głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Mając odpowiednie wsparcie żadna porażka nie jest w stanie ściągnąć Cię na samo dno. Mów szczerze. To mój ulubiony rodzaj rozmowy. Nie wolno w związku oddać ws

tancorek

tancorek.moblo.pl
Mając odpowiednie wsparcie żadna porażka nie jest w stanie ściągnąć Cię na samo dno.
 Mając odpowiednie wsparcie  żadna... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

"Mając odpowiednie wsparcie, żadna porażka nie jest w stanie ściągnąć Cię na samo dno."

 Mów szczerze. To mój ulubiony... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

"Mów szczerze. To mój ulubiony rodzaj rozmowy."

 Nie wolno w związku oddać... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

"Nie wolno w związku oddać "wszystkiego" co się ma. Trzeba mieć swoje życie, swoje zainteresowania i pasje, bo dzięki temu stajesz się bogatsza wewnętrznie. Trzeba przez całe życie rozwijać się, uczyć, starać się być coraz lepszym. Tylko wtedy będziesz mogła coraz więcej z siebie dać, czyli w najpełniejszy sposób realizować to, w czym tkwi sens bycia razem - dzielić się z drugim człowiekiem wszystkim, co masz, dzielić się z nim życiem."

 Pragniemy zmian  czegoś innego  ale... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

"Pragniemy zmian, czegoś innego, ale ciągle stoimy w miejscu. Najczęstszą wymówką jest brak czasu albo pieniędzy. Błąd. Brak chęci. To jest nasz problem." -'Czym jest rutyna w Twoim życiu?'

 Najpierw myślisz  że trzeba dużo... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

"Najpierw myślisz, że trzeba dużo mieć. Zbierasz, gromadzisz, napinasz się, żeby zarobić więcej. Potem myślisz: ech, właściwie, to nie jest aż tak ważne jak mi się wydawało. Przestanę się śpieszyć, zacznę dostrzegać barwy świata, znajdę czas, żeby usiąść na plaży i posłuchać szumu fal. A potem... Potem odkrywasz, że w gruncie rzeczy wszystko, co jest rzeczywiście istotne, to sposób, w jaki patrzysz na świat, samego siebie i ludzi. I wtedy uczysz się kochać. Kochać naprawdę. Nie szukać kogoś, do kogo możesz się przykleić, żeby poczuć ulgę. Nie kłamać, że to miłość jeśli w głębi duszy czujesz wahanie. Nie tworzyć pozorów, które mają dać ci pewność, której tak ci brakuje."

 Kobieta zwykle kłóci się z... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

"Kobieta zwykle kłóci się z ludźmi, na których jej zależy. W innych przypadkach przeważnie ignoruje osoby, które ją denerwują."

Marzenia się nie spełniają    same... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

Marzenia się nie spełniają (same)... MARZENIA SIĘ (kurwa) SPEŁNIA!!! *jedyną osobą, która to może zrobić w Twoim życiu jesteś... TY!!!

  Czy nie mógłby pan mnie... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

- Czy nie mógłby pan mnie poinformować, którędy powinnam pójść? - To zależy w dużej mierze od tego, dokąd pragnęłabyś zajść. - Właściwie wszystko mi jedno. - W takim razie również wszystko jedno, którędy pójdziesz.

Ludzie budują za dużo murów  a za... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

Ludzie budują za dużo murów, a za mało mostów.

Mój lekarz powiedział mi abym... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

Mój lekarz powiedział mi abym zaczęła zabijać ludzi. Nie do końca się tak wyraził, ale powiedział, że powinnam zmniejszyć poziom stresu w moim życiu. A to to samo.

Kiedy człowiek czuje  że potrzeba... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

Kiedy człowiek czuje, że potrzeba mu czegoś więcej, wtedy zaczynają się kłopoty.

Jeśli w dzieciństwie czuliśmy się... teksty

tancorek dodano: 14 kwietnia 2016

Jeśli w dzieciństwie czuliśmy się kochani, to dziś traktujemy siebie jako wartych miłości, nie uciekamy przed nią, nie boimy się porzucenia. Jeśli jednak nie doznaliśmy od bliskiej osoby opieki, a zamiast tego spotkały nas krzywdy i upokorzenia, to w dorosłym życiu uciekamy przed związkami, obawiamy się odrzucenia. Pragniemy miłości, a zarazem boimy się jej. Zbliżamy się do innych, ale gdy staną się dla nas ważni, uciekamy od nich.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV