głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
realistic_optimist No to będę częściej pisał No mam nadzieję Wiele razy dziękujesz mi za to że jestem że Cię wysłucham. Ale prawda jest taka że to Tobie należą się największe podz

realistic_optimist

realistic_optimist.moblo.pl
No to będę częściej pisał
No to będę częściej pisał    teksty realistic_optimist dodał komentarz: No to będę częściej pisał ;) do wpisu 15 stycznia 2014
No mam nadzieję    teksty realistic_optimist dodał komentarz: No mam nadzieję ;) do wpisu 13 stycznia 2014
Wiele razy dziękujesz mi za to że... teksty

realistic_optimist dodano: 13 stycznia 2014

Wiele razy dziękujesz mi za to że jestem, że Cię wysłucham. Ale prawda jest taka że to Tobie należą się największe podziękowania to co ja robię dla Ciebie to jest nic przy tym co Ty robisz dla mnie. Pomogłaś mi w ciężkich chwilach, tylko Tobie mogę powiedzieć to co mi leży na sercu, dzięki Tobie potrafię o tym mówić tak więc Dziękuje i proszę nigdy nie odchodź ;)

 Kobiety różnie pojmują miłość... teksty

realistic_optimist dodano: 13 stycznia 2014

"Kobiety różnie pojmują miłość Niektóre tak, że faceci czują jakby jej nie było. My też w sumie, pewnie nie jedna ci mówiła, że nigdy cie nie zrozumie. Miłość to wspólne łzy nad porażkami. Jestem z tych, którzy swoje wolą tu przeżywać sami. Przez to drażnię cię pewnie, wiesz że nawet przez łzy mówiłem, że nie wiem co we mnie siedzi. Bo świat bredzi w kółko, i już dawno nas wyprzedził planując nam ciężkie jutro. Czasem mi też strach się chowa pod powieką, Wiem, że bez ciebie jestem życiowym kaleką. Może mam własny świat, w którym panuje chaos. I kilka wad przez które coś się zjebało. Dwadzieścia lat to ciągle chyba za mało by zrozumieć, bo tylko jedno z nas chyba dojrzało. Ja wciąż się uczę.. Jeśli wspólne lata to drzwi, powiedzmy że zbieram klucze. Może się udać nam.. Jeśli nie to po prostu zostanę tu całkiem sam."

Wiesz co  idź spać  prześpij kilka... teksty

realistic_optimist dodano: 13 stycznia 2014

Wiesz co, idź spać, prześpij kilka godzin zacznij tydzień z uśmiechem i zapomnij o tym tygodniu kolejna nowa karta

 Na pozór wszystko gra. Uśmiecham... teksty

realistic_optimist dodano: 10 stycznia 2014

"Na pozór wszystko gra. Uśmiecham się tak, jak jest to ogólnie przyjęte, nie za szeroko, nie za wąsko. Tak w sam raz. Jestem zawsze pogodny i uprzejmy dla wszystkich. Ludzie szanują mnie za to. Tylko wewnątrz cichy głosik krzyczy „kurwa mać!”

 Nie mogę z ciebie zrezygnować.... teksty

realistic_optimist dodano: 8 stycznia 2014

"Nie mogę z ciebie zrezygnować. Chce mieć coś z życia dla siebie. Rozumiesz? To moje wielkie egoistyczne pragnienie. Przez chwilę być szczęśliwym . Z Tobą. Mogę uznać i uszanować Twój wybór, ale nie mogę Ci pomóc. Przeciwnie. Zrobię wszystko by Cię zatrzymać."

 Natura poskąpiła mi urody. Nie... teksty

realistic_optimist dodano: 8 stycznia 2014

"Natura poskąpiła mi urody. Nie dostałem pięknej twarzy boysbandowca. Nie dostałem promiennego uśmiechu. Nie dostałem nawet normalnego głosu... Ale w naturze musi być przecież równowaga. Dostałem w zamian wielkie kochające serce. Dar tak potrzebny, jak kulawemu jedna noga dłuższa, jako zadośćuczynienie za tę drugą, krótszą. To nic, że kardiolog wykrył w tym sercu jakieś szumy. Kochać jednak potrafiło. I to jeszcze jak kochać.." i choć teraz "Zastanawiałam się, ile jeszcze czasu pozostało do chwili, gdy zaczną się krzyki. Ile jeszcze czasu zanim zaczną się łzy, oskarżenia i ból? Ten osobliwy kamień w żołądku, kiedy tracisz coś, czego nie nauczyłeś się cenić."

Wciąż jestem niedojrzałym... teksty

realistic_optimist dodano: 8 stycznia 2014

Wciąż jestem niedojrzałym gówniarzem, nie wiem co zrobić ze swoim życiem nie potrafię się ogarnąć przez co tracę wszystko to co kocham, tak straciłem Ciebie, przez głupie i dziecinne zachowanie. Mówiłaś mi to cały czas żebym się tak nie zachowywał, nie posłuchałem i teraz żałuję. Moja przyszłość to jedna wielka niewiadoma nie wiem co robić. Proszę wróć.

Kolejna noc z wielu identycznych  nie... teksty

realistic_optimist dodano: 7 stycznia 2014

Kolejna noc z wielu identycznych, nie mogę spać, w mojej głowie panuję kompletny chaos, gdy zamykam oczy powracają wspomnienia ze wspólnie spędzanych chwil a przecież widziałem Cię tylko przez krótki moment pół roku temu, coś jest ze mną nie tak. Od początku wiedziałem że to nie może się udać, liczyłem że po Twoim wyjeździe wszystko minie, myliłem się, nawet jeśli straciliśmy kontakt nie przestałem Cię kochać. Proszę wróć.

http:  www.youtube.com... teksty

realistic_optimist dodano: 6 stycznia 2014

 co u mnie? myślę o Tobie ciągle... teksty

realistic_optimist dodano: 6 stycznia 2014

"co u mnie? myślę o Tobie ciągle, wspominam stare rozmowy, nawet kłótnie oraz każdy Twój powrót. I nie umiem, po prostu nie umiem pogodzić się z myślą, że to już koniec na zawsze. Że już nigdy nie wymienimy ze sobą jednego zdania."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV