głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
przeeejebane.nie 10 stycznia sms on niego: 'nic się nie bój kocham Cię i nie stracimy kontaktu : ' Minęły dwa miesiące a ja już praktycznie nie pamiętam kiedy ostatni raz rozmaw

przeeejebane.nie

przeeejebane.nie.moblo.pl
10 stycznia sms on niego: 'nic się nie bój kocham Cię i nie stracimy kontaktu : ' Minęły dwa miesiące a ja już praktycznie nie pamiętam kiedy ostatni raz rozmawialiśmy..
10 stycznia sms on niego: 'nic się... teksty

przeeejebane.nie dodano: 27 luty 2011

10 stycznia sms on niego: 'nic się nie bój kocham Cię i nie stracimy kontaktu :*' Minęły dwa miesiące a ja już praktycznie nie pamiętam kiedy ostatni raz rozmawialiśmy..

Nie lubię gdy pytają czemu już nie... teksty

przeeejebane.nie dodano: 27 luty 2011

Nie lubię gdy pytają czemu już nie jesteśmy razem. Co mam wtedy odpowiadać? Że zwyczajnie jestem głupia i mi się znudziłeś, że zachowałam się jak dziecko któremu znudziła się zabawka? Czy że postąpiłam jak zimna, pierdolona suka i przelizałam się z Twoim najlepszym przyjacielem.. Nie rozumiem. Tamtego etapu w moim życiu nie rozumiem kompletnie. Codziennie najebana zniszczyłam wszystko co się tylko dało.. Ale czasu nie cofnę, nawet jakbym chciała. Nauczył mnie w chuj i mam nadzieję, że już nigdy nie popełnie tych samych błedów.

   cd. ani o sobie  o co tak... teksty

przeeejebane.nie dodano: 27 luty 2011

-->cd. ani o sobie, o co tak własciwie mi chodzi. Będzie dobrze. Ttylko pewnie gdy wieczorem położe się znów wróci to wszystko.. Jasna cholera. Tak bardzo chciałabym z kimś pogadać. Bożeeee dlaczego nie umiem.. Muszę się tego nauczyć. Kończę z udawaniem obojętności, ale nie wiem czy będę umiała się otworzyć. Za bardzo się boje.. boję się że życie skopie mi dupę.

Dzisiaj kumpel do mnie:'on mówi że... teksty

przeeejebane.nie dodano: 27 luty 2011

Dzisiaj kumpel do mnie:'on mówi,że dalej Cię kocha i chce żebyś była szczęsliwa.' hm...Ciekawe czy wie, że będąc z nim byłam najszczęsliwszą osobą na świecie..że najpiękniejsze wspomnienia kojarzą mi sie z chwilami które z nim spędziłam.. Ostatnio nawet doszłam do wniosku,że był ideałem.. A ja z nim zerwałam. No więc proszę Cię bardzo wytłumacz mi mój sposób działania..dlaczego w tamte dni tak bardzo drażniła mnie jego osoba przecież nadal coś do niego czuje i wydaje mi się że już wiem co to znaczy za kimś tęsknić. Bo od dwóch tygodni, co najmniej przez tydzień każdego wieczoru myślę tylko o nim. I wspominam jak było pięknie.. Ja to zepsułam. Zepsułam wszystko.. hm. Nie rozumiem kurwa siebie, ale nie będę niczego naprawiać to wbrew tym moim jebanym zasadom.. pierdolona duma mi chyba na to nie pozwala. Zostawię wszystko tak jak jest a co będzie to się zobaczy. Obym tylko znów niczego nie skąplikowała jeszcze bardziej. Jutro znów będzie wporzo, gdy będę z ludźmi. Nie będę o nim myśleć

'Ej dziewczynko masz przejebane... teksty

przeeejebane.nie dodano: 27 luty 2011

'Ej dziewczynko masz przejebane, wiesz..Przejebane ze sobą i to konkretnie.' pomyślałam. Nigdy nie ogarnę swojego charakteru, swojego sposobu działania, swoich myśli i wszystkiego co robię. Kurwa. Zawsze wbrew sobie..zawsze.Ta cholerna obojętność, skłonność do popełniania błędów i do ranienia bliskich.Tych najbliższych, na których zależy mi najbardziej..

Poprzednia 125 126 127 128
129
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV