głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Niesłychanym komfortem w związku jest nie musieć kłamać . Nie takie ważne żeby człowiek dużo wiedział ale żeby dobrze wiedział nie żeby umiał na pamięć a żeby

tancorek

tancorek.moblo.pl
Niesłychanym komfortem w związku jest nie musieć kłamać .
 Niesłychanym komfortem w związku... teksty

tancorek dodano: 29 luty 2016

"Niesłychanym komfortem w związku jest nie musieć kłamać".

Nie takie ważne  żeby człowiek... teksty

tancorek dodano: 29 luty 2016

Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.

 Kiedy spotykasz pokrewną duszę  to... teksty

tancorek dodano: 29 luty 2016

"Kiedy spotykasz pokrewną duszę, to tak jakbyś wszedł do domu, w którym już kiedyś byłeś - rozpoznajesz meble, obrazy na ścianach, książki na półkach, zawartość szuflad. Znalazłbyś tam drogę nawet po ciemku."

 Generalnie jestem stworzona do tego... teksty

tancorek dodano: 29 luty 2016

"Generalnie jestem stworzona do tego, by się kimś opiekować, dbać o kogoś, troszczyć się i walczyć o innych."

Czasami swoim charakterem niszczymy... teksty

tancorek dodano: 29 luty 2016

Czasami swoim charakterem niszczymy to, co udało nam się zbudować sercem.

 To prawda  że wiele zależy od tego... teksty

tancorek dodano: 29 luty 2016

"To prawda, że wiele zależy od tego jakie miałeś dzieciństwo, w jakim otoczeniu dorastałeś, jaką masz rodzinę, przyjaciół... Ale tylko od Ciebie zależy jakim człowiekiem będziesz."

Nie wiń za nic nikogo w swoim życiu... teksty

tancorek dodano: 29 luty 2016

Nie wiń za nic nikogo w swoim życiu, dobrzy ludzie dają szczęście, źli - doświadczenia, najgorsi ludzie dają ci dobre lekcje, a najlepsi piękne wspomnienia.

Szczęścia nie da Ci szczupła... teksty

tancorek dodano: 29 luty 2016

Szczęścia nie da Ci szczupła piękność z długimi nogami. Lalki stoją na półkach i dbają o to, żeby nie znalazło się na nich zbyt wiele kurzu. Masz przy sobie dziewczynę, która odbiera od Ciebie telefony, gdy dzwonisz pijany o 4 nad ranem? Masz taką, która wraca zmęczona i dba o to, żeby burczenie w brzuchu nie zagłuszyło Twojego ego? Czy znasz kobietę, która nie radzi sobie ze swoimi problemami, ale widząc Twoją twarz zmartwioną z powodu beznadziejnej roboty rzuca wszystko, siada i przegląda oferty pracy? Czy masz przy sobie tę, której szczęście zależne jest od Twojego szczęścia? To nie lalka z idealnymi rysami, czasami widzisz jak smutek zniekształca jej twarz. Nie nosi pięknej sukienki, która zakrywa wszystkie rozstępy i blizny. Nie ma delikatnych dłoni, zbyt wiele razy pomagała Ci wstać, kiedy upadałeś. Nie wycenisz jej i nie postawisz na ladzie w sklepie, bo jest bezcenna i tylko Twoja. Nie kupuj lalki. Zdobądź kobietę.

 Serce mi krwawi  gdy dziewczyny same... teksty

tancorek dodano: 29 luty 2016

"Serce mi krwawi, gdy dziewczyny same siebie nie doceniają. Zawsze myślą, że nie są wystarczająco dobre. Obiecaj mi, że nigdy nie zapomnisz, że jesteś dokładnie taka, jaka masz być. Dokładnie taka."

Nie   odpowiadaj w złości.     Nie... teksty

tancorek dodano: 29 luty 2016

Nie - odpowiadaj w złości. Nie - obiecuj w euforii. Nie - decyduj w przygnębieniu.

W życiu możesz kierować się... teksty

tancorek dodano: 29 luty 2016

W życiu możesz kierować się wyrzutami sumienia, strachem albo zdrowym rozsądkiem; możesz podążać za gniewem albo dumą. Ale pewnego dnia, prędzej czy później, pożałujesz tego. Jedyny sposób by nie żałować, to iść za głosem serca. To prawda, może ci kazać zrobić szalone rzeczy... jak związać się z osobą, od której zdrowy rozsądek każe trzymać się z daleka. Ale jeśli jeden dotyk, jedno słowo, jedna pieszczota tej osoby budzą w tobie takie emocje, że czujesz jakbyś miała zaraz umrzeć - to ja wybieram właśnie to. Życie. Życie w tej pieszczocie, w tym spojrzeniu, w tym uczuciu.

 Problemem nie jest problem.... teksty

tancorek dodano: 29 luty 2016

"Problemem nie jest problem. Problemem jest twoje podejście do problemu."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV