głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
przeeejebane.nie A gdy pierwszy raz usłyszałam od Ciebie 'skarbek' tak jakoś niekontrolowanie się uśmiechnęłam a na sercu zrobiło się cieplej . Nie czytam książek bo zwyczajnie

przeeejebane.nie

przeeejebane.nie.moblo.pl
A gdy pierwszy raz usłyszałam od Ciebie 'skarbek' tak jakoś niekontrolowanie się uśmiechnęłam a na sercu zrobiło się cieplej .
A gdy pierwszy raz usłyszałam od... teksty

przeeejebane.nie dodano: 16 marca 2011

A gdy pierwszy raz usłyszałam od Ciebie 'skarbek' tak jakoś niekontrolowanie się uśmiechnęłam a na sercu zrobiło się cieplej .

Nie czytam książek bo zwyczajnie... teksty

przeeejebane.nie dodano: 16 marca 2011

Nie czytam książek bo zwyczajnie nie mam czasu.. Ale teraz, kiedy mam skręcone kolano i przerwę w treningach, bieganiu po sklepach i spacerowaniu wieczorami- to czytam. Tak cholernie wciąga mnie ten świat.. I uzależnia.. A ja cholernie lubię ten rodzaj uzależnienia.

Masz tak czasem że pomimo iż bardzo... teksty

przeeejebane.nie dodano: 15 marca 2011

Masz tak czasem że pomimo iż bardzo nie chcesz o czymś myśleć, to ciągle to do Cb wraca? Podczas czytania książki, oglądania telewizji czy słuchania muzyki.. Próbujesz wynaleźć sobie jakiekolwiek zajęcie abo o tym zapomnieć a mimo to wszystko przypomina Ci właśnie o tej jednej sytuacji.. To smutne jak bardzo człowiek jest bezradny w stosunku do swoich myśli..

I nie wiem co bym bez was zrobiła.... teksty

przeeejebane.nie dodano: 13 marca 2011

I nie wiem co bym bez was zrobiła. Nie potrafię sobie tego wyobrazić.. Kto trzymałby mnie za rękę w nocy, gdy nie potrafiłam powstrzymać łez, jak nie TATA... Kto pomagałby mi ogarnąć cały burdel wokół mnie i był na każde moje zawołanie, jak nie MAMA... Kto dawałby mi najcenniejsze rady dotyczące życia i nie pozwoliłby mi stoczyć się na dno, jak nie BRAT... Kto, gdy siedzę załamana w domu, wpadłby w odwiedziny z masą słodyczy i poprawiłby mi humor jak nie NAJWSPANIALSZE PRZYJACIÓŁKI na świecie... Kto rozwiązywałby ze mną każdy problem i pomagałby się ogarnąć gdy staczałam się na dno jak nie PRZYJACIÓŁKA... Kto byłby ze mną zawsze i byłby gotowy poświęcić wszystko tylko dla mnie, jak nie PRZYJACIEL... Kto chodziłby ze mną na amatorską i robił słit focie jak nie ta blond NIUNIA.. Treścią mego życia są własnie oni.. I to tylko dzięki nim dziś jestem tym człowiekiem .

największy skarb jaki człowiek... teksty

przeeejebane.nie dodano: 13 marca 2011

największy skarb jaki człowiek może otrzymać na ziemi, to drugi człowiek. Przyjaciele, rodzina, to największe bogactwa w ludzkim życiu. Bez nich nie byłoby nas.. Sami nie dalibyśmy rady..

Wszyscy mówią mi  że mam być... teksty

przeeejebane.nie dodano: 12 marca 2011

Wszyscy mówią mi, że mam być silna, trzymać się, dawać radę. Ciągle powtarzają, że wszystko będzie dobrze.. A ja w danej chwili czuję, że nigdy wcześniej nie byłam tak słaba.. Tak słaba psychicznie. Załamana. Łzy same ciągle lecą po policzkach a uśmiech jest zbyt dużym wyczynem.

Zabierz mnie do świata gdzie ból to... teksty

przeeejebane.nie dodano: 12 marca 2011

Zabierz mnie do świata gdzie ból to tylko wyobrażenie, a największym problemem jest złamany po meczu paznokieć.

Szczypiące od łez oczy..  Gardło... teksty

przeeejebane.nie dodano: 12 marca 2011

Szczypiące od łez oczy.. Gardło ściśnięte z rozpaczy.. Nic nie poradzę, że siatkówka tyle dla mnie znaczy..

I choć nienawidzisz oglądać meczy... teksty

przeeejebane.nie dodano: 12 marca 2011

I choć nienawidzisz oglądać meczy, gdy siedzieliśmy razem u Ciebie na wagarach oglądałeś razem ze mną. Choć nudzi Cię to cholernie, to dziś przyszedłeś na hale popatrzeć na moje sportowe zmagania. I zapewne niewiele akcji widziałeś, to gdy znosili mnie z boiska, z powodu poważnej kontuzji, pierwszy przyszedłeś i zacząłeś mnie pocieszać. Gdy jechałam do szpitala, pierwszy ze wszystkich zadzwoniłeś , pierwszy zadeklarowałeś odwiedziny i ciepłe słowa. Nie masz pojęcia ile to wszystko dla mnie znaczyło.. To poświęcenia dla mnie, to że ciągle pokazujesz jak Ci na mnie zależy, że zawsze można na Tobie polegać.. I choć nie wierze w przyjaźń między kobietą a mężczyzną, dziś śmiało mogę nazwać Cię przyjacielem.

W tych najtrudniejszych chwilach... teksty

przeeejebane.nie dodano: 12 marca 2011

W tych najtrudniejszych chwilach uświadamiasz sobie jak bardzo ich kochasz.. Pomimo miliona sytuacji w których się z nimi nie zgadzałeś, niezliczonych ostrych wymian zdań itd, nie potrafisz opisać jak bardzo Ci na nich zależy i jak bardzo dziękujesz że są.. Gdy cierpisz, oni cierpią z Tobą, trzymają Cię za rękę, płaczą, nie śpią, walczą o twoje szczęście. I wiesz, że dla nich zrobiłbyś to samo. Słowami nie da się wyrazić tej wdzięczności, ale gdy kiedyś będą w potrzebie nigdy o nich nie zapomnisz.

i mam najlepszy przykład na to jak... teksty

przeeejebane.nie dodano: 12 marca 2011

i mam najlepszy przykład na to jak najwspanialszy dzień staje się najgorszym koszmarem . :(

Tego co jest między nami nie... teksty

przeeejebane.nie dodano: 9 marca 2011

Tego co jest między nami nie zrozumie nikt. żadna istota ludzka nie jest w stanie tego pojąć. nas to przerasta, a co dopiero innych. łamiemy wszelkie logiczne zasady. jesteśmy jak romeo i julia oraz staś i nel razem wzięci.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV