głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Zauważam że im jestem starszy tym mniej lubię mówić. Zwłaszcza że ludzie dużo mówią ale nie rozmawiają nie wymieniają myśli tylko paplają. To męczące. I nie spo

tancorek

tancorek.moblo.pl
Zauważam że im jestem starszy tym mniej lubię mówić. Zwłaszcza że ludzie dużo mówią ale nie rozmawiają nie wymieniają myśli tylko paplają. To męczące. I nie spotykaj
Zauważam  że im jestem starszy  tym... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

Zauważam, że im jestem starszy, tym mniej lubię mówić. Zwłaszcza że ludzie dużo mówią, ale nie rozmawiają, nie wymieniają myśli, tylko paplają. To męczące. I nie spotykają się ze sobą, tylko powtarzają: "Dobra, to jesteśmy w kontakcie". Każdy jest gdzieś w sobie. Wymieniają komunikaty.

Pokaż mi obawę  w której nie... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

Pokaż mi obawę, w której nie byłoby nadziei, albo nadzieję mi pokaż bez obawy.'

  Nigdy nie wierz kobiecie  jeżeli... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

" Nigdy nie wierz kobiecie, jeżeli powie, że coś jest nieważne"

 Nie da się nigdy nikogo poznać do... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

"Nie da się nigdy nikogo poznać do końca. Dlatego jest to jedna z najbardziej przerażających rzeczy - przyjmowanie kogoś na wiarę i nadzieja, że on przyjmie nas tak samo. Jest to stan równowagi tak chwiejnej, że aż dziw, iż w ogóle się na to decydujemy. A mimo to..."

 Jeśli rzeczy małe nie będą Cię... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

"Jeśli rzeczy małe nie będą Cię cieszyły, to i duże nigdy nie ucieszą."

Ocknij się! Zacznij żyć dławiąc... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

Ocknij się! Zacznij żyć dławiąc się szczęściem. Bądź niepokorny, przemądrzały, uparty czy niekonsekwentny ale zawsze autentyczny. Naucz się krzyczeć, walczyć i być na przekór wszystkiemu. Nie licz na przypadkowe szczęście, nie odkładaj uśmiechu na później. Wstawaj po każdej porażce i zaczynaj na nowo. Nie odpuszczaj, bądź asertywny. Idź własną ścieżką, kolekcjonuj osobiste marzenia. Ryzykuj. Napisz bestseller, puszczaj papierkowe łódki albo zdobądź Mont Everest pod warunkiem, że zrobisz to z miłości. Nie powstrzymuj emocji, tylko się nimi delektuj. Tocz boje i nie daj mu odejść. To najlepszy czas, bo skąd pewność, że jutro nadejdzie?

Twoja opinia o człowieku jest... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

Twoja opinia o człowieku jest złożona z tego, czym sam jesteś wypełniony. To jest albo twój strach, albo twoja miłość. Ktoś boi się nocy i każdego, kogo w nocy zobaczy, nazwie demonem. Ktoś boi się upału i każdego, kogo spotka w czasie upału, uzna za spopielającego. Ktoś boi się uczciwości i każdego, kto jest uczciwy, nazwie słabym. Strach jest nieobecnością miłości. To brak zrozumienia, brak akceptacji. To choroba. Dlatego wszystko, co wywołuje strach i osąd należy leczyć. Ale nie u innych. U siebie.

Obserwując ludzi z punktu widzenia... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

Obserwując ludzi z punktu widzenia pasażera autobusów, łatwo można dostrzec i, równocześnie, pocieszać się, że sporo dramatów, nas ominęło.

Ludzie w związkach najczęściej... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

Ludzie w związkach najczęściej traktują drugą osobę jak telewizor, którym trzeba przejmować się dopiero wtedy, jak się zepsuje. Problem w tym, że różnic między ludźmi, a telewizorem jest całkiem sporo, ale najważniejszą jest to, że człowiek psuje się kiedy jest zaniedbywany, nieużywany i niedoceniany, a kiedy się rozsypie tylko nowy specjalista będzie umiał go naprawić.

Jeśli myślisz  że przygoda jest... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

Jeśli myślisz, że przygoda jest niebezpieczna, spróbuj rutyny. Ona jest zabójcza.'

 Najważniejsze co mam do zrobienia... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

"Najważniejsze co mam do zrobienia, to zorganizowanie własnego życia. Zastanowienie się czego pragnę, o czym marzę, czego potrzebuję - a potem znalezienie sposobu, żeby to zrealizować."

Wiele osób obawia się starzenia:... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

Wiele osób obawia się starzenia: nigdy nie będą już robić rzeczy po raz pierwszy, boją się, że ta nagląca, miłosna gonitwa motyli nigdy już nie odbędzie się w ich żołądkach, że rozpłyną się w przeciętności, a ich życie zamieni się w jedną, długą podróż do Ikei. Ale tak nie jest. Starzenie się polega na odnajdywaniu nowych rzeczy, które kochasz, a nie kurczowym trzymaniu się rzeczy, które kiedyś kochałeś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV