głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Ola   teksty i.love.you.baby dodał komentarz: Ola^^ do wpisu 28 lipca 2011
dookładniee xd wtedy too albo Allegro d albo groszki 'd buhaah pp teksty i.love.you.baby dodał komentarz: dookładniee xd wtedy too albo Allegro;d albo groszki;'d buhaah;pp do wpisu 6 lipca 2011
Siedziałam na ławce w parku obok... teksty

i.love.you.baby dodano: 5 lipca 2011

Siedziałam na ławce w parku,obok mojego osiedla.Pokłóciliśmy się.Nie pamiętałam już o co,jednak płakałam.Na moje ulubione spodnie spadały łzy wymieszane z tuszem.Mój policzek chyba miał już ich dość,a serce powoli się łamało się na małe kawałeczki,bo nie napisał,nie zadzwonił,nie przyszedł.. - Ja przecież dalej go kocham,on nie może mnie tak zostawić,po zwykłej,nic nie wartej kłótni. - powiedziałam do siebie. Nagle ktoś usiadł koło mnie i mocno przytulił. - Co ty tu robisz? - zapytałam cicho. - Jak to co?Robię wszystko byś była szczęśliwa. - odpowiedziałeś,czule się do mnie uśmiechając. - Boże.Jak dobrze że ciebie mam. - szepnęłam.Pocałowałeś mnie.
Autor cytatu: nofrome

nie przestane chodzić w luźnych... teksty

i.love.you.baby dodano: 5 lipca 2011

nie przestane chodzić w luźnych koszulkach żeby wyglądać bardziej jak kobieta, nie przestane używać zwrotów kurwa, meega, ja jebie, zajebiście itp. nie przestane pisać zdań z małych liter. nie przestane słuchać GrubSona, nie przestane używać wulgaryzmów. nie przestane łazić z kumpelami i kumplami na piwo. ale wiesz, oboje wiemy że kiedyś będę bardziej dojrzała, skończę szkołę, ktoś zajmie moje miejsce żeby wkurwiać ludzi w mojej budzie, ja znajdę prace a tam nie przyjdę w za dużej bluzie z kapturem na głowie. zacznę pisać zdanie z dużych liter. zacznę nawet pić małą czarną. i kiedyś będzie tak, że nie przyjdę do domu, nie zamknę się u siebie w pokoju, nie położę się na łóżku z słuchawkami w uszach, jak to zwykle robię. pewnie dlatego, że moje dziecko powie mi 'chodź się bawić' albo 'mamo, jestem głodna'.

tee twoje słodkie ustaa teksty

i.love.you.baby dodano: 4 czerwca 2011

tee twoje słodkie ustaa

taak to coś więcej niż przyjaźń teksty

i.love.you.baby dodano: 3 czerwca 2011

taak to coś więcej niż przyjaźń

wróć! kurva prosze wróć!:    teksty

i.love.you.baby dodano: 28 maja 2011

wróć! kurva prosze wróć!:///

  Weź się tak na niego nie patrz... teksty

i.love.you.baby dodano: 14 maja 2011

- Weź się tak na niego nie patrz już . ;/ - Ale on jest taki słodki ..

fajnie jest mieć świadomość  że... teksty

i.love.you.baby dodano: 14 maja 2011

fajnie jest mieć świadomość, że znalazłam grupę osób, które bez względu na czas i miejsce potrafią poprawić mi humor w niecałą minute.

Wystarczyło 2 dni teksty

i.love.you.baby dodano: 3 maja 2011

Wystarczyło 2 dni

mniee też codzienniee klepią     d alee ten dzień to akurat jest uczczeniem tegoo d ddddd teksty i.love.you.baby dodał komentarz: mniee też codzienniee klepią; / ;d alee ten dzień to akurat jest uczczeniem tegoo;d;ddddd do wpisu 15 kwietnia 2011
Wymyślony dzień klepania po dupie!:... teksty

i.love.you.baby dodano: 5 kwietnia 2011

Wymyślony dzień klepania po dupie!:*;d;d

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 7 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV