głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
realistic_optimist Wierzył że świat jest piękny. Pomimo tego że ustawicznie dostawał od niego w pysk. Pomimo tego że nierówności terenu po którym stąpał często znienacka narażały

realistic_optimist

realistic_optimist.moblo.pl
Wierzył że świat jest piękny. Pomimo tego że ustawicznie dostawał od niego w pysk. Pomimo tego że nierówności terenu po którym stąpał często znienacka narażały go
 Wierzył  że świat jest piękny.... teksty

realistic_optimist dodano: 3 grudnia 2013

"Wierzył, że świat jest piękny. Pomimo tego, że ustawicznie dostawał od niego w pysk. Pomimo tego, że nierówności terenu, po którym stąpał, często znienacka narażały go na bolesny upadek. Pomimo tego, że były momenty, kiedy nie wiedział w sumie po co żyje. Pomimo tego, że ten staruszek założył na jego twarz kamienną maskę. Wierzył, że świat jest piękny. I był w swym przekonaniu cholernie uparty. Chociaż jego uczucia zawsze trafiały w pustkę nieodwzajemnienia. Chociaż jego ręce nieustannie szukały kogoś, na kim mógłby się podeprzeć, kogoś, kto mógłby mu pomóc. Chociaż w jego głowie zawsze układały się najgorsze scenariusze, które w większości przypadków się spełniały. Chociaż nie miał już w sumie nadziei... Wierzył, że świat jest piękny. I w końcu, po dość długim czasie, przekonał się o prawdziwości tego stwierdzenia. Bo jego światem stała się ona. I wtedy świat rzeczywiście był piękny."

„Niestety  człowiek najbardziej... teksty

realistic_optimist dodano: 1 grudnia 2013

„Niestety, człowiek najbardziej nienawidzi kogoś, na kim mu kiedyś zależało.

 Ja chyba po prostu nie pojmuję. Bo... teksty

realistic_optimist dodano: 1 grudnia 2013

"Ja chyba po prostu nie pojmuję. Bo niby po co w ogóle się do czegokolwiek przyzwyczajać, skoro po pierwsze, to coś na pewno nie potrwa długo, a po drugie, gdy się skończy, serce pęka na pół."

 Kim w ogóle byłem? Nie wiedziałem... teksty

realistic_optimist dodano: 1 grudnia 2013

"Kim w ogóle byłem? Nie wiedziałem przecież nawet, ile tak naprawdę mam lat. Czym innym jest czas liczony od dnia narodzin, a czym innym czas który się przeżyło. Miesiące płyną raz szybciej, raz wolniej. Czasem kilka dni są jak całe lata. Dni, a nawet godziny mogą zmienić człowieka na zawsze. Kiedy indziej znowu nic się nie dzieje i mimo że czas płynie, to tak, jakby stał w miejscu. Człowiek niczego się nie uczy, trwa, nie zmienia się."

''Wierzę że w życiu spotka mnie... teksty

realistic_optimist dodano: 1 grudnia 2013

''Wierzę,że w życiu spotka mnie jeszcze wiele rzeczy, które będę musiał rozważyć, zanim je zrobię... dlatego myślę, że nie powinienem się spieszyć, póki jestem młody, i przemyśleć wszystko, by być przygotowanym na zmiany...''

 Ludzie widzieli w nim tylko to  co... teksty

realistic_optimist dodano: 30 listopada 2013

"Ludzie widzieli w nim tylko to, co on sam dawał im zobaczyć. Widzieli uśmiechniętego, radosnego chłopaka, pomimo że w jego wnętrzu panował nieopisywalny chaos i burdel. Widzieli rozmownego młodego człowieka, pomimo że on sam wolał siedzieć na tyłku przed kominkiem, z dobrą książką w ręce. Widzieli zadowolonego z życia młodzieńca, pomimo że on sam nie był w stanie opisać cierpienia, które przeżywał. Tylko ona widziała go w całości. Tylko jej brązowe oczy były w stanie przebić się przez twardy mur cynizmu i ironii. Tylko dłonie mogły ściągnąć z jego twarzy maskę. Tylko przed nią się odkrył."

Za dużo myślę przed snem. Zbyt... teksty

realistic_optimist dodano: 18 listopada 2013

Za dużo myślę przed snem. Zbyt często o rozmowach które za pewne nigdy się nie odbędą. Zbyt często o zdarzeniach, które pewnie nigdy nie będą miały miejsca. Zbyt często o miejscach które przywołują wspomnienia. Zbyt często o ludziach, o których powinnam już dawno zapomnieć...

Nie rozumiem ludzi  którzy sami ze... teksty

realistic_optimist dodano: 18 listopada 2013

Nie rozumiem ludzi, którzy sami ze mnie zrezygnowali, odepchnęli mnie i zerwali kontakty, a potem wracają i są zdziwieni, że już na nich nie czekam...

Chcę uciec  albo umrzeć  albo się... teksty

realistic_optimist dodano: 18 listopada 2013

Chcę uciec, albo umrzeć, albo się rozjebać. Chcę być ślepy i niemy i nie mieć serca. Chcę się wczołgać do dziury i nigdy nie wyjść. Chcę zmieść swoje istnienie powierzchni ziemi. Powierzchni jebanej ziemi. Biorę głęboki oddech. Trzeba iść.

 Cierpiał. Naprawdę wierzył  że... teksty

realistic_optimist dodano: 13 listopada 2013

"Cierpiał. Naprawdę wierzył, że go nikt nie kocha, a taka świadomość niezależnie od tego, kim jesteś, boli. Nie czujesz się pewnie. Chcesz się ukryć, otoczyć murami."

   Wyobraź sobie  że możesz... teksty

realistic_optimist dodano: 12 listopada 2013

"- Wyobraź sobie, że możesz zmienić cokolwiek w swojej przeszłości. Że możesz cofnąć się w czasie... - Słowa dopiero po chwili dotarły do jego zmęczonego już mózgu. - Co byś zrobił? Co byś zmienił? - Nic, staruszku. Bo widzisz... Nie mogę niczego żałować. Dzięki temu wszystkiemu jestem sobą. Dzięki wspomnieniom, dzięki tym ludziom, dzięki decyzjom, dzięki wspomnieniom - odpowiedział. Jego głos był zaskakująco pewny. Wstał. - Jestem sobą. I nie zmienię tego."

 Słyszysz mnie? Podobno wszystkich... teksty

realistic_optimist dodano: 9 listopada 2013

"Słyszysz mnie? Podobno wszystkich słyszysz a ja myślę ,że to bzdety, wiesz? Jaki byłbyś nieludzki jakbyś słyszał każdego. A może słuchasz tylko jak się klęczy? Albo tylko w kościele? Wtedy otwiera ci się wybiórcze ucho. Tylko, że Mnie nigdy nie zabiorą do kościoła, bo nigdy o to nie poproszę..i nie uklęknę.. Więc słuchaj mnie teraz. Proszę o życie słyszysz? Powiem głośniej, błagam Cię o życie. Takie życie jak teraz z bólem i ze łzami w oczach mojej małej. Nie zabijaj mnie teraz jak wszystko widzę i słyszę. Nie zabijaj mnie kiedy cierpię. Nie zabijaj mnie ręką tej którą kocham bardziej niż wszystko na świecie. Wiem ,że to grzech ale kocham ją bardziej niż Ciebie przyznaję się."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV