głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Gdy ktoś mówi ci że nie kocha pozwól mu odejść. Gdy czujesz to ty odejdź sama. Nie szukaj racjonalnych argumentów bo może ich nie być. Nie szukaj winy. Nie prób

tancorek

tancorek.moblo.pl
Gdy ktoś mówi ci że nie kocha pozwól mu odejść. Gdy czujesz to ty odejdź sama. Nie szukaj racjonalnych argumentów bo może ich nie być. Nie szukaj winy. Nie próbuj zr
Gdy ktoś mówi ci  że nie kocha... teksty

tancorek dodano: 27 kwietnia 2016

Gdy ktoś mówi ci, że nie kocha, pozwól mu odejść. Gdy czujesz to ty, odejdź sama. Nie szukaj racjonalnych argumentów, bo może ich nie być. Nie szukaj winy. Nie próbuj zrozumieć, kto jak i dlaczego. Zrozumienie przyjdzie potem. Albo też nie przyjdzie nigdy. Szanuj swoje uczucia i innych. Albo szanuj ich brak. I jednego bądź pewna – brak miłości w miłości, to najgorszy z możliwych kompromisów. Nigdy nie stawiaj na równi pozytywki z Jingle Bells z rytmem swojego serca. To zupełnie inne melodie. Jeszcze będziesz kochać.

 Właściwie chodzi wyłącznie o to... teksty

tancorek dodano: 27 kwietnia 2016

"Właściwie chodzi wyłącznie o to, żeby nie poddać się zmęczeniu, nigdy nie dopuścić do braku zainteresowania, do obojętności, nigdy nie zagubić swej bezcennej ciekawości, bo wtedy człowiek sam sobie pozwala umrzeć."

Nigdy nie bądź taka  jaką chcą... teksty

tancorek dodano: 18 kwietnia 2016

Nigdy nie bądź taka, jaką chcą Cię widzieć inni. Zawsze bądź taka, jaką sama chcesz być. Pamiętaj, że zawsze będą lepsi i gorsi od Ciebie, ale nie oglądaj się na innych. Stawiaj sobie szczyty, które możesz zdobyć. Daj sobie czas i przestrzeń na niepowodzenia. Daj sobie czas i ciesz się z sukcesów. Codziennie pokonuj własne słabości. Bądź dobra dla siebie, dla bliskich i dla obcych. Każdy jest wyjątkowy, Ty również. Odkryj swój talent i rozwijaj go. Rób rzeczy, które sprawiają radość. Podaruj sobie uśmiech każdego dnia.

 Nie szukaj szczęścia  ale dawaj je... teksty

tancorek dodano: 18 kwietnia 2016

"Nie szukaj szczęścia, ale dawaj je innym, a wtedy samo przyjdzie do Ciebie."

 Wiem  że nic nie wiem ale wiem... teksty

tancorek dodano: 18 kwietnia 2016

"Wiem, że nic nie wiem ale wiem także, że inni też nic nie wiedzą. Wiem tyle, że wszystko jest względne i zależne od interpretacji, a każda moneta posiada dwie strony. Wiem, że czarne może być białym, a lewe prawym, jeśli tylko taka będzie moja wola. Wiem, że mogę wstawić obraz w miejsce obrazu, mogę filtrować, kreować i transmitować myśli. Wiedzieć znaczy być świadomym względności, być świadomym istnienia wielu światów i tuneli rzeczywistości. Kierować się Wolną Wolą, to wybierać swobodnie światy i kroczyć tunelami, którymi chcemy. Być człowiekiem prawym, to nie wykorzystywać tej wiedzy do podporządkowywania sobie innych ludzi i wciągania innych w swoje światy, do manipulacji."

 Nie trać energii na wyrzuty... teksty

tancorek dodano: 18 kwietnia 2016

"Nie trać energii na wyrzuty, poczucie, że robisz coś źle itd... Jesteśmy świadomi swych czynów dorosłymi, i to co robimy za zamkniętym drzwiami, jest wyłącznie naszą sprawą. Musisz uwolnić umysł i słuchać swojego ciała."

 Niegdyś uważałam  że  cokolwiek... teksty

tancorek dodano: 18 kwietnia 2016

"Niegdyś uważałam, że "cokolwiek" jest lepsze niż "nic". Dzisiaj uważam, że czasami "nic" jest lepsze niż "cokolwiek"."

“Naprawdę silni ludzie nie... teksty

tancorek dodano: 18 kwietnia 2016

“Naprawdę silni ludzie nie tłumaczą, dlaczego wymagają szacunku. Po prostu nie zadają się z kimś, kto im szacunku nie daje.”

 Trzeba mieć wytrwałość i wiarę... teksty

tancorek dodano: 18 kwietnia 2016

"Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś zdolny i osiągnąć to za wszelką cenę."

 Gra się takimi kartami  jakie się... teksty

tancorek dodano: 18 kwietnia 2016

"Gra się takimi kartami, jakie się ma, nawet jeśli są kiepskie."

Najlepsza inwestycja w życiu? To... teksty

tancorek dodano: 18 kwietnia 2016

Najlepsza inwestycja w życiu? To inwestycja w dobry związek

   Widzisz tutaj kółko?    No nie... teksty

tancorek dodano: 18 kwietnia 2016

"- Widzisz tutaj kółko? - No nie, bo zamazałaś. - Bo to było wczoraj. I nie ma. Jest tylko dziś. Lubisz dziś? - Znaczy, chodzi Ci czy dziś jest okej? - Musisz lubić dziś, to dziś Ciebie polubi. A o wczoraj zapomnij, to ono zapomni o Tobie. - Niezłe, a o jutrze też coś masz? - O jutrze nie wolno. Ono nie jest nasze."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV