głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Jeśli chcesz w życiu dojść do czegoś naprawdę wielkiego musisz mieć obsesję na punkcie tego do czego dążysz. Widziałem takie pary. Ludzie wierzą że wszystko uło

tancorek

tancorek.moblo.pl
Jeśli chcesz w życiu dojść do czegoś naprawdę wielkiego musisz mieć obsesję na punkcie tego do czego dążysz.
Jeśli chcesz w życiu dojść do... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

Jeśli chcesz w życiu dojść do czegoś naprawdę wielkiego, musisz mieć obsesję na punkcie tego, do czego dążysz.

    Widziałem takie pary. Ludzie... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

" - Widziałem takie pary. Ludzie wierzą, że wszystko ułoży się samo, nie rozmawiają o tym, czego chcą, co planują. A potem "bach", rozjeżdżają się, stają się obcy i nie mają sobie nic do powiedzenia. Mam się tego nie bać? - A ja widziałam pary, które poukładały sobie wszystko. Mało, a wybrałyby sobie pokój w domu starców. I co? I obcość, milczenie, dokładnie to wszystko, o czym mówisz. Nie ma żadnej recepty."

 To  jak się postrzegasz  ma ogromny... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

"To, jak się postrzegasz, ma ogromny wpływ na twoje postępowanie. Wyobraź sobie, że jesteś już osobą, którą zamierzasz stać się w przyszłości. Twoje wyobrażenie samego siebie, to, jakie są twoje własne wewnętrzne odczucia na swój temat, w znacznej mierze determinuje twoje zewnętrzne osiągnięcia. Wszelki postęp w twoim zewnętrznym życiu zaczyna się od poprawy wewnętrznej, od polepszenia własnego wizerunku we własnych oczach."

   Jak myślisz  co się z tobą... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

"- Jak myślisz, co się z tobą dzieje? - Za mocno wszystko odczuwam. To się dzieje".

 Nie martw się na zapas.   Co ma... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

"Nie martw się na zapas. Co ma się stać i tak się stanie. Na przekór lęku, idź z nadzieją."

Najszybsza droga do rozstania? Brak... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

Najszybsza droga do rozstania? Brak zaufania. Rozumiem, że może być spowodowana obawą przed utratą ukochanej lecz to kwestia, na którą nie mamy wpływu. Wiara w słowo "kocham" Naszej drugiej połówki powinna być wystarczająca duża by nie wystawiać Waszej miłości na próby zazdrości. Bądź o Nią tak spokojny, jak ona może być o Ciebie.

 To  jak się postrzegasz  ma ogromny... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

"To, jak się postrzegasz, ma ogromny wpływ na Twoje postępowanie. Wyobraź sobie, że jesteś już osobą, którą zamierzasz stać się w przyszłości. Twoje wyobrażenie samego siebie, to, jakie są Twoje własne wewnętrzne odczucia na swój temat, w znacznej mierze determinuje Twoje zewnętrzne osiągnięcia. Wszelki postęp w Twoim zewnętrznym życiu zaczyna się od poprawy wewnętrznej, od polepszenia własnego wizerunku we własnych oczach."

 Sobie i Wam życzę tylko tego  aby... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

"Sobie i Wam życzę tylko tego, aby zacząć żyć z całych sił. Bez lęku i obaw o przyszłość. Tak jak w dzieciństwie - z dnia na dzień cieszyć się każdą chwilą."

Miłość mężczyzny jest czymś... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

Miłość mężczyzny jest czymś wspaniałym i strasznym, bo nosi w sobie całą cierpkość nadziei, rany z dzieciństwa, jarzmo przeszłości, zdrady i niespełnione marzenia, i wszystkie ułudy, spojrzenie w przyszłość i pewność. Już nie tylko ciało się obnaża, ale i dusza. Dawanie miłości jest aktem wiary, przyjęcie jej – aktem brawury, bo trzeba wyrzec się cząstki siebie samego i przystać na opuszczenie gardy – tak by dopuścić do siebie coś, co jest nam obce, choć zdawało nam się, że się w tym rozpoznajemy.

 Życie zostawia blizny na ciele i na... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

"Życie zostawia blizny na ciele i na duszy. Kiedy poznaje się kogoś w połowie drogi, trudno oczekiwać, że nie będzie miał żadnych zadrapań."

 W życiu wszystkiego trzeba... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

"W życiu wszystkiego trzeba spróbować. Trzeba zapalić papierosa, upić się do nieprzytomności, tańczyć całą noc, zgubić telefon, nieszczęśliwie się zakochać, jechać w bagażniku, pływać w nocy, zgubić się w obcym mieście. Ale jeśli robisz coś złego, to przynajmniej baw się przy tym dobrze. Może jutro będzie koniec świata. Przecież może. Próbuj. Może gdzieś miedzy nową książką a podróżą do Ciechocinka znajdziesz właśnie swoje szczęście."

Twoja droga jest całkowicie odmienna... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

Twoja droga jest całkowicie odmienna od dróg życia innych ludzi. Nie porównuj ich i nie skupiaj się na różnicach między lekcjami, jakie otrzymujecie. Pamiętaj, że otrzy­masz tylko te lekcje, które możesz opanować i które są związane z twoim indywidualnym rozwojem. Jeśli potrafisz sprostać temu wyzwaniu, rzucisz światło na tajemnicę celu swojego życia i będziesz go osiągał. Przestaniesz być ofiarą losu czy okoliczności. Otworzą się przed tobą nowe możliwości - życie przestanie sprowadzać się do tego, co „ci się przydarza". Kiedy pracujesz nad osiągnięciem swojego auten­tycznego celu, odkrywasz w sobie zdumiewające talenty, których nie przeczuwałeś. Ten proces bywa niełatwy, ale korzyści wyna­gradzają wysiłek. Dążąc do odkrywania siebie i uczenia się o sobie najpraw­dopodobniej otrzymasz podstawowe lekcje otwartości, wyboru, sprawiedliwości i łaski. Traktuj te lekcje jako narzędzia, które pomogą ci odkryć twój własny niepowtarzalny cel.'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV