głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
realistic_optimist Nie jestem wyjątkowy co do tego nie mam wątpliwości. Jestem zwyczajnym człowiekiem o zwyczajnych myślach i wiodłem zwyczajne życie. Nikt nie postawił pomnika k

realistic_optimist

realistic_optimist.moblo.pl
Nie jestem wyjątkowy co do tego nie mam wątpliwości. Jestem zwyczajnym człowiekiem o zwyczajnych myślach i wiodłem zwyczajne życie. Nikt nie postawił pomnika ku mojej c
 Nie jestem wyjątkowy  co do tego... teksty

realistic_optimist dodano: 21 września 2013

"Nie jestem wyjątkowy, co do tego nie mam wątpliwości. Jestem zwyczajnym człowiekiem o zwyczajnych myślach i wiodłem zwyczajne życie. Nikt nie postawił pomnika ku mojej czci i moje imię szybko pójdzie w zapomnienie, lecz kochałem - całym sercem i duszą - a to, moim zdaniem, wystarczająco dużo."

 Miłość jest bezcenna... teksty

realistic_optimist dodano: 16 września 2013

"Miłość jest bezcenna, bezwartościowa, kto nie jest zakochany, kto tego nie czuje, albo kto nigdy w życiu nie był zakochany, nie wie co stracił, jest pustym człowiekiem, miłość wypełnia każdą lukę w naszym życiu. Możesz nie mieć pieniędzy, ale będziesz zakochany i będziesz szczęśliwy, jeżeli będzie to miłość z wzajemnością."

“Byłem człowiekiem  któremu... teksty

realistic_optimist dodano: 29 sierpnia 2013

“Byłem człowiekiem, któremu świetnie służy samotność. Rozkwitałem dzięki niej, a jej brak był dla mnie czymś tak uciążliwym, jak dla innych brak wody czy pożywienia. Każdy dzień, w którym nie było mi dane jej zaznać, osłabiał mnie. Nie traktowałem tego jako powód do dumy, raczej jako formę uzależnienia. Panująca w pokoju ciemność była dla mnie jak słoneczny blask.”

Jest we mnie coś  co nie do końca... teksty

realistic_optimist dodano: 18 sierpnia 2013

Jest we mnie coś, co nie do końca odpowiada ogólnie przyjętym normom, zasadzie „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Pociągają mnie nie te rzeczy, co trzeba: lubię pić, jestem leniwy, nie mam boga, polityki, idei ani zasad. Jestem mocno osadzony w nicości, w swego rodzaju niebycie, i akceptuję to w pełni. Nie czyni to ze mnie osoby zbyt interesującej. Nie chcę być interesujący, to zbyt trudne. Pragnę jedynie miękkiej, mglistej przestrzeni, w której mogę żyć, i jeszcze żeby zostawiono mnie w spokoju. Z drugiej strony, kiedy się upijam, krzyczę, wariuję, tracę panowanie nad sobą. Jeden rodzaj zachowania nie pasuje do drugiego. Mniejsza z tym.

 Nie potrzeba mi skrzydeł  bym był... teksty

realistic_optimist dodano: 13 sierpnia 2013

"Nie potrzeba mi skrzydeł, bym był szczęśliwy. Wystarczą ludzie, którzy złapią mnie, gdy będę spadał, próbując wzbić się w powietrze."

I don't want hold you if you want to... teksty

realistic_optimist dodano: 14 lipca 2013

I don't want hold you if you want to go, I'm not going to make you feel love if you don't. I would rather learn what it feels like to burn, than feel nothing at all ...

 Nigdy nie wiadomo kiedy miłość... teksty

realistic_optimist dodano: 5 lipca 2013

"Nigdy nie wiadomo kiedy miłość przyjdzie. Nie wolno o niej za dużo myśleć, bo właśnie wtedy nie przyjdzie… Ale w końcu to się stanie i wtedy stanie się jasne że warto jednak było marzyć. "

 Nie myśl  że nie kocham  Lub  że... teksty

realistic_optimist dodano: 6 czerwca 2013

"Nie myśl, że nie kocham Lub, że tylko trochę Jak cię kocham, nie powiem, no bo nie wypowiem Tak ogromnie bardzo jeszcze więcej może I dlatego właśnie żegnaj Zrozum dobrze żegnaj " SDM - Z Nim będziesz szczęśliwsza

Poprzednia 24 25 26 27
28
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV