głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
slodka_idiotka Nie potrzebuję jakiś scen miłosnych bukietów kwiatów kolacji w drogich restauracjach. Mi wystaczy że spędzisz ze mną reszta życia. i nie chciała już całować żad

slodka_idiotka

slodka_idiotka.moblo.pl
Nie potrzebuję jakiś scen miłosnych bukietów kwiatów kolacji w drogich restauracjach. Mi wystaczy że spędzisz ze mną reszta życia.
Nie potrzebuję jakiś scen... teksty

slodka_idiotka dodano: 12 kwietnia 2012

Nie potrzebuję jakiś scen miłosnych, bukietów kwiatów, kolacji w drogich restauracjach. Mi wystaczy, że spędzisz ze mną reszta życia.

 i nie chciała już całować... teksty

slodka_idiotka dodano: 12 kwietnia 2012

"i nie chciała już całować żadnej innej żaby . znalazła swojego księcia i trzymała się go tak mocno , że nawet wilk z kapturka nie byłby w stanie ich rozdzielić "

mój syn  będzie łamał waszym... teksty

slodka_idiotka dodano: 12 kwietnia 2012

mój syn, będzie łamał waszym córką serca, a synom szczęki.

 całuje  przytulam  i jestem przy... teksty

slodka_idiotka dodano: 12 kwietnia 2012

"całuje, przytulam, i jestem przy tobie sercem :* "

jesteś definicją mojego uśmiechu... teksty

slodka_idiotka dodano: 8 kwietnia 2012

jesteś definicją mojego uśmiechu, szczęścia, dnia, życia, nastroju, przyszłości, marzeń. wszystkiego. ♥

cała czekolada nie rozwiąże Twoich... teksty

slodka_idiotka dodano: 8 kwietnia 2012

cała czekolada nie rozwiąże Twoich problemów, cała butelka wódki nie odgoni Twoich smutków, cała paczka papierosów nie zapewni Ci wiecznego spokoju, więc wstań i zrób coś ze swym życiem, zanim będzie za późno.

Nie ma słowa ' kochałem '.... teksty

slodka_idiotka dodano: 7 kwietnia 2012

Nie ma słowa ' kochałem '. Miłość nie ma czasu przeszłego. Jeżeli kiedykolwiek przestałeś kogoś kochać znaczy, że nigdy prawdziwie go nie kochałeś...

leżeli wtuleni w siebie. czuł jej... teksty

slodka_idiotka dodano: 7 kwietnia 2012

leżeli wtuleni w siebie. czuł jej ciepły oddech na swojej szyi i przyśpieszone bicie serca. czas się zatrzymał, kiedy sekundy stawały się jakby wiecznością, a Ona wciąż była przy nim. nadal się uśmiechając, palcem delikatnie przejeżdżała wzdłuż Jego klatki piersiowej. stał się dla Niej wszystkim, był kluczem do jej serca, jedynym jaki istniał na świecie. tulił Ją z całych sił i pragnął już nigdy nie puszczać, chciał zatrzymać tą chwilę, tak jak aparat uwiecznia najpiękniejsze momenty życia, na prostych fotografiach. jak tlen dla życia, dla Niej On był koniecznością, a Ona dla Niego wszystkim tym co niezbędne, była Jego oknem na świat, a ich miłość nadawała światu koloru.

 Miłość jako nasionko leśne z... teksty

slodka_idiotka dodano: 7 kwietnia 2012

"Miłość jako nasionko leśne z wiatrem szybko leci, ale gdy drzewem w sercu wyrośnie, to chyba razem z sercem wyrwać ją można."

prawdziwy facet po spieprzeniu sprawy... teksty

slodka_idiotka dodano: 10 stycznia 2012

prawdziwy facet po spieprzeniu sprawy powie: przepraszam. zjebałem. spróbujmy jeszcze raz.

Dwunastego maja... teksty

slodka_idiotka dodano: 9 stycznia 2012

Dwunastego maja dziewięćdziesiątego piątego zaczęło się wszystko związane ze mną - rodziców natknęło imię 'Ewelina' z którym teraz żyję, a świat pojął, że łatwo nie będzie mnie ogarnąć. Minęło ponad szesnaście lat, a ja wciąż jestem równie roztrzepana, jak kiedyś. Siedzi we mnie zamiłowanie do siatkówki, ubóstwiam bajki, nie mogę żyć bez kakao, przytulania i miłości. Tą ostatnią stawiam na górze wszelkich hierarchii, stuprocentowo. Mam cholernie dziwne pismo, lubię matmę i spacery. Bywam wredna, co za tym idzie, riposty wręcz duszą mnie za gardło, przepychając się, by wypełznąć jak najszybciej z ust. Nie płaczę, nie pokazuję swoich słabości - jednakże wiedz, że już nie raz chodziłam z gipsem na sercu..

Co robimy najczęściej? Kłócimy... teksty

slodka_idiotka dodano: 8 stycznia 2012

Co robimy najczęściej? Kłócimy się, czekamy na siebie i walczymy z uporem osła. A wiesz co jest najpiękniejsze? Potrafimy sobie wszystko wybaczyć nie zapominając, że jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy błędy. Pilnujemy tylko by to, nie zatruło naszej miłości, reszta jest nieważna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV