głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
souleater Większość ludzi jest razem żeby nie być samemu ale niektórzy chcą magii. czasami nie lubię samej siebie więc nie wymagam tego od innych. esperer ahhhhhh god sil

souleater

souleater.moblo.pl
Większość ludzi jest razem żeby nie być samemu ale niektórzy chcą magii.
Większość ludzi jest razem  żeby... teksty

souleater dodano: 5 lipca 2011

Większość ludzi jest razem, żeby nie być samemu, ale niektórzy chcą magii.
Autor cytatu: love.oh.love

czasami nie lubię samej siebie... teksty

souleater dodano: 4 lipca 2011

czasami nie lubię samej siebie, więc nie wymagam tego od innych. /esperer
Autor cytatu: esperer

ahhhhhh  god  silence and vodka teksty souleater dodał komentarz: ahhhhhh, god, silence and vodka do wpisu 4 lipca 2011
Ludzie mówią  że nie lubisz jak... teksty

souleater dodano: 4 lipca 2011

Ludzie mówią, że nie lubisz jak jaram, a ja chcę trochę relaksu zanim powiesz mi nara, ostatecznie wiem, że nic nie trwa wiecznie, jak chcesz mnie wkurwić robisz to skutecznie...
Autor cytatu: love.oh.love

najgorsze w kobiecie jest to  że jak... teksty

souleater dodano: 4 lipca 2011

najgorsze w kobiecie jest to, że jak czuję się smutno to zawsze znajdzie palanta, który jest temu winien, mimo, że nie ma Go w jej życiu od dawna .

niestety :   teksty souleater dodał komentarz: niestety : / do wpisu 3 lipca 2011
i co kurwa  zadowolony jesteś?... teksty

souleater dodano: 2 lipca 2011

i co kurwa, zadowolony jesteś? zrobiłeś ze mnie psychicznie chorą sukę, która bawi się uczuciami innych, tak jak i ty bawiłeś się mną. powinnam się leczyć. na Ciebie.
Autor cytatu: popatrzwniebo

jakbyś się czuła gdybyś nagle... teksty

souleater dodano: 2 lipca 2011

jakbyś się czuła gdybyś nagle przestała być całym światem dla kogoś kto jest dla Ciebie wszystkim ? / rzekomo chokolade.

ehe  .  teksty souleater dodał komentarz: ehe -.- do wpisu 2 lipca 2011
objęła swoje nagie nogi i... teksty

souleater dodano: 2 lipca 2011

objęła swoje nagie nogi i przyciągnęła je do klatki piersiowej, chowając twarz w rozpuszczonych blond włosach. naciągnęła sweter na kolana i odwróciła twarz do okna. świetna pogoda,, słońce wpuszczało swe promienie do pokoju a ona zwyczajnie chowała się w najciemniejszym kącie swojego pokoju. "nie zostawię Cię, nie zrobię Ci tego . uwierz we mnie " . wciąż to słyszała w swojej głowie, rozbrzmiewające kłamstwo, które powodowało u niej płytki uśmiech.

śledziła paznokciem podróż kropli... teksty

souleater dodano: 2 lipca 2011

śledziła paznokciem podróż kropli deszczu po szybkie nim się zorientowała, że nie jest sama na klatce schodowej . pustym wzrokiem powędrowała za siebie, zmuszając resztę ciała do ruchu. chłopak stał jak wryty obserwując zachowanie dziewczyny, która straciła sens do pozytywnego myślenia. "cholera, co ja Ci zrobiłem..." wyciągnął ręce do niej, chcąc ją mocno przytulić do swego serca. dziewczyna zaczęła się histerycznie śmiać, zasłaniając niezgrabnie swoją twarz dłońmi i długimi rękawami wełnianego swetra. 'precz mi z tymi łapskami, o ile masz chociaż szczyptę honoru i wynoś się z tego budynku . nie chcę przebywać ze śmieciem pod jednym dachem " . wskazała jeszcze wyjście palcem, przeszła obok niego wpuszczając w jego przestrzeń zapach męskim perfum, których używał i ruszyła powoli po schodach do góry.

zaciągnęła się po raz kolejny. w... teksty

souleater dodano: 2 lipca 2011

zaciągnęła się po raz kolejny. w płucach dym papierosa grasował bardziej niż słowa tego idioty po jej sercu . zachichotała, wypuszczając mgłę przed siebie i wtedy jej wzrok przykuł stojący niedaleko człowiek . "nagle zachciało Ci się ze mną zobaczyć? z tego co mi mówiłeś..." usłyszała kroki. "wiem co Ci mówiłem" . cisza, stanął naprzeciw niej siedzącej na barierce przed szkołą. wytrącił jej szluga z ręki, złapał ją chwiejącą się i postawił na chodniku. "jesteś twarda, dałaś mi do zrozumienia, że sobie poradzisz i..." zamknęła jego usta palcem. poczuł jej słodkie perfumy wymieszane ze smrodem miętowego papierosa . "dałam Ci do zrozumienia, że mi tak szybko nie przejdzie, ale żyć z tym będę musiała, a Ty odebrałeś to tak jak było Ci łatwiej . " wzruszyła ramionami, machnęła jeszcze palcem przed jego twarzą i zaczęła iść w stronę centrum . "pierdol miłość, jeśli możesz..." usłyszał jeszcze, gdy mówiła przez śmiech.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV