głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
18 18   pierdol sie skarbie teksty

robcochcesz dodano: 22 sierpnia 2011

18;18 - pierdol sie skarbie

spełnienia marzeń     teksty robcochcesz dodał komentarz: spełnienia marzeń ; ) do wpisu 10 sierpnia 2011
nie potrafię powiedzieć że życie... teksty

robcochcesz dodano: 10 sierpnia 2011

nie potrafię powiedzieć że życie jest piękne bo to skurwiałe życie od sierpnia , a tym bardziej od lutego cały czas kopie mnie w dupę . !

Sypiam ostatnio coraz częściej... teksty

robcochcesz dodano: 10 sierpnia 2011

Sypiam ostatnio coraz częściej , coraz więcej . Coraz mniej myślę o Nim w nocy coraz więcej w dzień dochodzi nawet do tego że nie potrafię się ogarnąć . Tęsknie za Nim , ale dlaczego przecież wiem że nigdy nie będzie mój .

Uwielbiam zasypiać słuchając... teksty

robcochcesz dodano: 10 sierpnia 2011

Uwielbiam zasypiać słuchając dobranoc Kamila , kocham Cię jak inralnadie , karaluchy pod poduchy , a potem wsłuchiwać się jak mój sześciolatek szeptem uczy się powiedzieć " irlandia" żeby następnego wieczoru nie popełnić błędu wyznając mi jak bardzo mnie kocha ! ; *

jesteś z nią   a mimo tego moja... teksty

robcochcesz dodano: 10 sierpnia 2011

jesteś z nią , a mimo tego moja przyjaciółka co wieczór dostaje esemesa jak bardzo Cię kocham . jesteś z nią , a mimo tego piszesz , to takie błahe ale ja znowu potrafie się uśmiechać .

pamiętam tylko jak woda na kawe... teksty

robcochcesz dodano: 4 sierpnia 2011

pamiętam tylko jak woda na kawe gotowała mi się 8 razy ,jak siedziałam w pokoju i nie kontaktowałam , jak darłąm się na wszystkich i jakiej potrzebowałam pomocy , jak powiedziałam do mamy że nie mogę cię stracić , jak życzenia bożonarodzeniowe nie brzmiały i żeby wszystko ci sie spełniło tylko damy rade kochanie . Pamiętam tez 4 luty kiedy napisałam do przyjaciółki esemesa o treści " nie żyje" , a numer kuby wykręciłam bez najmniejszego problemu mówiąc błagam przyjdź , dziadek zmarł . Pamiętam że bałam się tak cholernie zostać sama .

może nie opowiadał mi bajek na... teksty

robcochcesz dodano: 4 sierpnia 2011

może nie opowiadał mi bajek na dobranoc , a może tego nie pamiętam , Może nie kupował mi drogich zabawek , robił je sam . Może nie gotował pysznych obiadów , nie potrafił się nie denerwować , ale opowiadał historię które teraz chciałabym usłyszeć , przytulał i zawsze składał takie same życzenia , tam na górze ziomek potrzebował złotej rączki , może rzeczywiście jest tam na górze i patrzy , tak teraz zdecydowanie mogę powiedzieć że był najlepszym dziadkiem na świecie .

dokładnie pół roku temu byłam... teksty

robcochcesz dodano: 4 sierpnia 2011

dokładnie pół roku temu byłam chora , dokładnie pół roku temu dowiedziałam się że straciłam wszystko co miałam , dokładnie pół roku temu zrozumiałam że śmierć wyczerpuję nie tylko psychicznie , dokładnie pół roku temu zmarłeś , a wiesz ciekawa jestem czy gdybyś teraz żył odebrał byś telefon mówią " proszę " tym swoim zestarzałym głosem , tak bardzo cię kocham i tęsknie staruszku .

jestem w najwspanialszym miejscu na... teksty

robcochcesz dodano: 4 sierpnia 2011

jestem w najwspanialszym miejscu na świecie , z cudownymi ludźmi , ciotką fryzjerką która co rano czyni mnie piękniejszą , czego więcej chcieć ? tak , mimo wszystko tak strasznie mi Ciebie brakuje .

jest znowu późno   ja znowu nie... teksty

robcochcesz dodano: 4 sierpnia 2011

jest znowu późno , ja znowu nie śpie nie nie płacze skarbie ja po prostu tęsknie .

pojawiłeś się na gadu co było... teksty

robcochcesz dodano: 3 sierpnia 2011

pojawiłeś się na gadu co było dziwne zawsze byłeś niewidoczny , szybko zrobiłam sie dostępna , napisałeś , a ja zaczęłam mieć pretensje do Ciebie że napisałeś ,a do Siebie że zmieniłam status rozmawialiśmy normalnie , ale nie tak jak wtedy kiedy pisałam do CIebie , a każde moje zdanie kończyło się dwukropkiem i gwiazkdą .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV