głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
takemyhand Rób to co Cię uszczęśliwia bądź z Kimś kto sprawia że się uśmiechasz śmiej się tyle ile oddychasz i kochaj tak długo jak żyjesz. najsłodszy . najcudowniejszy .

takemyhand

takemyhand.moblo.pl
Rób to co Cię uszczęśliwia bądź z Kimś kto sprawia że się uśmiechasz śmiej się tyle ile oddychasz i kochaj tak długo jak żyjesz.
Rób to   co Cię uszczęśliwia... teksty

takemyhand dodano: 6 sierpnia 2013

Rób to , co Cię uszczęśliwia , bądź z Kimś , kto sprawia że się uśmiechasz , śmiej się tyle , ile oddychasz i kochaj tak długo jak żyjesz.
Autor cytatu: jointoowa

najsłodszy . najcudowniejszy .... teksty

takemyhand dodano: 1 sierpnia 2013

najsłodszy . najcudowniejszy . najpiękniejszy . najmilszy . najwspanialszy . najulubieńszy . najdroższy . najukochańszy . najlepszy . nie mój .
Autor cytatu: ansomia

chciałabym żebyś był  tu i teraz... teksty

takemyhand dodano: 30 lipca 2013

chciałabym żebyś był, tu i teraz, bez żadnego ale . przyszedł, przytulił, nie mówiąc nic . to by rozwiązało wszystkie moje problemy, nie wierzysz ? przyjdź .
Autor cytatu: ansomia

w desperackim poszukiwaniu bliskości... teksty

takemyhand dodano: 27 lipca 2013

w desperackim poszukiwaniu bliskości i czułości bardzo łatwo wpaść w nieodpowiednie ramiona.
Autor cytatu: jointoowa

jasne  żyj sobie ciągle... teksty

takemyhand dodano: 26 lipca 2013

jasne, żyj sobie ciągle przeszłością, która już nie wróci i zawalaj dalej teraźniejszość. tylko pretensje potem miej tylko i wyłącznie do siebie.
Autor cytatu: jointoowa

ból sprawia  że jesteśmy silniejsi... teksty

takemyhand dodano: 26 lipca 2013

ból sprawia, że jesteśmy silniejsi, łzy sprawiają, że jesteśmy odważniejsi, a złamane serce sprawia, że jesteśmy mądrzejsi. wódka z kolei sprawia, że możemy zapomnieć o całym tym gównie.
Autor cytatu: jointoowa

poprzez jedno spojrzenie pokazujemy... teksty

takemyhand dodano: 22 lipca 2013

poprzez jedno spojrzenie pokazujemy co mamy w środku. pokazujemy nasze pierdolone wnętrze, które decyduje o wszystkim każdy twój ruch w sieci jak i w życiu codziennym jest obserwowany przez miliony kamer z wielkim wyjebanym okiem miej się na baczności.
Autor cytatu: jointoowa

jeżeli chłopak płacze z twojego... teksty

takemyhand dodano: 21 lipca 2013

jeżeli chłopak płacze z twojego powodu, to znaczy, że jesteś dla niego warta więcej niż cały świat. jeżeli chłopak patrząc ci głęboko w oczy delikatnie się uśmiecha, to znaczy, że jest przy tobie szczęśliwy. jeśli chłopak jest w stanie odpuścić sobie kolegów, mecz i imprezę, żeby do ciebie przyjść, to znaczy, że jesteś dla niego najważniejsza. jeżeli taki chłopak mówi ci, że cię kocha, to wiedz, że to jest najprawdziwsza prawda, i że odnalazłaś skarb.
Autor cytatu: jointoowa

Co byś czuł  gdybyś wiedział  że... teksty

takemyhand dodano: 21 lipca 2013

Co byś czuł, gdybyś wiedział, że osoba, na która teraz patrzysz za chwile odejdzie na zawsze ? Że każdy jej gest jest ostatnim ? Że ostatni raz widzisz jej uśmiech, że ostatni raz patrzysz w jej oczy i widzisz w nich te cudowe iskierki, które zawsze dawały nadziej. Że ostatni raz możesz się do niej przytulić i usłyszeć bicie jej serca. Co byś zrobił?
Autor cytatu: jointoowa

Nie jest tak  że możesz mieć mnie... teksty

takemyhand dodano: 1 lipca 2013

Nie jest tak, że możesz mieć mnie na jakiś czas. Na jakiś czas porzucić, po czasie znowu mnie brać jak zabawkę, sorry, ale nie myśl nad nami czy przyjaźń czy miłość bo to bardzo rani.
Autor cytatu: whistle

Przestałam wierzyć  że byłeś... teksty

takemyhand dodano: 1 lipca 2013

Przestałam wierzyć, że byłeś wyjątkowy. Nie myślę już, że to co nas łączyło było inne, bo było tak samo tandetne jak cała reszta. Od początku zwiastowało koniec./esperer
Autor cytatu: esperer

Wiesz czego nienawidziłam w naszym... teksty

takemyhand dodano: 30 czerwca 2013

Wiesz czego nienawidziłam w naszym związku? Kiedy ja chciałam wyjść na imprezę musiałeś to przemyśleć a kiedy ty wychodziłeś bawić się z kumplami, wyłączałeś telefon nie dając o sobie znaku życia. Nie mogłam mieć gorszego dnia bo od razu się złościłam a ja powinnam Ciebie zrozumieć kiedy coś się stało i wyzywałeś mnie od najgorszych. Żal mi tych wszystkich sytuacji w których czułam się najszczęśliwsza na świecie ale nienawidzę być kontrolowana, przepraszam.
Autor cytatu: whistle

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV