głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
realistic_optimist Pamiętam jak zapytałem czy mnie kochasz jeszcze odpowiedziałaś: Nie wiem przeszły mnie dreszcze pomyślałem że nie ma mnie bez Ciebie. Z drugiej strony są pozory

realistic_optimist

realistic_optimist.moblo.pl
Pamiętam jak zapytałem czy mnie kochasz jeszcze odpowiedziałaś: Nie wiem przeszły mnie dreszcze pomyślałem że nie ma mnie bez Ciebie. Z drugiej strony są pozory i
Pamiętam jak zapytałem czy mnie... teksty

realistic_optimist dodano: 1 stycznia 2014

Pamiętam jak zapytałem czy mnie kochasz jeszcze, odpowiedziałaś: Nie wiem, przeszły mnie dreszcze pomyślałem, że nie ma mnie bez Ciebie. Z drugiej strony są pozory i codzienność - rzygam nią, jak w Twoich oczach widzę, że jesteś daleko stąd. Twoje łzy, na ich widok, mam ochotę skoczyć z okna, bo nie mogę znieść, że jesteś dla mnie coraz bardziej chłodna. Każdy dzień oddala nas, odliczam czas, do momentu w którym, znów zostanę sam, kurwa mać! Znów nie mogę sobie spojrzeć w twarz, bo się boję, że zobaczę ten sam emocji brak. Jak wtedy gdy ostrzegałaś mnie, że wszytko jest nie tak, a ja czułem, że wgniata mnie w ziemie ten pieprzony świat. Choć łączy nas piękno spadających gwiazd, stoję w drzwiach, ostatni raz życie traci smak, pryska czar. Idzie burza, wiem, wiatr rozwiewa mgłę, a ja uczę się żyć, każdym kolejnym dniem.

Odezwij się  daj znać że o mnie... teksty

realistic_optimist dodano: 25 grudnia 2013

Odezwij się, daj znać że o mnie pamiętasz, chyba nie proszę o zbyt wiele...

 Pewnego dnia  zbyt często znaczy... teksty

realistic_optimist dodano: 25 grudnia 2013

"Pewnego dnia" zbyt często znaczy "nigdy"...

 Dopóki człowiek się śmieje nie... teksty

realistic_optimist dodano: 21 grudnia 2013

"Dopóki człowiek się śmieje nie przegrał tak mówią - nie prawda bo ile można śmiać się na siłę."

 Krążyła o nim opinia samotnika.... teksty

realistic_optimist dodano: 19 grudnia 2013

"Krążyła o nim opinia samotnika. Osoby oddanej tylko sportowi. To nie mijało się bardzo z prawdą, kochał sport, ruch i wolność. W lecie wychodząc późnym wieczorem na dwór, gdy robiło się chłodniej trenował 2-3 godziny. Zwykle do północy. Po czym często przesiadywał 10-20 minut na krawędzi dachu z nogami spuszczonymi do dołu. Mając słuchawki w uszach wpatrywał się w niebo. Podziwiał gwiazdy i rozmyślał przede wszystkim nad swoją samotnością. Dlaczego ma takiego pecha do kobiet. Każda której ofiarował część swego serca odbierała ten soczysty skrawek. Bogaty w miłość i dobro. Odbierano mu to bezpowrotnie. Sprawiało mu to wielki ból, ból istnienia. Który dopadał go gdy pozostawał sam na sam ze sobą. Szczególnie w nocy, gdy szepty ludzi i odgłosy tętniącego miasta ucichały. Cierpiał na odizolowanie od świata jednocześnie przemierzając go w pojedynkę. W jednoosobowej armii. Sam przeciwko rzeczywistości."

A co jeśli się już nigdy nie... teksty

realistic_optimist dodano: 19 grudnia 2013

A co jeśli się już nigdy nie zobaczymy? Rozstaliśmy się w milczeniu, Ty wyjechałaś ja zostałem tutaj sam, mimo że cały czas otoczony przyjaciółmi, również Twoimi. Czuje się samotny, chociaż wiem że układasz sobie życie z kimś innym żal mi tego że nasz drogi się rozeszły być może na zawsze. Cholera, proszę wróć z powrotem do mojego życia, nawet jeśli nie jest nam dane być razem...

Chciałem napisać  naprawdę... teksty

realistic_optimist dodano: 18 grudnia 2013

Chciałem napisać, naprawdę chciałem, lecz wiedziałem że jeśli to zrobię znów będę cierpiał, liczyłem na to że jednak się odezwiesz, nie zrobiłaś tego, milczysz od czasu gdy powiedziałem Ci co czuje. To smutne że okazałaś się tak nieczuła, zniszczyłaś mnie to tyle...

 Jak patrząc na ukochaną uznać... teksty

realistic_optimist dodano: 17 grudnia 2013

"Jak patrząc na ukochaną uznać, że już czas odejść?"

 A więc to tak wygląda nasze... teksty

realistic_optimist dodano: 13 grudnia 2013

"A więc to tak wygląda nasze życie. Nieważne jak ogromna i straszna była strata, jak ważna rzecz, którą nam skradziono - wyrwano wprost z rąk - nawet jeżeli nas to całkowicie zmieniło, jeżeli pozostała z nas tylko wierzchnia warstwa skóry, nadal żyjemy tak samo - w milczeniu. Coraz bardziej zbliżamy się do kresu czasu, żegnamy z życiem, które zostaje w tyle za nami. Powtarzamy, często dość pomysłowo, niekończące się codzienne czynności. Za nami jest już tylko uczucie niezmierzonej pustki."

Pożegnaj się raz a porządnie   i... teksty

realistic_optimist dodano: 11 grudnia 2013

Pożegnaj się raz a porządnie, i nie pisz już do mnie jak zerwiesz z tym gościem. I nie pytaj mnie więcej co słychać, to samo co zawsze i żal mam do życia. Ale nie padam tak często jak kiedyś, bo nie chce by znowu to pękło jak wtedy. I nie jestem już miły dla obcych, kiedyś czyny teraz skutki i wnioski.

Zadzwoń do mnie rano  ale proszę... teksty

realistic_optimist dodano: 10 grudnia 2013

Zadzwoń do mnie rano, ale proszę zrozum najpierw, że moje życie to chaos i pasmo zmartwień, czasem chcę słyszeć tylko te bębny z samplem, aby ukoić nerwy i wygrać walkę. Nie jestem pewny czy wiesz, o co mi chodzi, gdy mowie, że potrzebuje kilku godzin, bo chyba się gubię. Jeśli nie - to trudno, po prostu mi uwierz, że siedzę cicho, bo widocznie czasem tak lubię. Zostaw na później wszystko, co mówiłaś przed chwilą, tylko patrz i spojrzeniem wyznawaj mi miłość. Wiem, że dziś nie pierwszy raz siedzimy do późna nie mówiąc nic i rozumiem, że Ciebie to wkurwia. Pozwól naprawić mi to, co we mnie zepsute, a będę Twój, kiedy tylko pokonam smutek, i chociaż czasem to przynosi przeciwny skutek teraz posiedźmy w ciszy przez minutę.

„Kurwa  mam nadzieję  że się nie... teksty

realistic_optimist dodano: 8 grudnia 2013

„Kurwa, mam nadzieję, że się nie mylisz. Ale czuję jakąś pustkę w bebechach. Kobiety doprowadziły do upadku wielu fajnych facetów."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV