głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
realistic_optimist Nieprawda że czas leczy rany i zaciera ślady. Może tylko łagodzi przykrywając wszystko osadem kolejnych przeżyć i zdarzeń. Ale to co kiedyś bolało w każdej chw

realistic_optimist

realistic_optimist.moblo.pl
Nieprawda że czas leczy rany i zaciera ślady. Może tylko łagodzi przykrywając wszystko osadem kolejnych przeżyć i zdarzeń. Ale to co kiedyś bolało w każdej chwili jes
 Nieprawda  że czas leczy rany i... teksty

realistic_optimist dodano: 3 marca 2014

"Nieprawda, że czas leczy rany i zaciera ślady. Może tylko łagodzi przykrywając wszystko osadem kolejnych przeżyć i zdarzeń. Ale to, co kiedyś bolało, w każdej chwili jest gotowe przebić się na wierzch i dopaść. Nie trzeba wiele, żeby przywołać dawne strachy i zmory. Gdyby nawet trwały w ukryciu, zepchnięte na samo dno, to przecież gniją gdzieś tam, na spodzie, i zatruwają duszę, zawsze pozostawiając jakiś ślad - w twarzy, w ruchach, w spojrzeniu - tworzą bariery psychiczne, kompleksy. Nie pomoże wódka, nie pomoże szarpanie się w skrajnościach, od usprawiedliwiania do potępiania."

 Od kiedy pamiętam  obiecuję sobie... teksty

realistic_optimist dodano: 3 marca 2014

"Od kiedy pamiętam, obiecuję sobie, że jutro będzie inne od wczoraj, przyszły tydzień odmienny od minionego, od kiedy pamiętam, moje dzisiaj ma być zawsze cezurą pomiędzy starym a nowym życiem, od kiedy pamiętam, codziennie usiłuję coś zmienić i teraz."

 Gdy naprawdę Ci zależy słowa... teksty

realistic_optimist dodano: 2 marca 2014

"Gdy naprawdę Ci zależy słowa potrafią być zbyt ostre..."

 Jest coś przyjemnego  kiedy nic... teksty

realistic_optimist dodano: 2 marca 2014

"Jest coś przyjemnego, kiedy nic się nie mówi. Nie w tym rzecz, że siedzę i filozofuję, nie jestem w tym dobry. Po prostu cisza jest wspaniała."

 Czekałam  aż ktoś do mnie... teksty

realistic_optimist dodano: 28 luty 2014

"Czekałam, aż ktoś do mnie zadzwoni i powie, że to już koniec. Nie chodziło mi o to, żeby to był szczęśliwy koniec, tylko jakikolwiek. Myślę, że czasem można chcieć już tylko, żeby coś się skończyło, obojętnie jak."

 Człowiek jest do wszystkiego w... teksty

realistic_optimist dodano: 28 luty 2014

"Człowiek jest do wszystkiego w stanie przywyknąć. Wytrzymuje ból, zrywa kontakt, zaczyna, zapomina, zdarza mu się zaprzepaścić największe namiętności. Ale czasami wystarczy byle głupstwo by się przekonać, że te drzwi tak na prawdę nigdy nie zostały zamknięte na klucz."

Ja Cię kocham :     teksty realistic_optimist dodał komentarz: Ja Cię kocham :* ;) do wpisu 27 luty 2014
 Wszystko co Ci mogę napisać  jest... teksty

realistic_optimist dodano: 25 luty 2014

"Wszystko co Ci mogę napisać, jest nie do opisania. Z tęsknoty trzeba brać siłę, a to trochę ciężko. Ale wierzę, że powiem Ci to wszystko kiedyś sam."

Za dużo myślę przed snem. Zbyt... teksty

realistic_optimist dodano: 25 luty 2014

Za dużo myślę przed snem. Zbyt często o rozmowach które za pewne nigdy się nie odbędą. Zbyt często o zdarzeniach, które pewnie nigdy nie będą miały miejsca. Zbyt często o miejscach które przywołują wspomnienia. Zbyt często o ludziach, o których powinienem już dawno zapomnieć...

 Kiepskie ze mnie towarzystwo  bo nie... teksty

realistic_optimist dodano: 24 luty 2014

"Kiepskie ze mnie towarzystwo, bo nie lubię rozmawiać z ludźmi. Nie interesuje mnie wymiana poglądów - ani dusz. Jestem wewnątrz okryty kamieniem. I chcę taki pozostać, nietknięty. Tak było od początku. Nie złamali mnie starzy, nie złamała mnie szkoła, aż w końcu obroniłem się przed byciem porządnym obywatelem. Taki byłem od początku. Nie chciałem żeby ktoś sobie igrał z moim jestestwem. Nadal nie chcę."

 Za to siebie cenię  że w... teksty

realistic_optimist dodano: 22 luty 2014

"Za to siebie cenię, że w największej kurwa gnojówie życia, na dnie dna ciągle potrafię emanować poczuciem humoru."

“Jakoś taki jestem smutny chyba w... teksty

realistic_optimist dodano: 21 luty 2014

“Jakoś taki jestem smutny chyba w sumie. Lubię się czasami powygłupiać, ale tak naprawdę to chyba jestem taki jakiś smutny. Nie chce mi się za bardzo śmiać. Z czego tu się śmiać? Co ma być takiego fajnego? Nie no, fajnie, generalnie jest fajnie, ale tak w ogóle to jak się tak pomyśli o tym wszystkim, co się dzieje i o tym, że człowiek jeszcze musi parę rzeczy zrobić w życiu to jakoś mnie to specjalnie nie zachęca.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV