głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Każdy człowiek który przychodzi na świat przez całe swoje życie poszukuje ciepła i miłości. Szuka ludzi którzy by go przyjęli i pokochali u których znajdzie ost

tancorek

tancorek.moblo.pl
Każdy człowiek który przychodzi na świat przez całe swoje życie poszukuje ciepła i miłości. Szuka ludzi którzy by go przyjęli i pokochali u których znajdzie ostoję
Każdy człowiek  który przychodzi... teksty

tancorek dodano: 18 kwietnia 2016

Każdy człowiek, który przychodzi na świat, przez całe swoje życie poszukuje ciepła i miłości. Szuka ludzi, którzy by go przyjęli i pokochali, u których znajdzie ostoję i bezpieczeństwo. Ludzie szukają całe życie na wielu drogach, często okrężnych, a nawet wręcz na bezdrożach. Szukają ciepłego gniazda, swojego kąta, przytulnej przystani. Gdzie jest nasz dom? Tam, gdzie odnajdujemy ciepło i miłość. Tam, gdzie panuje wzajemne zaufanie i czuła, życzliwa troska o drugiego. Gdzie każdy ma serce dla każdego. Dom znajdziesz tylko u takiej istoty, która ma serce bijące dla Ciebie..."

Nikt nie jest lepszy od Ciebie w... teksty

tancorek dodano: 18 kwietnia 2016

Nikt nie jest lepszy od Ciebie w byciu Tobą. Nikt Twojego życia za Ciebie nie przeżyje i nie ma prawa Ci go zabrać. To Ty decydujesz o tym, kim jesteś i kim możesz się stać. Nie musisz przepraszać za sukces, który już masz lub który mieć będziesz. Przecież nie ma potrzeby się chwalić, gdy ma się po swojej stronie fakty. Zamień marzenia w plany. To jest ten moment. Jesteś tego wart. Nawet jeśli Ci nie wyjdzie, to nigdy nie będziesz żałował, że nie próbowałeś. Nie poddaj się ograniczającemu Cię strachowi. To Ty tworzysz siebie i kreujesz swój świat. Skonfrontuj się raz albo uciekaj przez resztę życia. Możesz to zrobić. Dasz radę.

Żyj tak  żeby Tobie było dobrze... teksty

tancorek dodano: 18 kwietnia 2016

Żyj tak, żeby Tobie było dobrze, bo innym kurwa nigdy nie dogodzisz.

'Problemy naszego życia nie mogą... teksty

tancorek dodano: 18 kwietnia 2016

'Problemy naszego życia nie mogą być rozwiązane na tym samym poziomie myślenia, na jakim byliśmy, kiedy je tworzyliśmy.'

Co możemy odkryć  gdy zostajemy ze... teksty

tancorek dodano: 18 kwietnia 2016

Co możemy odkryć, gdy zostajemy ze sobą sam na sam, gdy musimy zapuścić się wgłąb własnej przestrzeni, by odnaleźć odpowiedzi.. Sekret życia: Mówić mniej, słuchać więcej, obserwować, szukać odpowiedzi, nie bać się ryzyka, przyznawać się do miłości, nie oczekiwać, wyciągać wnioski, podążać za prawdą, słuchać głosu serca, ufać intuicji, mówić "kocham" jako pierwszy. Dbać o siebie, troszczyć sie o bliskich, zdrowo się odżywiać, dbać o swoje myśli.

By­wa nieraz  że sta­jemy w... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

By­wa nieraz, że sta­jemy w ob­liczu prawd, dla których bra­kuje słów.

Metoda małych kroczków. Tak to się... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

Metoda małych kroczków. Tak to się robi. Tak zaczynają się wielkie zmiany.

Im jestem starszy  tym bardziej... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

Im jestem starszy, tym bardziej jestem przekonany, że liczą się proste rzeczy. Nie kasa, tylko miłość. Że każdy ranek to nowy początek. Że można porozmawiać bez ściem, tarcz i szóstych znaczeń i mówić dokładnie to, co myślimy. Że stary Merc, może dać tyle samo radochy co Ferrari. Że można siedzieć pod drzewem, pić tanie wino, jeść kurczaka palcami i być bardziej szczęśliwym i pełnym, niż wpieprzając śledzia zawiniętego w pączek, w ekskluzywnej skandynawskiej restauracji, gdzie na stolik czeka się trzy miesiące..

Miarą człowieka nie jest... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

Miarą człowieka nie jest zacho­wanie w chwi­lach spo­koju lecz to, co czy­ni, gdy nad­chodzi czas próby.'

“ Wierz  mimo niesprzyjających... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

“ Wierz, mimo niesprzyjających prognoz. ”

Nie mów mi  że niebo jest granicą... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

Nie mów mi, że niebo jest granicą, skoro są ślady stóp na księżycu.

Spróbuj nie opierać się zmianom... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

Spróbuj nie opierać się zmianom, które napotkasz na swej drodze. Zamiast tego daj się ponieść życiu. I nie martw się, że wywraca się ono do góry nogami. Skąd wiesz, że ta strona, do której się przyzwyczaiłeś, jest lepsza od tej, która Cię czeka?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV