głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Kiedy kobieta ma wiarę w siebie nie boi się bronić swojej indywidualności. Wygląda jak chce. Ma własny styl. Swoją charyzmę. Swój niepowtarzalny urok. Mężczyzn

tancorek

tancorek.moblo.pl
Kiedy kobieta ma wiarę w siebie nie boi się bronić swojej indywidualności. Wygląda jak chce. Ma własny styl. Swoją charyzmę. Swój niepowtarzalny urok. Mężczyzna chc
 Kiedy kobieta ma wiarę w siebie... teksty

tancorek dodano: 18 kwietnia 2016

"Kiedy kobieta ma wiarę w siebie, nie boi się bronić swojej indywidualności. Wygląda jak chce. Ma własny styl. Swoją charyzmę. Swój niepowtarzalny urok. Mężczyzna chce czegoś, czego nie ogląda na co dzień. Chce mieć wyjątkową kobietę, która myśli sama za siebie"

 Im jestem starszy  tym bardziej... teksty

tancorek dodano: 18 kwietnia 2016

"Im jestem starszy, tym bardziej jestem przekonany, że liczą się proste rzeczy. Nie kasa, tylko miłość. Że każdy ranek to nowy początek. Że można porozmawiać bez ściem, tarcz i szóstych znaczeń i mówić dokładnie to, co myślimy. Że stary Merc, może dać tyle samo radochy co Ferrari. Że można siedzieć pod drzewem, pić tanie wino, jeść kurczaka palcami i być bardziej szczęśliwym i pełnym, niż wpieprzając śledzia zawiniętego w pączek, w ekskluzywnej skandynawskiej restauracji, gdzie na stolik czeka się trzy miesiące..."

“To jest ta trudność dzisiejszych... teksty

tancorek dodano: 18 kwietnia 2016

“To jest ta trudność dzisiejszych czasów: ideały, marzenia, piękne oczekiwania jeszcze się nie zdążą rozwinąć, a już zostają trafione i totalnie zniszczone przez najbardziej przerażającą rzeczywistość.”

 Jeśli nie możesz komuś pomóc... teksty

tancorek dodano: 18 kwietnia 2016

"Jeśli nie możesz komuś pomóc, przynajmniej go nie krzywdź."

W życiu ludziom układa się... teksty

tancorek dodano: 18 kwietnia 2016

W życiu ludziom układa się różnie. Raz masz dobrze, raz masz źle, raz wszystko wali się na głowę ... a raz jest tak źle, że trudno to nawet objąć słowami ... Tak źle że wydaje się, że już gorzej być nie może. Rozumiem to. Ale pamiętaj, kryzys mija. Nieszczęście jest tylko stanem Twojej głowy. Cała reszta to życie, które biegnie i czas, który płynie. Nigdy nie jest za późno, żeby coś zmienić. Choćby nie wiem, jak beznadziejnie było, kontynuuj to, co robisz. Dalej planuj i realizuj marzenia. Dalej poznawaj ludzi. Dalej wierz w ludzi. A przede wszystkim wierz w siebie, choćby głupie głosy podpowiadały inaczej, wierz w siebie i idź do przodu. Nie znam Cię (Was) i bardzo żałuję, że Cię nie znam, bo na pewno jesteś wyjątkowym człowiekiem. Wierzę w Ciebie. Dasz radę."

 Otwórz się. Wpuść do swojego... teksty

tancorek dodano: 18 kwietnia 2016

"Otwórz się. Wpuść do swojego serca kogoś, kto rozumie Ciebie, Twoje poczucie humoru, Twoją muzykę, Twoje marzenia. Nie umawiaj się z kimś, kto zamyka Ci oczy na cud, jakim są Twoi przyjaciele, Twoja rodzina i Ty sam. Znajdź kogoś, kto sprawia, że się uśmiechasz, śmiejesz i bujasz w obłokach przez całą drogę do domu."

 Nie martwić się cały dzień.... teksty

tancorek dodano: 18 kwietnia 2016

"Nie martwić się cały dzień. Wyznaczyć sobie na to godzinę, a potem cieszyć się życiem."

 Po prostu albo smakuje ci beza  albo... teksty

tancorek dodano: 18 kwietnia 2016

"Po prostu albo smakuje ci beza, albo ciemne ciastko czekoladowe. Możesz marzyć o bezie, ale zawsze w końcu sięgniesz po tę najciemniejszą słodycz z odrobiną goryczy"

A może związek to tylko para... teksty

tancorek dodano: 18 kwietnia 2016

A może związek to tylko para szaleńców, którzy osobno nie mają o niczym pojęcia, ale razem postanowili, że to wszystko rozgryzą.

 Spotkaliśmy się z jakiegoś powodu... teksty

tancorek dodano: 18 kwietnia 2016

"Spotkaliśmy się z jakiegoś powodu, więc albo jesteś błogosławieństwem albo lekcją.."

 O myślenie nikt Was nie prosi  ale... teksty

tancorek dodano: 18 kwietnia 2016

"O myślenie nikt Was nie prosi, ale się kurwa nauczcie dostrzegać problem w problemie, przyczynę w przyczynie, a człowieka w człowieku. A jak nie jesteś w stanie to chociaż mordę zamknij."

Chcesz żyć pięknie? Myśl pięknie. teksty

tancorek dodano: 18 kwietnia 2016

Chcesz żyć pięknie? Myśl pięknie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV