głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Nie mogę spać przy powiekach pełnych myśli . Poezja dotyku to najlepszy rodzaj lirycznego rytmu. Obłęd pożądania wyrzucił zdrowy rozsądek daleko za granicę dwó

tancorek

tancorek.moblo.pl
Nie mogę spać przy powiekach pełnych myśli .
 Nie mogę spać przy powiekach... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

"Nie mogę spać przy powiekach pełnych myśli".

Poezja dotyku to najlepszy rodzaj... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

Poezja dotyku to najlepszy rodzaj lirycznego rytmu. Obłęd pożądania wyrzucił zdrowy rozsądek daleko za granicę dwóch ciał, które zlewaja sie w jedno. Łatwo stracić kontrolę, kiedy nie da się już myśleć, mimo, że wewnętrzne "ja" mówi stop. Zawsze może być tak pikantnie i zmysłowo. Po co łamać serca skoro można łóżko. Nie traćmy siebie, zatracajmy się w sobie.

 Nie wszyscy zasługują na to żeby... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

"Nie wszyscy zasługują na to żeby poznać prawdziwą mnie. Dlatego pozwalam im krytykować tę, za którą mnie mają, a tylko nielicznym kochać za to jaką jestem naprawdę."

Nie wygrywa wielkiej batalii ten  kto... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

Nie wygrywa wielkiej batalii ten, kto poprzestanie na prostocie lwa. Trzeba być do tego na równi lwem i lisem, który wyczuwa sieć.

 Jestem typem  który bardzo... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

"Jestem typem, który bardzo przeżywa to, że coś się nie uda, nie powiedzie, komuś się nie spodoba. Ja się tym mocno przejmuję, niestety. I z jednej strony potrafię np. kompletnie zapaść się w sobie, nie robić niczego, nie odzywać się – nawet do siebie – zamknąć się zupełnie, a z drugiej – daje mi to taką silną potrzebę udowodnienia, że jednak dam radę."

 Dostrzegaj różnicę między... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

"Dostrzegaj różnicę między ludźmi, którzy rozmawiają z tobą w wolnym czasie, a tymi, którzy poświęcają swój wolny czas, aby rozmawiać z tobą."

Czy ludzie  którzy razem przetrwali... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

Czy ludzie, którzy razem przetrwali i wygrali tak wiele, nie mają prawa, by razem także przegrać?"

Chciałbym  żeby wszys­tko... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

Chciałbym, żeby wszys­tko zat­rzy­mało się właśnie te­raz i już nig­dy, prze­nig­dy się nie zmieniło. Tak jak zdjęcie, które no­si się w portfelu.

 ...  jak zrywać mosty to razem z... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

(...) jak zrywać mosty to razem z przęsłami jak szarpać ziemię to razem z trzęsieniem jak się całować to tylko do utraty gruntu pod ciałem (...) jak wielbić ciszę to wielbić garściami jak znikać w tłumie to bardzo po cichu jak pieprzyć wszystko to pieprzyć na amen.

 Zamiast ciągle na coś czekać... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

"Zamiast ciągle na coś czekać - zacznij żyć, właśnie dziś. Jest o wiele później niż Ci się wydaje."

'Zrozumiałem  że gdy się raz... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

'Zrozumiałem, że gdy się raz odejdzie, nie ma już prawdziwego powrotu. To dotyczy wszystkich sytuacji tego typu.'

 Postaraj się uwolnić od... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

"Postaraj się uwolnić od negatywnych ludzi. Pozwól odejść tym, którzy już odeszli. Daj tym, których nie znasz równie szanse. Okazuj wszystkim szacunek i dobro. Akceptuj ludzi takimi jakimi są. Zachęcaj i wspieraj innych. Bądź doskonały w swojej niedoskonałości. Rób małe rzeczy dla innych codziennie. Zawsze bądź lojalny. Utrzymuj lepszy kontakt z ludźmi na których Ci zależy. Dotrzymuj obietnic i mów prawdę. Dawaj to co chcesz otrzymywać. Mów co uważasz i uważaj co mówisz. Pozwól innym podejmować swoje decyzje. Mów trochę mniej i słuchaj o wiele więcej. Odpuść małostkowe sprzeczki. Dbaj o swój związek sam ze sobą. Zwracaj uwagę no to kto jest Twoim prawdziwym przyjacielem. Ignoruj niekonstruktywne i raniące komentarze. Życie nie jest bajką więc zawsze bądź gotowy do walki, ale jej nie wszczynaj."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV