głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika tacokochaszczescie

miłość to najsmerfniejsze coś na świecie.

ansomia dodano: 42 minuty temu

miłość to najsmerfniejsze coś na świecie.

chciałabym móc wylogować się z tego życia. i móc zacząć od nowa. założyć nowe konto. zmienić się. edytować. byłoby bajecznie. bo nie powtórzyłabym już tych błędów.

ansomia dodano: 42 minuty temu

chciałabym móc wylogować się z tego życia. i móc zacząć od nowa. założyć nowe konto. zmienić się. edytować. byłoby bajecznie. bo nie powtórzyłabym już tych błędów.

na święta dałabym ci kartkę z napisem: ta kartka jest taka sama jak ty pusta .

ansomia dodano: 43 minuty temu

na święta dałabym ci kartkę z napisem: "ta kartka jest taka sama jak ty, pusta".

ostatnio to mi się nawet klnąć odechciało ogarniasz?

ansomia dodano: 43 minuty temu

ostatnio to mi się nawet klnąć odechciało, ogarniasz?

uważaj bo jak marzysz to zamykasz oczy a wtedy rzeczywistość łatwo ciosem cię zaskoczy.

ansomia dodano: 44 minuty temu

uważaj, bo jak marzysz to zamykasz oczy, a wtedy rzeczywistość łatwo ciosem cię zaskoczy.

Wiesz o co mi chodzi? O to że czasem trzeba umieć przyjść do kogoś i tak zwyczajnie po ludzku porozmawiać. Wydaje się to być tak proste że aż śmieszne prawda? Przecież znasz kogoś od kilkunastu lat żyliście ze sobą ramię w ramię robiliście wspólnie tak wiele rzeczy a teraz co wypadałoby usiąść i porozmawiać bo coś w międzyczasie poszło nie tak bo pojawił się ktoś coś i wszystko runęło? Więc jak teraz rozmawiać? Przecież się znacie kurde znacie się na wylot a nie potraficie usiąść naprzeciwko siebie i najzwyczajniej w świecie powiedzieć „przepraszam”? Czy duma jest warta tych zmarnowanych dni miesięcy lat które już straciliście tocząc ze sobą pianę? Powiedz mi czy to jest tego warte? Czy nie żałujesz?  yezoo

yezoo dodano: 5 godzin temu

Wiesz o co mi chodzi? O to, że czasem trzeba umieć przyjść do kogoś i tak zwyczajnie po ludzku porozmawiać. Wydaje się to być tak proste, że aż śmieszne, prawda? Przecież znasz kogoś od kilkunastu lat, żyliście ze sobą ramię w ramię, robiliście wspólnie tak wiele rzeczy, a teraz co, wypadałoby usiąść i porozmawiać, bo coś w międzyczasie poszło nie tak, bo pojawił się ktoś, coś i wszystko runęło? Więc jak teraz rozmawiać? Przecież się znacie, kurde, znacie się na wylot, a nie potraficie usiąść naprzeciwko siebie i najzwyczajniej w świecie powiedzieć „przepraszam”? Czy duma jest warta tych zmarnowanych dni, miesięcy, lat, które już straciliście tocząc ze sobą pianę? Powiedz mi, czy to jest tego warte? Czy nie żałujesz? [ yezoo ]

to dziwne. większość ludzi po rozstaniach chce cofnąć czas spróbować jeszcze raz a ja bym nie umiała. replay by mnie zabił.

ansomia dodano: wczoraj o 23:15

to dziwne. większość ludzi po rozstaniach chce cofnąć czas, spróbować jeszcze raz, a ja bym nie umiała. replay by mnie zabił.

 co mam zrobić żeby dziewczyna się do mnie odezwała?  rzuć w nią kamieniem na pewno się odezwie.

ansomia dodano: wczoraj o 23:14

- co mam zrobić, żeby dziewczyna się do mnie odezwała? - rzuć w nią kamieniem, na pewno się odezwie.

spokojnie poczekam. miłość nie zając nie spierdoli.

ansomia dodano: wczoraj o 23:14

spokojnie, poczekam. miłość nie zając, nie spierdoli.

a widzisz? ułożyłam sobie wszystko na nowo w jak najlepszy porządek. i znowu wbrew wcześniejszym obietnicom musiałeś dodać swoje trzy grosze.

ansomia dodano: wczoraj o 23:13

a widzisz? ułożyłam sobie wszystko na nowo, w jak najlepszy porządek. i znowu, wbrew wcześniejszym obietnicom, musiałeś dodać swoje trzy grosze.

no powiedz że traktuję cię jak zabawkę! wykrzycz to! no przecież sam mnie tego nauczyłeś!

ansomia dodano: wczoraj o 23:13

no powiedz, że traktuję cię jak zabawkę! wykrzycz to! no przecież sam mnie tego nauczyłeś!

czasami sobie wspominam to wszystko co było między nami jednak po chwili uświadamiam sobie że nie łączyło nas nic nic prócz twojego udawanego uczucia i mojej zakichanej nadziei.

ansomia dodano: przedwczoraj o 21:39

czasami sobie wspominam to wszystko co było między nami, jednak po chwili uświadamiam sobie, że nie łączyło nas nic, nic, prócz twojego udawanego uczucia i mojej zakichanej nadziei.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV