głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
slodka_idiotka Kobieta jest twoja kiedy nie wstydzi się przy tobie rozebrać. Mężczyzna jest twój wtedy gdy nie wstydzi się przy tobie płakać. Prawdziwa Miłość to nie związek i

slodka_idiotka

slodka_idiotka.moblo.pl
Kobieta jest twoja kiedy nie wstydzi się przy tobie rozebrać. Mężczyzna jest twój wtedy gdy nie wstydzi się przy tobie płakać.
Kobieta jest twoja  kiedy nie wstydzi... teksty

slodka_idiotka dodano: 22 maja 2012

Kobieta jest twoja, kiedy nie wstydzi się przy tobie rozebrać. Mężczyzna jest twój wtedy, gdy nie wstydzi się przy tobie płakać.

Prawdziwa Miłość to nie związek... teksty

slodka_idiotka dodano: 22 maja 2012

Prawdziwa Miłość to nie związek idealny, bo taki nie istnieje, ale pełen kłótni i godzenia, łez i uśmiechów. I mimo, że jest ciężko i ma się dość, nie poddajesz się, bo wiesz, że z TĄ osobą jesteś szczęśliwszy niż z kimkolwiek innym :)

Uwielbiam wychodzić ze szkoły  gdy... teksty

slodka_idiotka dodano: 15 maja 2012

Uwielbiam wychodzić ze szkoły, gdy wiem, że on już na mnie czeka. I nieważne jak przejebany miałabym dzień, od razu się uśmiecham stając na palcach i sięgając jego ust

http:  www.youtube.com... teksty

slodka_idiotka dodano: 7 maja 2012

http://www.youtube.com/watch?v=ym9K9VTYEbg Naprawimy toooooo *_* ! ♥ Kocham Cię Skarbie :*

Bliskość jest wtedy   gdy jesteśmy... teksty

slodka_idiotka dodano: 7 maja 2012

Bliskość jest wtedy , gdy jesteśmy obok siebie . Wtedy , gdy czuję , że Cię mam . Miłość jest wtedy , gdy jesteś , a ja nie muszę Cię czuć , bo pewność mówi mi , że zostaniesz .

jesteś i swą obecnością nadajesz... teksty

slodka_idiotka dodano: 6 maja 2012

jesteś i swą obecnością nadajesz sens dniu, kolorem swych tęczówek wywołujesz uśmiech, dołeczkami w policzkach przyciągasz na każdym kroku, tak przerażająco mocno uzależniając od siebie coraz bardziej. przybliżasz swe ciało i bez przeszkód łączysz wargi w tak idealną całość, uśmiechając się przy tym bez jakichkolwiek zahamowań, splatasz nasze place w jedno, ciepłem ogrzewając w dłoni dłoń.

Kocham Go za to  że nie pozwala mi... teksty

slodka_idiotka dodano: 6 maja 2012

Kocham Go za to, że nie pozwala mi się długo złościć. Za to, że jest przy mnie kiedy najbardziej tego potrzebuję. Za to, że bez powodu całuję mnie w czoło.Kocham Go, za uśmiech. Za to, że wie jak wiele dla mnie znaczy i , że wie jak wiele jestem w stanie dla Niego zrobić i nie wykorzystuje tego. Kocham Go za ta szczerość bijącą z Jego oczu. Za wyrozumiałość, co do moim humorów. Za bycie, kiedy mówię, że chce żeby sobie poszedł. Za każde przytulenie. Za słowo otuchy. Za wszystkie głupie miny. Kocham Go za to, że jest i za to, że ciągle powtarza , że będzie.

miłość jest wtedy kiedy... teksty

slodka_idiotka dodano: 4 maja 2012

miłość jest wtedy kiedy uśmiechasz się bez powodu, nawet do słońca. podskakujesz z radości do chmur, robiąc z nich big milki. miłość jest wtedy gdy szkoła przestaje być istotna. liczą się tylko spotkania z ukochanym. miłość jest wtedy kiedy nie potrzebujesz dużo fajek by przeżyć dzień. miłość jest wtedy gdy jesteś na suficie zamiast na ziemii. miłość jest oczywista, beztroska, cudowna.

dzięki niemu uśmiecham się do... teksty

slodka_idiotka dodano: 26 kwietnia 2012

dzięki niemu uśmiecham się do ekranu telefonu w drodze na przystanek, do szkoły, do domu. a ludzie tak dziwnie się patrzą. jakby uśmiech był czymś niecodziennym. / Misiu :*

Wezmę Cię do siebie i ochronię... teksty

slodka_idiotka dodano: 26 kwietnia 2012

Wezmę Cię do siebie i ochronię przed wszystkim co Cię przeraża, zetrę z Ciebie cały syf tego świata, pocałuję każdą ranę i opowiem najpiękniejsze rzeczy jakie człowiek może powiedzieć drugiej osobie, utrzymam Twoją głowę na moim ramieniu tak długo, aż zaśniesz, aż odetchniesz, tylko już się nie bój, tylko bądź mój.

 Ja cie i KOcham i szaleje i z... teksty

slodka_idiotka dodano: 23 kwietnia 2012

"Ja cie i KOcham i szaleje i z miłosci wariuje:* " Mój Skarbuś !:*:*

Uwielbiam ten stan kiedy mówię... teksty

slodka_idiotka dodano: 23 kwietnia 2012

Uwielbiam ten stan kiedy mówię "debil", a myślę "Boże, jak ja go kocham".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV