głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tacokochaszczescie przestałam już nawet odróżniać dzień od nocy. bo po co skoro wyglądają tak samo? tak samo nie mogę jeść spać zacząć myśleć racjonalnie czy w ogóle robić cokolwi

tacokochaszczescie

tacokochaszczescie.moblo.pl
przestałam już nawet odróżniać dzień od nocy. bo po co skoro wyglądają tak samo? tak samo nie mogę jeść spać zacząć myśleć racjonalnie czy w ogóle robić cokolwiek
przestałam już nawet odróżniać... teksty

tacokochaszczescie dodano: 11 grudnia 2013

przestałam już nawet odróżniać dzień od nocy. bo po co, skoro wyglądają tak samo? tak samo nie mogę jeść, spać, zacząć myśleć racjonalnie, czy w ogóle robić cokolwiek, co mogłoby świadczyć o moim człowieczeństwie. nie pytaj się głupawo, co mi jest. przecież widziałeś mnie nieraz taką. zgadza się, to miłość. ta pieprzona miłość mi się tak odwdzięcza.

i chociaż to wszystko już minęło... teksty

tacokochaszczescie dodano: 11 grudnia 2013

i chociaż to wszystko już minęło - wiem, że nigdy nie będę już tą samą osobą. nigdy nikomu nie będę opowiadać całego dnia , bo nikt nie będzie słuchał tak jak On. nigdy mając napisać zwykłe 'dobranoc' nie rozpiszę się do nikogo na siedem smsów, bo to warte było tylko Jego uśmiechu. tylko On był w stanie tak na prawdę mnie ogarnąć. tylko On był jedyną osobą w stosunku do której nigdy nie podnosiłam głosu. to On wywoływał uśmiech na mojej twarzy i tłumaczył mi, że życie jest pięknie mimo wszystko. to On krzyczał, gdy byłam smutna i On jako jedyny nie pozwalał mi zamulać. nigdy, przenigdy nie zaufam nikomu tak mocno - bo mojego serca po kolejnym złamaniu nie da się już poskładać , a ja już dla Niego po prostu nie istnieje .

ja już nie szaleję na twoim punkcie... teksty

tacokochaszczescie dodano: 11 grudnia 2013

ja już nie szaleję na twoim punkcie, to za płytkie określenie. mnie raczej opętało.

po prostu tu zostań. bądź ze mną... teksty

tacokochaszczescie dodano: 10 grudnia 2013

po prostu tu zostań. bądź ze mną, tak jak robiłeś to zawsze i już nie odchodź. nie zostawiaj mnie tu samej ani na sekundę, bo w tym świecie bez ciebie nawet każdy oddech jest czymś, co przynosi ból. nie wystawiaj mnie na kolejne próby tego, czy bez ciebie wytrzymam, jeśli już teraz dobrze wiesz, jak jest mi ciężko w każdym momencie, w którym nie ma cię dla mnie. nie każ mi, proszę ciągle umierać, bo tak właśnie się czuję za każdym razem, kiedy odchodzisz. przypomnij sobie jak to jest, kiedy ciągle jesteśmy obok siebie, niezależnie od tego jak bardzo potrafimy się uśmiechać, albo jak szybko świat wali nam się w rękach. to właśnie w sobie znajdujemy siłę na przetrwanie wszystkiego. zawsze obok siebie, bez względu na przeszkody. zawsze jestem dla Ciebie, pamiętasz? nie dajmy się zabić, dobrze? proszę, bądźmy tacy jak zawsze. przecież razem możemy wszystko. tylko bądź. tylko wróć. po prostu tu zostań. zostań ze mną .

na początku był ból. wiesz taki... teksty

tacokochaszczescie dodano: 5 grudnia 2013

na początku był ból. wiesz taki ,ogromny, niewyobrażalny ból. łzy lecą same do tej pory, popękane serce i mnóstwo smutnych piosenek, królujących na mojej liście najczęściej odtwarzanych. później złość. złość na niego, na to jak się zachował i że wszystko zniszczył. odizolowanie się od świata i wymazywanie z pamięci wszystkiego, co dotyczyło i przypominało jego. teraz? poddanie się. i tylko walczę z szybkością bicia mojego serca, gdy dostaje jakąś wiadomość . tylko walczę ze wspomnieniami, których jest za dużo. po prostu za dużo.

wiem  że nawet po długim czasie... teksty

tacokochaszczescie dodano: 5 grudnia 2013

wiem, że nawet po długim czasie wcale nie będziesz mi taki obojętny, jak każdemu się wydaje. wiem, że słysząc Cię emocje wrócą. wiem, że kiedy na dole ekranu pojawi się wiadomość z Twoim imieniem, ciśnienie ewidentnie mi podskoczy, a serce zacznie bić jak oszalałe.

krzyk wrzaski wyzwiska... teksty

tacokochaszczescie dodano: 5 grudnia 2013

krzyk,wrzaski,wyzwiska, przekleństwa. natłok myśli w głowie,jednak najczęściej spotykany byłeś tam Ty. pamiętasz,co mówiłam jednego wieczora? czy pamiętasz co ci wtedy obiecałam? obiecałam nie poddać się i czekać ile będzie trzeba. obiecałam nie stracić wiary i cieszysz się drobnostkami, bo życie i tak niczego więcej nam nie podaruję. miałam cieszyć się z tego, że jest w ogóle tak jak jest- bo przecież mogłoby zabraknąć Cię na zawsze. obiecałam być silną i nigdy więcej nie płakać. ale teraz mówię Ci i jestem tego pewna  nie dam rady. złamałam daną obietnicę - płaczę co noc. i z każdym kolejnym dniem tracę wiarę. nie jestem silna, tak jak obiecywałam. ja nawet nie potrafię spokojnie oddychać, gdy myślę jak bardzo mi Cię tutaj brakuję.

pomagam wszystkim wkoło  daje rady... teksty

tacokochaszczescie dodano: 3 grudnia 2013

pomagam wszystkim wkoło, daje rady jakich pierdolony psycholog by nie wymyślił, a sama nie potrafię ogarnąć syfu, który rozrywa mnie od środka. nie radzę sobie. nie radzę sobie z ciszą, z którą mnie zostawia na kolejne tygodnie. nie radzę sobie z drżącymi dłońmi przy odpalaniu papierosa. jestem w emocjonalnej dupie.

nie mogę powiedzieć  że jest tak... teksty

tacokochaszczescie dodano: 3 grudnia 2013

nie mogę powiedzieć, że jest tak, jak być powinno, że się układa, kiedy większość spraw wokół tak naprawdę jest na wyczerpaniu. brakuje energii, siły. brakuje motywacji i chęci. brakuje miłości i poczucia bezpieczeństwa. los tak bezwzględnie to odbiera sprawiając, że coraz większe zło wchodzi na miejsce tych uczuć. znika znów miłość. a może tak naprawdę jej nie było i był to wyłącznie wytwór chorej wyobraźni? znika radość, a smutek w coraz większym stopniu maluje się na twarzy. więź, która kiedyś była czymś niewyobrażalnie silnym również powoli gdzieś zanika, niczym mgła.

pokochałam Cię. tak mocno  że nie... teksty

tacokochaszczescie dodano: 3 grudnia 2013

pokochałam Cię. tak mocno, że nie podejrzewałam się o takie uczucie. Ty złamałeś obietnice. zraniłeś mnie. bez słowa, bez żadnego znaku. tak po prostu, zniknąłeś z mego życia. mam nadzieje że sprawiło ci to radość. mimo tego co razem przeszliśmy, mimo tego co sobie obiecaliśmy zabiłeś mnie. całą moją radość, moje szczęście. Ty nim byłeś. prosze wróć, żebym mogła żyć. normalnie szczęśliwie żyć.

stałam się od Ciebie zależna.... teksty

tacokochaszczescie dodano: 3 grudnia 2013

stałam się od Ciebie zależna. każdy mój oddech, każde uderzenie serca wszytko było dla Ciebie. ale odszedłeś. nie dałeś żadnego znaku. przestałeś się odzywać. zostawiłeś mnie. bez serca. ono już nie jest moje, należy do Ciebie.

Boże  prosze Cię pomóż tym... teksty

tacokochaszczescie dodano: 3 grudnia 2013

Boże, prosze Cię pomóż tym którzy Cię potrzebują, wysłuchaj ich modlitw i nie daj już nikomu cierpieć. przecież jesteś Bogiem, możesz wszystko - więc dlaczego pozwalasz na tyle zła, na tyle cierpienia? jest tyle głodujących dzieci, chorych ludzi, dlaczego tego nie zatrzymasz? tyle rodzin się rozsypuje, jest tyle złych ludzi, złych rodziców, złych dzieci. naprawde Cię to nie boli, że tak cierpimy? nikt nie mówił, że będzie łatwo, ale czy musisz pozwalać na tyle zła? umiesz patrzeć na to jak wiele młodzieży, ludzi się poddaje? jak sobie nie radzą z teraźniejszością? prosze spraw by nie zabrakło ciepła, miłości i szczęścia w tym życiu, w tym świecie. tu nie chodzi tylko o mnie, tu chodzi o ludzi, o dziewczyny, o chłopaków - którzy tak cierpią, podobnie jak ja. prosze, wysłuchaj tego i spraw by nie zabrakło dobra na świecie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV