głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
takemyhand proszę odejdź. nie chce słyszeć więcej słów że kochasz i potrzebujesz. nie chce znów ulegnąć pod wpływem Twoich przekonań obietnic i wspomnień. zostaw mnie samą

takemyhand

takemyhand.moblo.pl
proszę odejdź. nie chce słyszeć więcej słów że kochasz i potrzebujesz. nie chce znów ulegnąć pod wpływem Twoich przekonań obietnic i wspomnień. zostaw mnie samą ni
proszę  odejdź. nie chce słyszeć... teksty

takemyhand dodano: 6 czerwca 2013

proszę, odejdź. nie chce słyszeć więcej słów, że kochasz i potrzebujesz. nie chce znów ulegnąć pod wpływem Twoich przekonań, obietnic i wspomnień. zostaw mnie samą, nie pisz, nie dzwoń, nie przychodź, zachowuj się tak jakbyśmy nigdy nie znali. kiedyś jeszcze zrozumiesz, że to co jest między nami - niszczy nas. nie jesteśmy tymi samymi ludźmi co 2 lata wstecz, nie jesteśmy zauroczeni tak jak pierwszego dnia sobą, nie rzucamy słów na wiatr, nasze zaufanie upadło od tamtego czasu. jestem w stanie wypłakać całą wodę z organizmu ale być kiedyś szczęśliwą, bez Ciebie, przepraszam.
Autor cytatu: whistle

nie boję się poznać nieznanego... teksty

takemyhand dodano: 5 czerwca 2013

nie boję się poznać nieznanego, tylko stracić to co mam.
Autor cytatu: whistle

to moje życie takim je pozostaw... teksty

takemyhand dodano: 5 czerwca 2013

to moje życie takim je pozostaw , nie osądzaj bez podstaw nienawiść na bok odstaw .
Autor cytatu: maszjakisproblem

:  tak teksty takemyhand dodał komentarz: :) tak do wpisu 4 czerwca 2013
KAŻDEMU JEST COŚ PRZEZNACZONE  NIE... teksty

takemyhand dodano: 3 czerwca 2013

KAŻDEMU JEST COŚ PRZEZNACZONE, NIE KAŻDY CHCE TO ODKRYĆ.NA SZCZĘŚCIE JA CHCIAŁEM.

wiesz  co to są plotki. toksyczne... teksty

takemyhand dodano: 3 czerwca 2013

wiesz, co to są plotki. toksyczne odpady małych miast

Zawsze brzydziłam się zdrady  już... teksty

takemyhand dodano: 2 czerwca 2013

Zawsze brzydziłam się zdrady, już od małego pamiętam jak wyzywałam chłopaków z bajek, którzy opuszczali swoje księżniczki by spotkać się z inną dziewczyną. Nie potrafiłam pojąć jak można złamać wszelkie obietnice i zawieść zaufanie osoby, którą Cię kocha. Tak samo nigdy nie wyobrażałam sobie wybaczenia tego grzechu. Już wiesz dlaczego się rozstaliśmy?
Autor cytatu: whistle

myślę  że to już odpowiedni czas... teksty

takemyhand dodano: 31 maja 2013

myślę, że to już odpowiedni czas by zniknąć z Twojego życia. zniszczyć wszystko co nas łączyło ale wciąż pamiętać przez co dawaliśmy radę przeżyć każdy kolejny dzień. wiesz czego boję się najbardziej? że nie zrozumiesz, będziesz chciał mnie zatrzymać a ja wciąż zakochana w Tobie, ulegnę. nie chciałam takiego zakończenia, nigdy nie chciałam się z Tobą rozstawać ale nie potrafię żyć ze świadomością tego, że mogłeś całować inną, przytulać ją tymi ramionami w których kiedyś znajdowałam bezpieczeństwo. mówiłeś, że jest najpiękniejszą dziewczyną jaką kiedykolwiek widziałeś i mimo, że nie uważam siebie za ładną to zabolało. nie potrafię wybaczyć zdrady i proszę zrozum to i nie mów, że żałujesz bo pewnie gdybyś miał okazję zrobiłbyś to jeszcze raz. nie jest mi Ciebie nawet żal, bo nienawiść jest silniejsza. a wiesz co? nawet to Cię podziwiam ja nie zniosłabym gdybym stała się obrzydzeniem i nikim w oczach osoby, która kiedyś żyła dla Ciebie.
Autor cytatu: whistle

rozstanie to żaden koniec świata... teksty

takemyhand dodano: 30 maja 2013

rozstanie to żaden koniec świata, rozumiesz? nadal będziesz miała wokół siebie tłum ludzi, przyjaciół i kochającą rodzine. nadal będziesz miała powody do tego żeby żyć i normalnie funkcjonować. mimo wszystkiego, coś codziennie wywoła uśmiech na Twojej twarzy. najgorsze w tym wszystkim są tylko wspomnienia, które przychodzą zawsze wtedy kiedy w miarę poukładaliśmy swoje życie po burdelu, który powstał w nim jakiś czas temu. możesz tylko położyć się i przeczekać, aż to przejdzie bo nie ma na to innego sposobu. nic nie zagłuszy serca, tysiąca myśli i tęsknoty.
Autor cytatu: whistle

żalisz się  że Cię mocno zranił... teksty

takemyhand dodano: 30 maja 2013

żalisz się, że Cię mocno zranił ale zastanów się czy ty przez cały ten związek nie wykonałaś czegoś, co ukuło go w serce? ile razy krzyczałaś po pijaku, że go nienawidzisz? policz ile uderzeń zadałaś mu w brzuch nie mogąc się opanować ze zdenerwowania a on przytulił Cię. ile razy był przy Tobie kiedy go potrzebowałaś, wycierał łzy i nic nie mówił, po prostu był. szacunek należy się zawsze do osoby, którą kiedyś kochałaś która sprawiała, że z uśmiechem na twarzy wykonywałaś nawet znienawidzone czynności. więc pomyśl za nim jeszcze raz nazwiesz go 'idiotą bez uczuć' wśród koleżanek.
Autor cytatu: whistle

noc jest za piękna by spać. teksty

takemyhand dodano: 30 maja 2013

noc jest za piękna by spać.
Autor cytatu: whistle

niby nic do niego nie czuję ale... teksty

takemyhand dodano: 27 maja 2013

niby nic do niego nie czuję ale okropnie żyje się z świadomością, że mógłby pokochać inną.
Autor cytatu: whistle

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV