głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
popatrzwniebo Chciałabym żeby to wszystko co piszę było prawdą. 9 months ago. The mission is over three months ago. The initial success. Defeat isn't passed. Na swojej drodz

popatrzwniebo

popatrzwniebo.moblo.pl
Chciałabym żeby to wszystko co piszę było prawdą. 9 months ago. The mission is over three months ago. The initial success. Defeat isn't passed.
 Chciałabym  żeby to wszystko co... teksty

popatrzwniebo dodano: 20 listopada 2012

"Chciałabym, żeby to wszystko co piszę, było prawdą." 9 months ago. The mission is over three months ago. The initial success. Defeat isn't passed.

 Na swojej drodze spotykamy tysiące... teksty

popatrzwniebo dodano: 16 marca 2012

"Na swojej drodze spotykamy tysiące osób całkowicie nam obojętnych. Aż nagle trafisz na tę jedną, jedyną która odmieni Twoje życie. Na zawsze.." / Miłość i inne używki

Wyobrażam sobie Ciebie obok.... teksty

popatrzwniebo dodano: 16 luty 2012

Wyobrażam sobie Ciebie obok. Siedzisz o tu, obok mnie, delikatnie głaszcząc mój policzek. Żałujesz tego. Tak bardzo żałujesz tego co się stało, lecz wierz mi, nie Ty jeden. Przepraszasz, płaczesz, choć dobrze wiesz, że to nic nie da. Wyklinasz swoją osobę, lecz po co? Pragniesz kolejnej szansy, tej pieprzonej szansy, na którą wciąż masz nadzieję. Myślisz, że wybaczę. Że zapomnę to co było złe. Zapomnę, jaką wielką krzywdę mi wyrządziłeś. Odpowiedzią jest tylko trzask zamykających się drzwi. Wychodzę. Choć nie wiesz jak bardzo chciałabym wrócić, nie mogę. Nie mogę oprzeć swej głowy na twojej klatce piersiowej, nie mogę przeczesywać Twoich włosów. Nie powinnam dawać Ci tej kolejnej szansy, choć uwierz - chciałabym. To jest silniejsze ode mnie. Wracam. Będzie dobrze. Chciałabym, żeby to wszystko co piszę, było prawdą.

zamykam się w sobie. nie ufaj ludziom. teksty

popatrzwniebo dodano: 14 luty 2012

zamykam się w sobie. nie ufaj ludziom.

i trochę boli to  że muszę... teksty

popatrzwniebo dodano: 14 luty 2012

i trochę boli to, że muszę zadowolić się Twoim zdjęciem, podczas gdy ty z nią świętujesz kolejny dzień waszego szczęścia..

poświęciłam całą swoją... teksty

popatrzwniebo dodano: 9 luty 2012

poświęciłam całą swoją nadzieję na szczęście, obyś za wszelką cenę to właśnie Ty doznał tego uczucia. a co zrobiłam? zwyczajnie, usunęłam się z drogi. drogi Twojego życia. choć myślałam, że to mnie będziesz po niej prowadzić. mimo tylu przeszkód. zawiodłam się. jak łatwo człowiek się zawodzi na drugiej osobie.

przecież ty nawet nie jesteś wart... teksty

popatrzwniebo dodano: 9 luty 2012

przecież ty nawet nie jesteś wart pisania twojego imienia z wielkiej litery. a co tu dopiero mówić o miłości.

też się myliłam teksty popatrzwniebo dodał komentarz: też się myliłam do wpisu 8 luty 2012
aż tak bardzo po mnie widać  że... teksty

popatrzwniebo dodano: 8 luty 2012

aż tak bardzo po mnie widać, że sobie nie radzę?

Styczeń  luty  marzec  kwiecień..... teksty

popatrzwniebo dodano: 3 luty 2012

Styczeń, luty, marzec, kwiecień.. 2012 rok, zapowiadał się idealnie. Miałam być Ty i ja, pamiętasz? Razem, nie oddzielnie. Ale nas już nie ma. Nawet dusza przestała nas wspominać.

Ostatnie pożegnanie  dotyk ust... teksty

popatrzwniebo dodano: 3 luty 2012

Ostatnie pożegnanie, dotyk ust, stres i speszenie na twarzy. To wszystko za szybko minęło i zdecydowanie za szybko się skończyło..

Pamiętam  było mi cholernie zimno.... teksty

popatrzwniebo dodano: 3 luty 2012

Pamiętam, było mi cholernie zimno. Ale to nic. Podtrzymywała mnie myśl, że za kilka minut zobaczę Twoją twarz. Twarz kogoś, kogo kocham.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 43 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV