głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
robcochcesz jesteś z nią a mimo tego moja przyjaciółka co wieczór dostaje esemesa jak bardzo Cię kocham . jesteś z nią a mimo tego piszesz to takie błahe ale ja znowu potra

robcochcesz

robcochcesz.moblo.pl
jesteś z nią a mimo tego moja przyjaciółka co wieczór dostaje esemesa jak bardzo Cię kocham . jesteś z nią a mimo tego piszesz to takie błahe ale ja znowu potrafie
jesteś z nią   a mimo tego moja... teksty

robcochcesz dodano: 10 sierpnia 2011

jesteś z nią , a mimo tego moja przyjaciółka co wieczór dostaje esemesa jak bardzo Cię kocham . jesteś z nią , a mimo tego piszesz , to takie błahe ale ja znowu potrafie się uśmiechać .

pamiętam tylko jak woda na kawe... teksty

robcochcesz dodano: 4 sierpnia 2011

pamiętam tylko jak woda na kawe gotowała mi się 8 razy ,jak siedziałam w pokoju i nie kontaktowałam , jak darłąm się na wszystkich i jakiej potrzebowałam pomocy , jak powiedziałam do mamy że nie mogę cię stracić , jak życzenia bożonarodzeniowe nie brzmiały i żeby wszystko ci sie spełniło tylko damy rade kochanie . Pamiętam tez 4 luty kiedy napisałam do przyjaciółki esemesa o treści " nie żyje" , a numer kuby wykręciłam bez najmniejszego problemu mówiąc błagam przyjdź , dziadek zmarł . Pamiętam że bałam się tak cholernie zostać sama .

może nie opowiadał mi bajek na... teksty

robcochcesz dodano: 4 sierpnia 2011

może nie opowiadał mi bajek na dobranoc , a może tego nie pamiętam , Może nie kupował mi drogich zabawek , robił je sam . Może nie gotował pysznych obiadów , nie potrafił się nie denerwować , ale opowiadał historię które teraz chciałabym usłyszeć , przytulał i zawsze składał takie same życzenia , tam na górze ziomek potrzebował złotej rączki , może rzeczywiście jest tam na górze i patrzy , tak teraz zdecydowanie mogę powiedzieć że był najlepszym dziadkiem na świecie .

dokładnie pół roku temu byłam... teksty

robcochcesz dodano: 4 sierpnia 2011

dokładnie pół roku temu byłam chora , dokładnie pół roku temu dowiedziałam się że straciłam wszystko co miałam , dokładnie pół roku temu zrozumiałam że śmierć wyczerpuję nie tylko psychicznie , dokładnie pół roku temu zmarłeś , a wiesz ciekawa jestem czy gdybyś teraz żył odebrał byś telefon mówią " proszę " tym swoim zestarzałym głosem , tak bardzo cię kocham i tęsknie staruszku .

jestem w najwspanialszym miejscu na... teksty

robcochcesz dodano: 4 sierpnia 2011

jestem w najwspanialszym miejscu na świecie , z cudownymi ludźmi , ciotką fryzjerką która co rano czyni mnie piękniejszą , czego więcej chcieć ? tak , mimo wszystko tak strasznie mi Ciebie brakuje .

jest znowu późno   ja znowu nie... teksty

robcochcesz dodano: 4 sierpnia 2011

jest znowu późno , ja znowu nie śpie nie nie płacze skarbie ja po prostu tęsknie .

pojawiłeś się na gadu co było... teksty

robcochcesz dodano: 3 sierpnia 2011

pojawiłeś się na gadu co było dziwne zawsze byłeś niewidoczny , szybko zrobiłam sie dostępna , napisałeś , a ja zaczęłam mieć pretensje do Ciebie że napisałeś ,a do Siebie że zmieniłam status rozmawialiśmy normalnie , ale nie tak jak wtedy kiedy pisałam do CIebie , a każde moje zdanie kończyło się dwukropkiem i gwiazkdą .

Nie mamo. To nie jest coś o czym... teksty

robcochcesz dodano: 19 lipca 2011

Nie mamo. To nie jest coś o czym mogę tak po prostu zapomnieć, wymazać z pamięci i iść dalej. Tak, wiem, że mam tylko naście lat. Ale zrozum, nie jestem już tym dzieckiem, które biega z kucykiem pony... Nie zaraz, ja nigdy nie miałam kucyka pony... Mamo, spróbuj sobie to wyobrazić. Kiedy go nie widzę, czuję jak wszystko we mnie szaleje. Jakby miliard motyli przeleciało przez całe moje ciało. Uwielbiałam z nim rozmawiać. O wszystkim, nawet o tym, jakiego batona ostatnio zjedliśmy. Przy nim czułam się bezpieczna, wystarczyła tylko jego obecność. Przy nim byłam szczęśliwa. Wiesz mamo, gdy przy jakiejś osobie jest się tak bardzo szczęśliwym, a potem się to straci, to nie da się o tym tak po prostu funkcjonować. Kocham go, mamo. Kocham go tak cholernie mocno, że oddałabym za niego wszystko, mimo tego, że mam przecież tylko kilkanaście lat.

Świat schodzi na psy Razem z nim ty... teksty

robcochcesz dodano: 16 lipca 2011

Świat schodzi na psy Razem z nim ty - Pfk

nagle dwa dni były ciche .   slychac... teksty

robcochcesz dodano: 14 lipca 2011

nagle dwa dni były ciche . slychac bylo tylko jej nocny placz.

kochałam Cię 11 miesięcy temu... teksty

robcochcesz dodano: 14 lipca 2011

kochałam Cię 11 miesięcy temu , spotkałam Cię znów nie zareagowałam bo doskonale wiedziałam ze nic z Tego nie wyjdzie , a zresztą tam w domu czekał On !

jestem rumianek i mam wakacje więc... teksty

robcochcesz dodano: 21 czerwca 2011

jestem rumianek i mam wakacje więc bansuj dziwkoo

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV