głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
realistic_optimist Wiesz co jest do kitu? Że nie ma nikogo bliskiego. Chciałbym... o rany mówię jak dziecko... żeby komuś zależało. Chciałbym żeby ktoś był załamany kiedy odejdę.

realistic_optimist

realistic_optimist.moblo.pl
Wiesz co jest do kitu? Że nie ma nikogo bliskiego. Chciałbym... o rany mówię jak dziecko... żeby komuś zależało. Chciałbym żeby ktoś był załamany kiedy odejdę. Żeby
 Wiesz  co jest do kitu? Że nie ma... teksty

realistic_optimist dodano: 23 marca 2014

"Wiesz, co jest do kitu? Że nie ma nikogo bliskiego. Chciałbym... o rany, mówię jak dziecko... żeby komuś zależało. Chciałbym, żeby ktoś był załamany, kiedy odejdę. Żeby ktoś trzymał mnie za rękę, gdy będę umierał."

 Próbowałem pozbyć się uczuć... teksty

realistic_optimist dodano: 23 marca 2014

"Próbowałem pozbyć się uczuć, ale to niedorzeczne. To najgłupsza rzecz, jaką możesz zrobić, ponieważ tyko odsuwasz w czasie to, co nieuchronne. Pewnego dnia będziesz musiał stanąć oko w oko z tym wszystkim, zamiast próbować uodpornić się na ból."

 Mało kto cię kochał  wielu cię... teksty

realistic_optimist dodano: 23 marca 2014

"Mało kto cię kochał, wielu cię nienawidziło. Kochano cię byle jak, nienawidzono z całej siły."

Masz dziś urodziny  długo... teksty

realistic_optimist dodano: 21 marca 2014

Masz dziś urodziny, długo zastanawiałem się czy złożyć Ci życzenia, zrobiłem to. Proste skromne "Wszystkiego Najlepszego"... po tym wszystkim usiadłem na łóżku i zwyczajnie zacząłem płakać, nie mogłem przestać, nie płakałem tyle lat a teraz tylko dwa słowa doprowadziły mnie do takiego stanu. Wiem że ułożyłaś sobie życie, wiem że nie ma w nim dla mnie miejsca i wiem że spotkanie z Tobą mogłoby się bardzo źle skończyć, mam tylko nadzieję że spędziłaś ten dzień przyjemnie w otoczeniu naszych wspólnych znajomych tak jak kiedyś.

 Nie jest najgorsze  gdy ktoś kogo... teksty

realistic_optimist dodano: 18 marca 2014

"Nie jest najgorsze, gdy ktoś kogo się kocha odejdzie, by być szczęśliwy z kimś innym. Najgorsza jest ta pustka bez tej osoby, pustka która została po odejściu jej. Pustka, która towarzyszy już przez resztę życia. I choć tak bardzo kochasz, nie jesteś w stanie zrozumieć, dlaczego tak się stało. - Dziś już Cię nie ma. W głowie tylko wspomnienia, i myśl, że kiedyś może jednak zatęsknisz, że po prostu wrócisz i będzie jak dawniej. Chciałbym żebyś wróciła i była tu tak jak kiedyś. Tęsknie za Tobą, tęsknie jak nigdy za nikim. Choć czy to jest takie ważne? Nie liczy się to, chcę tylko byś Ty była szczęśliwa, nawet jeśli to szczęście miało by być beze mnie. Pragnę wyłącznie tego. Niczego więcej. I mimo wszystko, mimo, że samo 'bez Ciebie' tak cholernie boli, i boli to gdy obracam się do tyłu a Ciebie tam nie ma, patrzę w przód, też Cię brakuje. I mimo, że wszędzie jesteś i Ty, i będziesz. To nie przejmuj się tym, ja sobie poradzę, ważne żeby u Ciebie było dobrze. Tylko tego pragnę."

https:  www.youtube.com... teksty

realistic_optimist dodano: 18 marca 2014

 Mieliśmy już za sobą wszelkie... teksty

realistic_optimist dodano: 17 marca 2014

"Mieliśmy już za sobą wszelkie powroty i wiedzieliśmy, że się nie wraca ani do tych samych miejsc, ani do tych samych planów. Chyba od tego momentu w człowieku zaczyna się dorosłe życie. Długo nie mogliśmy w to uwierzyć. Nieodwracalność zdarzeń i uczuć jest równie absurdalna jak śmierć, trudno ją zaakceptować. Na szczęście ta wiedza przychodzi na samym końcu: kiedy umiera nam ktoś bliski albo kiedy kończy się miłość. Ale zanim przyjdzie, człowiek próbuje i próbuje, próbuje o wiele dłużej niż to ma sens."

https:  www.youtube.com... teksty

realistic_optimist dodano: 6 marca 2014

 Nawet dziwna miłość jest lepsza... teksty

realistic_optimist dodano: 5 marca 2014

"Nawet dziwna miłość jest lepsza od braku miłości."

 Nie umiem wyrażać tego co czuję w... teksty

realistic_optimist dodano: 3 marca 2014

"Nie umiem wyrażać tego co czuję w słowach. Nie wiem co mam Ci powiedzieć,co, że Cię kocham: Że wciąż po nocach nie śpię i że wciąż jest źle i nie wiem co mam myśleć tak jak parę lat wcześniej.

 Każdy z nas szuka jakiejś... teksty

realistic_optimist dodano: 3 marca 2014

"Każdy z nas szuka jakiejś ucieczki. Godziny wloką się jedna za drugą, trzeba je czymś zapełnić aż do śmierci. Zbyt mało jest rzeczy pięknych i wzniosłych, żeby się chciało człowiekowi pchać ten wózek. Każda rzecz po krótkim czasie brzydnie i obumiera. Budzimy się rano, wysuwamy nogę spod kołdry, stawiamy na podłodze i myślimy: kurwa, co by tu dalej?""

 Uważam  że wszystko to  co... teksty

realistic_optimist dodano: 3 marca 2014

"Uważam, że wszystko to, co człowiek pomyśli sobie, nie mogąc zasnąć, nie powinno nigdy zostać pomyślane. To są myśli zbędne, odpady dziennego myślenia, coś, czego nasz aktywny umysł nie chciał pomyśleć w dzień, a teraz, mając tyle czasu do dyspozycji, czuje się w obowiązku wykorzystać. Nie wiem: ta myśl przyszła mi do głowy pewnej bezsennej nocy, a więc pewnie też jest do wyrzucenia."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV