głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
souleater boję się że niedługo będziesz miał mnie dość że będę Ci działać na nerwy równie mocno co piosenka FRIDAY samym istnieniem. proszę obiecaj że nigdy to nie nadejd

souleater

souleater.moblo.pl
boję się że niedługo będziesz miał mnie dość że będę Ci działać na nerwy równie mocno co piosenka FRIDAY samym istnieniem. proszę obiecaj że nigdy to nie nadejdzi
boję się  że niedługo będziesz... teksty

souleater dodano: 10 lipca 2011

boję się, że niedługo będziesz miał mnie dość, że będę Ci działać na nerwy równie mocno co piosenka "FRIDAY" samym istnieniem. proszę, obiecaj, że nigdy to nie nadejdzie... nie chcę by pękało mi serce.

papierowy księżyc z nieba spadł... teksty

souleater dodano: 10 lipca 2011

papierowy księżyc z nieba spadł, skończył się VIDEO film. // video ;d .

pomalowałam się rano  ładnie... teksty

souleater dodano: 10 lipca 2011

pomalowałam się rano, ładnie ubrałam, zrobiłam włosy i usiadłam przed komputerem - nie wiem czemu, ale gdy z Tobą pisze nawet na GG chcę wyglądać ładnie, dla Ciebie . ツ

gdybyś tylko wiedział. teksty

souleater dodano: 10 lipca 2011

gdybyś tylko wiedział.

nie jestem w stanie wiedzieć  że... teksty

souleater dodano: 10 lipca 2011

nie jestem w stanie wiedzieć, że jestem dla Ciebie wyjątkowa jednocześnie mając świadomość, że jedyne co chcesz to się ze mną przyjaźnić .

uznajmy  że nigdy nie pisaliśmy do... teksty

souleater dodano: 10 lipca 2011

uznajmy, że nigdy nie pisaliśmy do siebie takich wyjątkowych rzeczy. uśmiechnijmy się do siebie na korytarzu i wymińmy, a później uznajmy siebie za obcych - czasami uważam to za najlepsze rozwiązanie.

  hah  nie żartuj sobie nawet  że... teksty

souleater dodano: 10 lipca 2011

- hah, nie żartuj sobie nawet, że nigdy nie mnie zostawisz. nawet nie wiesz jakie konsekwencje takie słowa mogą ze sobą przynieść . - ale ja jestem inny, powinnaś to wiedzieć . - jedyne co teraz wiem to to, że nie chcesz wykonywać ze mną łapania za rękę, pocałunków czy też wysyłać zwykłego "Dobranoc, kochanie" do mnie . - skoro jest zwykłe to co Cię tak boli? - bo gdybyś to Ty je wysyłał, byłoby jedną z najbardziej niezwykłych rzeczy w całym świecie.

wyobraź sobie sytuację  kiedy... teksty

souleater dodano: 10 lipca 2011

wyobraź sobie sytuację, kiedy piszę Ci że czuję się świetnie, że nic innego do szczęścia nie potrzebuję prócz wakacji i paru żelek... a teraz zastanów się nad tym, czy te słowa są na tyle przekonujące, byś uwierzył, że osoba taka jak ja potrzebuje takich rzeczy by czuć się podekscytowaną. to jasne, że tylko Ciebie chcę do takiego stanu .

  Dlaczego chcesz umrzeć ?   Mam do... teksty

souleater dodano: 10 lipca 2011

- Dlaczego chcesz umrzeć ? - Mam do pogadania z Bogiem . [ demoty ]
Autor cytatu: yezoo

kiedy rysuję wtedy jestem smutna... teksty

souleater dodano: 9 lipca 2011

kiedy rysuję wtedy jestem smutna, super szczęśliwa albo jeszcze bardzo zła . kiedy piję kawę najczęściej mam depresyjne myśli wypełniające mnie od samych stóp po końcówkę najdłuższego włosa . zawsze moje czyny mają swój powód .

mnie kiedyś przeboli i wtedy poznasz... teksty

souleater dodano: 7 lipca 2011

mnie kiedyś przeboli i wtedy poznasz mnie z opowiadań Twoich znajomych.

tymczasem słucham Sunrise Avenue i... teksty

souleater dodano: 7 lipca 2011

tymczasem słucham Sunrise Avenue i rozmyślam, jak bardzo człowiek może być naiwny . te wszystkie słowa i gesty, to bardzo myli zauroczoną dziewczynę i Ty dobrze o tym wiedziałeś. bawi i dowartościowuje Cię to, że jakaś panienka była zdolna aż tak zatopić się w tym wszystkim co oferujesz światu naokoło.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV