głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
realistic_optimist Minęło a mnie wciąż dręczy. Spać nieraz nie mogę tylko myślę i myślę. To bez sensu bo każdy następny związek jest taki sam. Po co przechodzić przez to samo jes

realistic_optimist

realistic_optimist.moblo.pl
Minęło a mnie wciąż dręczy. Spać nieraz nie mogę tylko myślę i myślę.
   Minęło  a mnie wciąż dręczy.... teksty

realistic_optimist dodano: 29 kwietnia 2014

"- Minęło, a mnie wciąż dręczy. Spać nieraz nie mogę, tylko myślę i myślę. "

  To bez sensu  bo każdy następny... teksty

realistic_optimist dodano: 27 kwietnia 2014

" To bez sensu, bo każdy następny związek jest taki sam. Po co przechodzić przez to samo jeszcze raz? Znowu te tańce godowe. A później znów kryzys, masakra. Nie wierzę w związki, w których zawsze jest idealnie. Skoro my sami nie wiemy o sobie wszystkiego, to jak możemy mieć wiedzę o drugiej osobie? Ja bym chciał poznać kobietę, z którą jestem, a to nie jest proces obliczony na pięć, dziesięć czy piętnaście lat. A skoro odbijam się w niej jak w lustrze, to poznając ją, poznaję siebie. Chciałbym uczynić relację z nią możliwie najbardziej pełną, czerpać z niej maksymalnie dużo wiedzy o sobie. Gdybym zmieniał partnerki, nigdy bym tego nie osiągnął, bo przerabiałbym tę samą lekcję i dochodził do tego samego punktu. Mam poczucie, że im głębiej wchodzimy w kogoś, tym głębiej wchodzimy w siebie, więc to interesujące, że ta konfrontacja działa pozytywnie na jedną i na drugą stronę." Robert Więckiewicz

 Najtrudniej człowiekowi oszukać... teksty

realistic_optimist dodano: 20 kwietnia 2014

"Najtrudniej człowiekowi oszukać siebie między 3 a 6 nad ranem."

 Czasem wypowiadam słowa które... teksty

realistic_optimist dodano: 19 kwietnia 2014

"Czasem wypowiadam słowa które bardzo ranią, ale to jest sama prawda i nie przepraszam za nią, choć sam często kłamie mówiąc że jest okey, dodając sztuczny uśmiech bo po prostu tak jest prościej, chowam smutek w sercu odsłaniając szkliste oczy, kiedy przychodzi moment że wszystkiego już mam dosyć."

  To za czym tęsknię to jej... teksty

realistic_optimist dodano: 19 kwietnia 2014

" To za czym tęsknię to jej słodkie kłamstwa w które chcę wierzyć. Chcę wierzyć, że gdy mówi Kocham Cię, to mówi to z serca, chcę by pokochała mnie mocniej niż ja ją kocham. Życie to nie koncert życzeń, ale przecież opowiadam o tym czego tak na prawdę pragnę, i to czego mi brakuje w sercu. Wyrzucając przy tym żal, frustrację i cały ten syf który się zbiera w środku. Bo w moim życiu nie mam już miejsca na szloch w nocy. Płaczę w środku gdy nikt nie widzi. Jestem zmęczony. Potrzebuję miłości. Potrzebuję by ktoś zaopiekował się moją duszą, nakarmił ją i wykurował. Jest już bardzo słaba i poturbowana surowością oraz nienawiścią tego świata. Czasami śni mi się po nocach taka jedna kobieta, która podniesie mnie z zamętu w którym się znalazłem, ale razem z wschodem słońca znika bez pamięci Jej twarzy, więc błądzę po mieście i szukam tajemniczej kobiety, której dokładnie nie potrafie określić, ale gdy już ją odnajdę będzie to najszczęśliwsza kobieta na ziemi "

Jesteś szczęśliwa  więc nie... teksty

realistic_optimist dodano: 14 kwietnia 2014

Jesteś szczęśliwa, więc nie będę po raz kolejny wpieprzał się w Twoje życie. Żyj spokojnie i niech Ci się wiedzie. Powodzenia..

Bonson teksty realistic_optimist dodał komentarz: Bonson do wpisu 14 kwietnia 2014
 Można by powiedzieć  byli z sobą... teksty

realistic_optimist dodano: 14 kwietnia 2014

"Można by powiedzieć, byli z sobą, lecz nie byli razem, jeśli w ogóle jest to kiedykolwiek możliwe. Nie umiałbym wytłumaczyć, co to znaczy być razem, nie doświadczyłem tego, lecz wydaje mi się, że to coś najtrudniejszego, na co stać nielicznych. Mnie nie było na to stać."

 Kto ci powiedział  że wolno się... teksty

realistic_optimist dodano: 8 kwietnia 2014

"Kto ci powiedział, że wolno się przyzwyczajać? Kto ci powiedział, że cokolwiek jest na zawsze?"

Nie wiem co można napisać o 5 rano... teksty

realistic_optimist dodano: 3 kwietnia 2014

Nie wiem co można napisać o 5 rano, że noc jest od rozmyślań? Przecież to oczywiste, noc jest od rozmyślań, w ciemnościach nikt nie widzi jak osoba emanująca humorem za dnia załamuje się w nocy, tego nie widać. Czasem nawet noc jest za krótka żeby poukładać myśli na kolejny dzień w którym trzeba się zmusić do uśmiechu i udawać że wszystko jest u Ciebie w porządku...

 Wiem  że jestem człowiekiem... teksty

realistic_optimist dodano: 26 marca 2014

"Wiem, że jestem człowiekiem trudnym, ale jeżeli można w ogóle mówić o pozytywnych stronach mojego charakteru - jest to chyba wierność, której umiem dokazać ludziom, jeśli ich kocham i lubię. "

 Kiedy na nikogo nie liczysz  nikt... teksty

realistic_optimist dodano: 24 marca 2014

"Kiedy na nikogo nie liczysz, nikt cię nie zawiedzie. A co najważniejsze, nikt cię nie zrani."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV