głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
realistic_optimist Nie ufam sobie na tyle żeby myśleć o jutrze właściwie w ogóle nie ufam sobie na tyle żeby myśleć Bo za dużo spraw mnie pociąga dlatego cały jestem zamącony i s

realistic_optimist

realistic_optimist.moblo.pl
Nie ufam sobie na tyle żeby myśleć o jutrze właściwie w ogóle nie ufam sobie na tyle żeby myśleć
 Nie ufam sobie na tyle żeby... teksty

realistic_optimist dodano: 21 luty 2014

"Nie ufam sobie na tyle, żeby myśleć o jutrze; właściwie w ogóle nie ufam sobie na tyle, żeby myśleć"

 Bo za dużo spraw mnie pociąga... teksty

realistic_optimist dodano: 21 luty 2014

"Bo za dużo spraw mnie pociąga, dlatego cały jestem zamącony i skotłowany, kiedy tak pędzę od jednej spadającej gwiazdy do drugiej, aż padnę. Co też ta noc robi z człowiekiem. Nie miałem nikomu nic do zaoferowania poza własnym zamętem w głowie."

 Trzeba się wypłakać od tego mamy... teksty

realistic_optimist dodano: 21 luty 2014

"Trzeba się wypłakać, od tego mamy noce, by być słabym i tworzyć, bądź płakać. Dostaliśmy w posiadaniu noc, by być ludźmi, którymi nie jesteśmy za dnia..."

Byłaś najlepszą rzeczą jaka... teksty

realistic_optimist dodano: 20 luty 2014

Byłaś najlepszą rzeczą jaka mogła mnie spotkać, a ja najzwyczajniej w świecie dałem Ci odejść, z jednej strony to dobrze bo wiem że ze mną nie byłabyś szczęśliwa, nie jestem ideałem i nigdy nie będę, lecz z drugiej nie potrafię o Tobie zapomnieć kolejna noc nieprzespana, a w mojej głowie pojawiają się wspomnienia w których odgrywasz główną rolę. Mam nadzieję że jesteś szczęśliwa, gdziekolwiek jesteś, i że czasami wspomnisz mnie z tej dobrej strony.

 To wszystko zaczyna się właśnie w... teksty

realistic_optimist dodano: 19 luty 2014

"To wszystko zaczyna się właśnie w nocy. Jestem jedynym człowiekiem, który ma własne kino, ale z tego kina nie może wyjść. I to są właśnie moje noce."

 Napisałem szczerze co czuję.... teksty

realistic_optimist dodano: 18 luty 2014

"Napisałem szczerze, co czuję. Jeszcze wielu rzeczy nie rozumiem i bardzo staram się zrozumieć, ale pewnie zajmie mi to trochę czasu. Nie mam pojęcia, do czego dojdę. Dlatego nie mogę ci niczego obiecać, nie wolno mi niczego żądać ani karmić cię pięknymi słówkami. Trzeba zacząć od tego, że za mało się znamy. Jeżeli dasz mi trochę czasu, zrobię, co będę mógł, i lepiej się poznamy. W każdym razie chciałbym się z tobą jeszcze raz spotkać i spokojnie porozmawiać. (...) Myślę, że nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, jak bardzo jesteśmy sobie potrzebni. Przez to nadłożyliśmy drogi i w pewnym sensie nasza znajomość się wypaczyła, rozwinęła w dziwnym kierunku. Prawdopodobnie nie powinienem był postąpić tak, jak postąpiłem, ale nie miałem innego wyjścia. Nigdy przedtem nie doświadczyłem takiej bliskości i ciepła, jakie czułem wtedy w stosunku do ciebie. Odpowiedz cokolwiek - będę czekał."

 Tak 'kiedyś' to jest dobre słowo.... teksty

realistic_optimist dodano: 18 luty 2014

"Tak, 'kiedyś' to jest dobre słowo. Niby precyzyjne, a takie rozmyte. Niewiadome. Jak liczba Pi, jak Piekło, które przecież nie istnieje, a zatem może i 'kiedyś' jest wyłącznie iluzją. Jakąś rozpaczliwą obietnicą, która nie zostanie dotrzymana. I mam tak mówić każdemu: 'Kiedyś cię pokocham. Bądź cierpliwy. Kiedyś.' Właśnie tak?"

„Problem nie w tym że jestem... teksty

realistic_optimist dodano: 16 luty 2014

„Problem nie w tym, że jestem nieszczęśliwy, lecz w tym, że nie jestem szczęśliwy. Brak szczęścia to nie jest od razu nieszczęście. Brakuje mi miłości i tamtej dziewczyny, którą byłaś. Brakuje mi uczucia, jakie mi dawałaś, ciebie już nie ma, może nigdy nie będzie, ale ja mam resztkę nadziei, że takie uczucie jeszcze mnie dopadnie, niech będzie wtedy jak wściekły pies rzucający się do gardła, niech mnie nawet zagryzie, ale jeszcze raz chciałbym je przeżyć, chciałbym czerwone ślepia tego psa znowu zobaczyć”.

 Dziwna sprawa kiedy uświadamiam... teksty

realistic_optimist dodano: 15 luty 2014

"Dziwna sprawa, kiedy uświadamiam sobie wieczorem, koło północy, że otaczają mnie wspaniali ludzie. Że na sam ich widok morda zaczyna mi się cieszyć. Cholera. Trzeba by było być idiotą, żeby nie być im wdzięcznym. Za ich wsparcie, za pomoc, za słowa. Za to, że byli, są i będą. Dobrze jest mieć przyjaciół."

 Miałem plany ale juz nie mam i... teksty

realistic_optimist dodano: 14 luty 2014

"Miałem plany, ale juz nie mam i nie mam pojęcia co robić. Wiem tylko że chce zostać tutaj, byc z tobą jak długo sie da. Tylko ty sie dla mnie liczysz zastanawiam sie co robić i naprawdę nic nie wiem. Pomóż mi proszę, Powiedz co mam zrobić."

Może i są tylko szkoda że się nawet nie odezwą  teksty realistic_optimist dodał komentarz: Może i są, tylko szkoda że się nawet nie odezwą ;) do wpisu 10 luty 2014
Co sobie uświadomię? Że zostałaś tylko Ty? teksty realistic_optimist dodał komentarz: Co sobie uświadomię? Że zostałaś tylko Ty? do wpisu 10 luty 2014
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV