głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Szukam siły nie po to by stać się mocniejsza od innych ale by zwalczyć swego najgroźniejszego przeciwnika : własne wątpliwości. Nie ma żadnej możliwości by spr

tancorek

tancorek.moblo.pl
Szukam siły nie po to by stać się mocniejsza od innych ale by zwalczyć swego najgroźniejszego przeciwnika : własne wątpliwości.
 Szukam siły nie po to  by stać... teksty

tancorek dodano: 29 luty 2016

"Szukam siły nie po to, by stać się mocniejsza od innych, ale by zwalczyć swego najgroźniejszego przeciwnika : własne wątpliwości."

 Nie ma żadnej możliwości  by... teksty

tancorek dodano: 29 luty 2016

"Nie ma żadnej możliwości, by sprawdzić, która decyzja jest lepsza, bo nie istnieje możliwość porównania. Człowiek przeżywa wszystko po raz pierwszy i bez przygotowania. To tak, jakby aktor grał przedstawienie bez żadnej próby."

 Lepiej i więcej się uczę... teksty

tancorek dodano: 29 luty 2016

"Lepiej i więcej się uczę, przechodząc przez wszystko samemu, popełniając własne błędy. Niedobrze jest unikać błędów, które mogą nam pokazać coś nowego."

Nigdy nie wiadomo  czy tak  jak... teksty

tancorek dodano: 29 luty 2016

Nigdy nie wiadomo, czy tak, jak człowiek by chciał, nie byłoby akurat gorzej.

 Bywają wielkie zbrodnie na świecie... teksty

tancorek dodano: 29 luty 2016

"Bywają wielkie zbrodnie na świecie, ale chyba największą jest zabić miłość."

 Każdy miewa w życiu momenty  kiedy... teksty

tancorek dodano: 29 luty 2016

"Każdy miewa w życiu momenty, kiedy musi się zastanowić, kim jest i czego chce."

 proszę Cię  nie kochaj swojego... teksty

tancorek dodano: 29 luty 2016

"proszę Cię, nie kochaj swojego wyobrażenia o mnie i nie lep mnie na jego podobieństwo, bo nie, nie jestem z gliny. mnie kochaj, mnie prawdziwą, pełną błędów... a jeśli potrzebujesz miłości z porcelany, to takiej miłości ja dać Ci nie potrafię... bo taka miłość kruszy mi się w dłoniach, a moje życie to nie muzeum. mam swoje orbity, swoje nieba i piekła, a w klatkach umieram. i tak bardzo wiem, że potrafię ranić... słowami, milczeniem. bo w kolorze różowym to ja mogę mieć co najwyżej bluzkę, a słowa i milczenie zawsze muszą być dla mnie prawdziwe, lecz jeśli pokocham, to już najbardziej, to do granic, kosmosu, które wiem, że przecież wtedy właśnie nie istnieją.."

 Depresja to skutek takich małych... teksty

tancorek dodano: 29 luty 2016

"Depresja to skutek takich małych ciosów zadawanych przez całe życie, po których jakoś się żyje dalej. I ja też tak miałem. Bo wie pani, to jest tak jak z odkręceniem gazu w mieszkaniu. On się tak ulatnia, ulatnia... i wybucha. Człowiek też wybucha... "

   Czego się najbardziej boisz w... teksty

tancorek dodano: 29 luty 2016

"- Czego się najbardziej boisz w życiu? - Że mnie ominie."

 Spróbuj nie opierać się zmianom... teksty

tancorek dodano: 29 luty 2016

"Spróbuj nie opierać się zmianom, które napotkasz na swej drodze. Zamiast tego daj się ponieść życiu. I nie martw się, że wywraca się ono do góry nogami. Skąd wiesz, że ta strona, do której się przyzwyczaiłeś, jest lepsza od tej, która cię czeka?"

 Z wszystkich spraw  którymi się... teksty

tancorek dodano: 29 luty 2016

"Z wszystkich spraw, którymi się martwimy: 40% nigdy się nie zdarzy, 35% wyjdzie lepiej niż nam się wydaje, 15% można zmienić niewielkim kosztem, a na 8% i tak nie mamy wpływu."

“ Życie zostawia blizny na ciele i... teksty

tancorek dodano: 29 luty 2016

“ Życie zostawia blizny na ciele i na duszy. Kiedy poznaje się kogoś w połowie drogi, trudno oczekiwać, że nie będzie miał żadnych zadrapań. ”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV