głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
przeeejebane.nie gdy zamykam oczy i gdy je otwieram.kładę się spać i wstaję rano.idę do szkoły na zakupy na mecz czy do domu.leżę w łóżku jem śniadanie oglądam film sprzątam i s

przeeejebane.nie

przeeejebane.nie.moblo.pl
gdy zamykam oczy i gdy je otwieram.kładę się spać i wstaję rano.idę do szkoły na zakupy na mecz czy do domu.leżę w łóżku jem śniadanie oglądam film sprzątam i sł
gdy zamykam oczy i gdy je... teksty

przeeejebane.nie dodano: 23 listopada 2012

gdy zamykam oczy i gdy je otwieram.kładę się spać i wstaję rano.idę do szkoły, na zakupy, na mecz czy do domu.leżę w łóżku, jem śniadanie, oglądam film, sprzątam i słucham muzyki.non stop.w dzień czy w nocy.cały czas o tobie myślę.to chore .

Kocham to miejsce całym sercem.... teksty

przeeejebane.nie dodano: 20 listopada 2012

Kocham to miejsce całym sercem. Tylko tam czuję, że jestem gdzie powinnam, bezapelacyjnie. Podporządkowałam tej pasji całe swoje dotychczasowe życie i czuję, że właśnie po to się urodziłam. Pomimo przeszkód jakie napotkałam i pomimo tylu zwątpień podczas tych najtrudniejszych chwil, nie poddałam się i nie zrobię tego. Odzyskam formę i wrócę do klubu. Zacznę wszystko od nowa, z nowymi doświadczeniami i z jeszcze większą miłością do tego sportu .

wszystko wraca  jesteś obok  jest... teksty

przeeejebane.nie dodano: 20 listopada 2012

wszystko wraca, jesteś obok, jest pięknie. zostań. / zapomnialas_wspomnien

z a w s z e m o ż e b y ć g o r z e... teksty

przeeejebane.nie dodano: 17 listopada 2012

z a w s z e m o ż e b y ć g o r z e j .

Walczę i zwyciężę. Zwyciężę... teksty

przeeejebane.nie dodano: 17 listopada 2012

Walczę i zwyciężę. Zwyciężę, bo to cel w który wierzę niezmiernie mocno. Nie zmarnuję tysiąca wyrzeczeń i hektolitrów wylanych łez, bo chcę znów robić to co kocham najbardziej. Odzyskać sens życia utracony dwa lata temu w zaledwie kilka sekund. Było ciężko, jest ciężko i będzie ciężko, ale warto. Warto odrodzić się na nowo. Znów cieszyć się życiem.

bez pustych deklaracji nie mających... teksty

przeeejebane.nie dodano: 17 listopada 2012

bez pustych deklaracji nie mających pokrycia.bez zbędnych słów które które nie do końca rozumiemy.bez wielkich obietnic których nie bylibyśmy w stanie dotrzymać.bez pośpiechu, tak przede wszystkim.powoli z dnia na dzień, poprzez lepsze i gorsze dni zbudować coś niebywale trwałego.

Nasze życie może obrócić się o... teksty

przeeejebane.nie dodano: 17 listopada 2012

Nasze życie może obrócić się o 180stopni, kiedy wcale się tego nie spodziewamy. Kiedy żyjemy z dnia na dzień, jakoś funkcjonując, zasypiając i wstając rano bez konkretnego celu. W odczuciu samotności, niezrozumienia i zupełnego braku spełnienia. Czasem spotykamy kogoś, kto wydawałby się być zupełnie zwyczajny, nie wzbudzający w nas żadnych większych emocji. Nagle może stać się osobą dzięki której radzisz sobie z dotychczasowymi problemami o wiele łatwiej, poranki znowu nabierają sensu a wieczorami zapominamy o samotności, bo posiadamy w końcu świadomość, że jest ktoś, dla kogo twoja obecność ma znaczenie. Ktoś, kto podobnie jak ty zasypia by rozpocząć kolejny dzień z myślą o tym, że niedaleko posiada swój własny powód szczęścia .

genialnee . teksty przeeejebane.nie dodał komentarz: genialnee . do wpisu 14 listopada 2012
Dobrze jest ziomek  choć problemów... teksty

przeeejebane.nie dodano: 30 października 2012

Dobrze jest ziomek, choć problemów wcale nie ubywa.

Przydałby się ktoś kto straci ze... teksty

przeeejebane.nie dodano: 30 października 2012

Przydałby się ktoś kto straci ze mną swój dzień, na zwykłym oglądaniu telewizji i rozmawianiu o głupotach. Ktoś dzięki komu będę się uśmiechać bez żadnego konkretnego powodu. Ktoś taki jak ty no.

Nie chcę pewnego dnia obudzić się... teksty

przeeejebane.nie dodano: 30 października 2012

Nie chcę pewnego dnia obudzić się ze świadomością, że czegoś nie zrobiłam, tylko dlatego, że zabrakło mi na to odwagi./zapomnialas_wspomnien

Widzę ludzi którzy tak cholernie... teksty

przeeejebane.nie dodano: 24 października 2012

Widzę ludzi którzy tak cholernie się pozmieniali. Ze zwykłych dziewczynek niegdyś chodzących w różowych bluzeczkach i podkolanówkach w paski wyrosły niezłe dupy. Laski za którymi nie sposób się nie obejrzeć. Kolesie na pozór spokojni i małomówni, dzisiaj imprezujący co weekend, obowiązkowo palący szlugi i pijący piwo na parkach. Wreszcie spoglądam w lustro. Widzę dziewczynę o długich blond włosach i w starannym makijażu. Modnie ubraną, z zadbanymi paznokciami. Zupełnie inną niż kiedyś. Ani trochę nie podobną do tej dawnej nieodpowiedzialnej, beztroskiej, szalonej, pewnej siebie dziewczyny. Zupełnie inną.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV