głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Dostrzegaj różnicę między ludźmi którzy rozmawiają z Tobą w wolnym czasie a tymi którzy poświęcają swój czas na rozmowę z Tobą. Przeszłość jest jak wsteczne lus

tancorek

tancorek.moblo.pl
Dostrzegaj różnicę między ludźmi którzy rozmawiają z Tobą w wolnym czasie a tymi którzy poświęcają swój czas na rozmowę z Tobą.
Dostrzegaj różnicę między ludźmi... teksty

tancorek dodano: 31 marca 2016

Dostrzegaj różnicę między ludźmi, którzy rozmawiają z Tobą w wolnym czasie a tymi, którzy poświęcają swój czas na rozmowę z Tobą.

 Przeszłość jest jak wsteczne... teksty

tancorek dodano: 31 marca 2016

"Przeszłość jest jak wsteczne lusterko w aucie. Dobrze jest czasem spojrzeć i zobaczyć jak daleko zajechaliśmy, ale jeśli zaczniemy za długo się przyglądać, możemy nie zauważyć tego, co jest tuż przed nami."

Miłość jest groteską. Przynosi... teksty

tancorek dodano: 31 marca 2016

Miłość jest groteską. Przynosi tyle samo bólu co szczęścia. Wynagradza nam wszystko. Wszystkie niedogodności i potknięcia. Dwoje ludzi którzy mogą rozmawiać o wszystkim, mogą na siebie liczyć w każdym momencie, są dla siebie nawzajem ogromnym wsparciem. Ich ciała są jak mechanizm. Należą do siebie nawzajem, współpracują. Bez siebie nie tworzą już tak doskonałego urządzenia. Nie wiem czy zrozumiałeś. Są sobie niezbędni. Potrzebni.

Miłość to fascynacja  chęć... teksty

tancorek dodano: 31 marca 2016

Miłość to fascynacja, chęć odkrywania coraz to nowych warstw. To niezwykła odwaga, a kto się nie boi, nie może powiedzieć, że jest odważny. Musisz być przy tym kimś, bo bez tego nie potrafisz funkcjonować. Ciągle czujesz pustkę której nie możesz niczym zapełnić. Jesteś jak bez nogi, bez ręki, bezwładny, bezsilny. Każdy ruch drugiej osoby, to czy pocałuje Cię w nos czy w nadgarstek, jest dla Ciebie jak rytuał. Nic nie wyraża uczuć do takiego stopnia jak te drobne gesty. Kiedy trzyma rękę na Twoim sercu i czuje jak ono stopniowo przyspiesza, kiedy gładzi kciukiem Twoją skroń, a Ty uśmiechasz się błogo upajając się rozkoszą która wynika z tego, że przy Tobie jest.

Nie wyobrażam sobie być z kimś z... teksty

tancorek dodano: 31 marca 2016

Nie wyobrażam sobie być z kimś z przymusu, bez powodu czy dlatego, że nie miałabym lepszej opcji. Być z kimś to nie tylko chodzić za rękę i często się spotykać, czy recytować oklepane wyznania miłosne. To jest coś o wiele więcej, nie wiem czy wiesz o czym mówię. To jest być blisko kogoś, jako człowiek. Znać jego nawyki, wiedzieć co go boli i jak mu pomóc. Być skutecznym lekiem na jego smutki, nie móc spać z tęsknoty. Miłość musi być gorliwa i zaborcza, nie może być "ot tak”. Nie może być monotonna jak codzienność, tylko dzika i nieokiełznana. Nie mówię, że musicie oddychać w tym samym tempie i rozumieć się bez słów. Nie ma dwóch idealnie dobranych osób. Ale te różnice, błędy, czynią z nich ludzi. To jest piękne. Kiedy dwoje najzwyklejszych ludzi którzy mają na swoich kontach zarówno wzloty i upadki zaczynają dzielić ze sobą życie. Nie umiem ubrać w słowa.

Dobro zawarte jest w czynach  nie w... teksty

tancorek dodano: 31 marca 2016

Dobro zawarte jest w czynach, nie w słowach. Więc to ile dajesz bezinteresownie, z uśmiechem na twarzy świadczy o tym jakim jesteś człowiekiem. Nie miłe słowa, bez żadnego pokrycia.

 Możesz być po prostu sobą i to... teksty

tancorek dodano: 31 marca 2016

"Możesz być po prostu sobą i to jest największa wartość jaką masz w życiu."

Nawet najmniejszy krok w odpowiednim... teksty

tancorek dodano: 31 marca 2016

Nawet najmniejszy krok w odpowiednim kierunku może okazać się tym NAJWIĘKSZYM.

Nie ważne jak szybko zbliżasz się... teksty

tancorek dodano: 31 marca 2016

Nie ważne jak szybko zbliżasz się do Twojego celu. Może właśnie ten DZISIEJSZY, malutki krok, jest pierwszym z wielkich?

Godzę się z losem  że jestem... teksty

tancorek dodano: 31 marca 2016

Godzę się z losem, że jestem najlepszym reżyserem własnych porażek. Uwierz mi, że nie ma nic gorszego, prócz próby bycia sobą w nieobecnej codzienności. Uwierz, że nie ma nic gorszego niż miłość, która wypełnia Twoje serce, a której obecność zanika. Uwierz, że rozsypać się jest łatwo, lecz poskładać do kupy – już nie bardzo.

 Przyjdzie taka chwila  gdy... teksty

tancorek dodano: 31 marca 2016

"Przyjdzie taka chwila, gdy stwierdzisz, że wszystko się skończyło. To właśnie będzie początek."

Masz wrogów? Bardzo dobrze.To znaczy... teksty

tancorek dodano: 31 marca 2016

Masz wrogów? Bardzo dobrze.To znaczy, że postawiłeś się w jakiejś sprawie w swoim życiu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV