głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
robcochcesz wiesz ? w lutym doceniłam to że mam wspaniałego dziadka że był dla mnie całym światem że był jedyną osobą na której mogłam polegać pod każdym względem szkoda że

robcochcesz

robcochcesz.moblo.pl
wiesz ? w lutym doceniłam to że mam wspaniałego dziadka że był dla mnie całym światem że był jedyną osobą na której mogłam polegać pod każdym względem szkoda że zrozu
wiesz ?  w lutym doceniłam to że mam wspaniałego dziadka że był dla mnie całym światem że był jedyną osobą na której mogłam polegać pod każdym względem  szkoda że zrozumiałam to dopiero po jego śmierci . 4 września będzie 7 miesięcy od kiedy mój świat się zawalił więc rozumiem co czujesz  trzymaj sie   . teksty robcochcesz dodał komentarz: wiesz ? , w lutym doceniłam to że mam wspaniałego dziadka że był dla mnie całym światem że był jedyną osobą na której mogłam polegać pod każdym względem - szkoda że zrozumiałam to dopiero po jego śmierci . 4 września będzie 7 miesięcy od kiedy mój świat się zawalił więc rozumiem co czujesz - trzymaj sie ; * . do wpisu 25 sierpnia 2011
okolice pkp  deszcz  ty  ja . Z... teksty

robcochcesz dodano: 25 sierpnia 2011

okolice pkp , deszcz , ty , ja . Z wagonów pociągu tworze wyliczankę i głośno liczę ; " kocha , nie kocha , kocha , nie kocha ..." o widzisz nie kochasz mnie , ej , ej panie maszynisto jeden wagon pan zgubił !

18 18  pierdol sie skarbie teksty

robcochcesz dodano: 22 sierpnia 2011

18;18 - pierdol sie skarbie

spełnienia marzeń   teksty robcochcesz dodał komentarz: spełnienia marzeń ; ) do wpisu 10 sierpnia 2011
nie potrafię powiedzieć że życie... teksty

robcochcesz dodano: 10 sierpnia 2011

nie potrafię powiedzieć że życie jest piękne bo to skurwiałe życie od sierpnia , a tym bardziej od lutego cały czas kopie mnie w dupę . !

Sypiam ostatnio coraz częściej... teksty

robcochcesz dodano: 10 sierpnia 2011

Sypiam ostatnio coraz częściej , coraz więcej . Coraz mniej myślę o Nim w nocy coraz więcej w dzień dochodzi nawet do tego że nie potrafię się ogarnąć . Tęsknie za Nim , ale dlaczego przecież wiem że nigdy nie będzie mój .

Uwielbiam zasypiać słuchając... teksty

robcochcesz dodano: 10 sierpnia 2011

Uwielbiam zasypiać słuchając dobranoc Kamila , kocham Cię jak inralnadie , karaluchy pod poduchy , a potem wsłuchiwać się jak mój sześciolatek szeptem uczy się powiedzieć " irlandia" żeby następnego wieczoru nie popełnić błędu wyznając mi jak bardzo mnie kocha ! ; *

jesteś z nią  a mimo tego moja... teksty

robcochcesz dodano: 10 sierpnia 2011

jesteś z nią , a mimo tego moja przyjaciółka co wieczór dostaje esemesa jak bardzo Cię kocham . jesteś z nią , a mimo tego piszesz , to takie błahe ale ja znowu potrafie się uśmiechać .

pamiętam tylko jak woda na kawe... teksty

robcochcesz dodano: 4 sierpnia 2011

pamiętam tylko jak woda na kawe gotowała mi się 8 razy ,jak siedziałam w pokoju i nie kontaktowałam , jak darłąm się na wszystkich i jakiej potrzebowałam pomocy , jak powiedziałam do mamy że nie mogę cię stracić , jak życzenia bożonarodzeniowe nie brzmiały i żeby wszystko ci sie spełniło tylko damy rade kochanie . Pamiętam tez 4 luty kiedy napisałam do przyjaciółki esemesa o treści " nie żyje" , a numer kuby wykręciłam bez najmniejszego problemu mówiąc błagam przyjdź , dziadek zmarł . Pamiętam że bałam się tak cholernie zostać sama .

może nie opowiadał mi bajek na... teksty

robcochcesz dodano: 4 sierpnia 2011

może nie opowiadał mi bajek na dobranoc , a może tego nie pamiętam , Może nie kupował mi drogich zabawek , robił je sam . Może nie gotował pysznych obiadów , nie potrafił się nie denerwować , ale opowiadał historię które teraz chciałabym usłyszeć , przytulał i zawsze składał takie same życzenia , tam na górze ziomek potrzebował złotej rączki , może rzeczywiście jest tam na górze i patrzy , tak teraz zdecydowanie mogę powiedzieć że był najlepszym dziadkiem na świecie .

dokładnie pół roku temu byłam... teksty

robcochcesz dodano: 4 sierpnia 2011

dokładnie pół roku temu byłam chora , dokładnie pół roku temu dowiedziałam się że straciłam wszystko co miałam , dokładnie pół roku temu zrozumiałam że śmierć wyczerpuję nie tylko psychicznie , dokładnie pół roku temu zmarłeś , a wiesz ciekawa jestem czy gdybyś teraz żył odebrał byś telefon mówią " proszę " tym swoim zestarzałym głosem , tak bardzo cię kocham i tęsknie staruszku .

jestem w najwspanialszym miejscu na... teksty

robcochcesz dodano: 4 sierpnia 2011

jestem w najwspanialszym miejscu na świecie , z cudownymi ludźmi , ciotką fryzjerką która co rano czyni mnie piękniejszą , czego więcej chcieć ? tak , mimo wszystko tak strasznie mi Ciebie brakuje .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV