o wszystkim i o niczym. Lubię leżeć wtulona w Ciebie. Lubię gdy jesteś bliżej niż na wyciągnięcie ręki. Lubię czuć Twój oddech. Lubię z Tobą milczeć. Lubię gdy się złościsz. Lubię czuć że jestem kimś, a nie kimkolwiek. Lubię być, a nie bywać.

Często za silnym charakterem... teksty

tancorek dodano: 19 luty 2016

Często za silnym charakterem chowają się najgłębsze blizny..

Życie to nieustanna walka  zmaganie... teksty

tancorek dodano: 19 luty 2016

Życie to nieustanna walka, zmaganie się z przeciwnościami. Albo wygrywamy, albo przegrywamy. Jeśli coś nie wychodzi nie należy tego skreślać. Trzeba podkreślać cele i szukać motywacji do walki o sukces. Najgorsze przegrane to te z powodu niewykorzystanych szans. Bo nie ma co żałować przegranej, jeśli walczyliśmy do końca. Najgorsze jest poddanie się na starcie.

Wszystko  co potrafię  to być mną... teksty

tancorek dodano: 19 luty 2016

Wszystko, co potrafię, to być mną, ktokolwiek to jest.

 Mamy większe domy  lecz mniejsze... teksty

tancorek dodano: 19 luty 2016

"Mamy większe domy, lecz mniejsze rodziny. Więcej możliwości, lecz mniej czasu. Mamy więcej tytułów, lecz mniej rozsądku. Więcej wiedzy, lecz mniej zdrowej oceny sytuacji. Mamy więcej specjalistów, lecz i więcej problemów. Więcej leków, lecz mniej zdrowia. Mnożymy majątki, okrajamy własne wartości. Mówimy za dużo, kochamy za mało, kłamiemy zbyt często. Uczymy się, jak zarabiać na życie, lecz nie uczymy się, jak żyć. Mamy stabilne budowle, lecz kruche charaktery. Coraz szersze autostrady, lecz coraz węższe poglądy. Przebywamy drogę na księżyc i z powrotem, lecz mamy problem przekroczyć ulicę i poznać nowego sąsiada. Tworzymy coraz więcej komputerów, przechowujemy coraz więcej informacji, lecz komunikujemy się coraz mniej, mniej i mniej. To czas szybkiego jedzenia, lecz wolnego trawienia. Wielkich mężczyzn, małych charakterów. Czas większej ilości pracy, mniejszej ilości zabawy. Większej ilości różnych posiłków, mniejszej ilości witamin i minerałów. Czas, kiedy mamy mnóstwo w oknie, a nic w pokoju."

Co możesz zrobić? Przestań się... teksty

tancorek dodano: 19 luty 2016

Co możesz zrobić? Przestań się bać i zacznij kopać w dupę ludzi, którzy nie przynoszą Ci dobrych rzeczy. No bo jaki masz pożytek z osób, w których towarzystwie nie czujesz się komfortowo? Czego nie wiesz? Fajność przyciąga fajność. Jak wymienisz kadrę na pozytywną, więcej pozytywnych przyjdzie, a te negatywne jednostki pójdą w dalekie pip. Nie bój się sprzedać kopa każdemu pajacowi, który sprawia, że czujesz się gorsza, słabsza, niefajna, mało ważna, głupia, wykorzystywana. Sekret tkwi w tym, że póki nie pokazujesz gdzie są drzwi, idioci nie wiedzą, jak w nie trafić. Pokaż drzwi i miej święty spokój. Nie potrzebujesz wokół siebie nikogo, kto sprawia, że nie czujesz się najfajniejsza na świecie.

My tacy nie będziemy”. Nie będzie... teksty

tancorek dodano: 16 luty 2016

My tacy nie będziemy”. Nie będzie poczucia beznadziei, nudy, typowości, kompromisów i harówki. Żon traktujących mężów jak tresowane małpki na pokaz, mężów traktujący żony jak patrol drogówki, do przechytrzenia i uniknięcia. My tacy nie będziemy"

 Czego chcesz? Połóż dłoń na... teksty

tancorek dodano: 16 luty 2016

"Czego chcesz? Połóż dłoń na sercu i zapytaj siebie: Czego chcę? Pierwsza odpowiedź, jaka przyjdzie Ci na myśl, będzie właściwa."

Miłość jest groteską. Przynosi... teksty

tancorek dodano: 16 luty 2016

Miłość jest groteską. Przynosi tyle samo bólu co szczęścia. Wynagradza nam wszystko. Wszystkie niedogodności i potknięcia. Dwoje ludzi którzy mogą rozmawiać o wszystkim, mogą na siebie liczyć w każdym momencie, są dla siebie nawzajem ogromnym wsparciem. Ich ciała są jak mechanizm. Należą do siebie nawzajem, współpracują. Bez siebie nie tworzą już tak doskonałego urządzenia. Nie wiem czy zrozumiałeś. Są sobie niezbędni. Potrzebni.

Miłość to fascynacja  chęć... teksty

tancorek dodano: 16 luty 2016

Miłość to fascynacja, chęć odkrywania coraz to nowych warstw. To niezwykła odwaga, a kto się nie boi, nie może powiedzieć, że jest odważny. Musisz być przy tym kimś, bo bez tego nie potrafisz funkcjonować. Ciągle czujesz pustkę której nie możesz niczym zapełnić. Jesteś jak bez nogi, bez ręki, bezwładny, bezsilny. Każdy ruch drugiej osoby, to czy pocałuje Cię w nos czy w nadgarstek, jest dla Ciebie jak rytuał. Nic nie wyraża uczuć do takiego stopnia jak te drobne gesty. Kiedy trzyma rękę na Twoim sercu i czuje jak ono stopniowo przyspiesza, kiedy gładzi kciukiem Twoją skroń, a Ty uśmiechasz się błogo upajając się rozkoszą która wynika z tego, że przy Tobie jest.

Nie wyobrażam sobie być z kimś z... teksty

tancorek dodano: 16 luty 2016

Nie wyobrażam sobie być z kimś z przymusu, bez powodu czy dlatego, że nie miałabym lepszej opcji. Być z kimś to nie tylko chodzić za rękę i często się spotykać, czy recytować oklepane wyznania miłosne. To jest coś o wiele więcej, nie wiem czy wiesz o czym mówię. To jest być blisko kogoś, jako człowiek. Znać jego nawyki, wiedzieć co go boli i jak mu pomóc. Być skutecznym lekiem na jego smutki, nie móc spać z tęsknoty. Miłość musi być gorliwa i zaborcza, nie może być "od tak”. Nie może być monotonna jak codzienność, tylko dzika i nieokiełznana. Nie mówię, że musicie oddychać w tym samym tempie i rozumieć się bez słów. Nie ma dwóch idealnie dobranych osób. Ale te różnice, błędy, czynią z nich ludzi. To jest piękne. Kiedy dwoje najzwyklejszych ludzi którzy mają na swoich kontach zarówno wzloty i upadki zaczynają dzielić ze sobą życie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV