głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
przeeejebane.nie nie potrafię sobie sama poradzić. o niczym innym nie marzę tylko żebyś był przy mnie. żebym mogła Cię przytulić jak dawniej. porozmawiać szczerze tak jak tylko

przeeejebane.nie

przeeejebane.nie.moblo.pl
nie potrafię sobie sama poradzić. o niczym innym nie marzę tylko żebyś był przy mnie. żebym mogła Cię przytulić jak dawniej. porozmawiać szczerze tak jak tylko z To
nie potrafię sobie sama poradzić. o... teksty

przeeejebane.nie dodano: 20 stycznia 2013

nie potrafię sobie sama poradzić. o niczym innym nie marzę, tylko żebyś był przy mnie. żebym mogła Cię przytulić jak dawniej. porozmawiać szczerze, tak jak tylko z Tobą potrafiłam i wierzę że nadal potrafię pomimo że minęło tyle czasu. pomimo że straciliśmy tyle dni. marzę o chociaż jednym spacerze z Tobą. o takim jak kiedyś. przyjdź bo nie potrafię sobie poradzić. nie wiem co się dzieję potrzebuję twojej pomocy. potrzebuję cholernie mocno. i cholernie bardzo. proszę wróć .

nie ma Cię przy mnie chociaż wiesz... teksty

przeeejebane.nie dodano: 19 stycznia 2013

nie ma Cię przy mnie chociaż wiesz, że cierpię . nie ma Cię.

Już dawno zapomniałam jakie to... teksty

przeeejebane.nie dodano: 19 stycznia 2013

Już dawno zapomniałam jakie to uczucie. Uczucie tęsknoty za tobą. Przecież już tyle miesięcy minęło odkąd nasza przyjaźń przestała być dla nas czymś najważniejszym. A dziś znów poczułam że potrzebuję Cię tak jak dawniej. Chciałabym żebyś obok. Wiem, że tylko ty byłbyś w stanie wyciągnąć mnie z tego dołka w który wpadłam. Tylko, że nie możesz być teraz ze mną. Nie mogę nawet do Ciebie zadzwonić i wypłakać Ci się do słuchawki. Nic nie mogę już zrobić .

Jutro nasze dwa miesiące  a my znów... teksty

przeeejebane.nie dodano: 19 stycznia 2013

Jutro nasze dwa miesiące, a my znów się nie spotkamy . .

Mówisz  że chcesz żebym była... teksty

przeeejebane.nie dodano: 19 stycznia 2013

Mówisz, że chcesz żebym była chociaż trochę tak otwarta na uczucia jak ty, a zupełnie nie zdajesz sobie sprawy jak cholernie się na Ciebie otworzyłam. Bo miałam się nie zakochiwać. Nie ufać ponownie. Nie mówić facetowi ile dla mnie znaczy. Nie pisać nigdy pierwsza. Nie otwierać się. Wszystko to poszło w pizdu. Od dwóch miesięcy, wszystkie te moje, nie wiem nawet jak je nazwać, postanowienia albo coś w rodzaju niespisanych zasad, zostają notorycznie łamane tylko i wyłącznie ze względu na Ciebie.

To wszystko mnie ostatnio tak... teksty

przeeejebane.nie dodano: 19 stycznia 2013

To wszystko mnie ostatnio tak cholernie przytłacza .

Udało mi się zasnąć wczoraj... teksty

przeeejebane.nie dodano: 19 stycznia 2013

Udało mi się zasnąć wczoraj wcześniej. Jednak obudziłam się w środku nocy, a pierwszą rzeczą jaką zrobiłam to spojrzałam na telefon. Musiałam sprawdzić czy jesteś przy mnie pomimo tych paru pierdolonych kilometrów które nas dzielą. I chyba nawet sama do końca nie zdaję sobie z tego sprawy ile to dla mnie znaczy, że pomimo tego jak lekceważąco z tobą rozmawiałam, ty potrafisz napisać mi potem coś tak głębokiego. Ja bym nie była w stanie. A po przeczytaniu tej wiadomości długo jeszcze nie mogłam spać. Wszystkie uczucia rozpierdalały mnie od środka. Chciało mi się śmiać, wkurwiać i beczeć jednocześnie.Miałam ochotę Cię przytulić, ale pewnie gdybyś był obok, nie chciałabym nawet na Ciebie spojrzeć. Wiem to chore i nielogiczne. Ale ja nigdy nie byłam logiczna i pewnie nie będę. Już zawsze będę ranić tych którzy kompletnie na to nie zasługują.

' Nie przepraszaj lecz dziękuj za... teksty

przeeejebane.nie dodano: 19 stycznia 2013

' Nie przepraszaj lecz dziękuj za miłość i szczerość, która płynie z mojego duszy. Bo ja jestem inny niż ci wszyscy faceci. Potrafię powiedzieć co mi leży na duszy, za co Cię kocham i jakie mam plany wobec Ciebie. Wiem trudno w to uwierzyć, ale zawsze będę walczył o Twoje serce, choćby nie wiem co. Nigdy w życiu nie miałem tak kochanej i trudnej do kochania kobiety jak Ty, ale to mnie podnieca. Jesteś moim światłem które teraz prowadzi mnie przez to nędzne życie, dodajesz mi otuchy w trudnych chwilach, pocieszasz gdy jestem smutny. Czasem mnie załamujesz swoim zachowaniem, ale wiem że to jest chwilowe więc się tym nie przejmuje. I zapamiętaj to sobie już na zawsze, KOCHAM CIĘ i już zawsze będę Cię kochał.'

Przepraszam Cię za to  że jestem... teksty

przeeejebane.nie dodano: 19 stycznia 2013

Przepraszam Cię za to, że jestem taka trudna i że czasem zachowuje się czy rozmawiam z Tobą w ten a nie inny sposób. Chyba nie jestem w stanie się zmienić. Nie potrafię robić czegoś wbrew sobie. Nie potrafię udawać. Każde moje wewnętrzne odczucie wychodzi na zewnątrz. Może czasem powinnam je jakoś stłumić, zatrzymać w środku, bo wiem że tym Cię ranię. Jednak to dla mnie zbyt trudne. Nie zasługujesz na to. I może będę kiedyś tego żałować, ale mam nadzieję, że to co mówisz jest prawdą i Twoja miłość do mnie jest tak wielka, że będziesz znosił moje zjebane humorki i charakter którego nienawidzę z całego serca. Być może kiedyś sprawisz że nauczę się poskramiać to zachowanie, w co jednak na tym etapie mojego życia szczerze wątpię. Mam tylko nadzieję, że nawet jeśli tak się nie stanie nadal będziesz mnie kochał .

'Mam taką rozkmine  może wyda Ci... teksty

przeeejebane.nie dodano: 19 stycznia 2013

'Mam taką rozkmine, może wyda Ci się chora, do końca życia razem, myślę, że nadeszła ta pora.'

Kiedyś będąc w związku nie... teksty

przeeejebane.nie dodano: 18 stycznia 2013

Kiedyś będąc w związku nie wyobrażałam sobie dnia bez spotkania z chłopakiem. Teraz, będąc z Tobą widuje Cię zaledwie dwa razy w tygodniu . To bezsensu . . .

zatracamy się w używkach. ja za... teksty

przeeejebane.nie dodano: 18 stycznia 2013

zatracamy się w używkach. ja za bardzo kocham blanty, ty za często pijesz.spotykamy się ze swoimi znajomymi zapominając o sobie. robimy osobno miliony rzeczy, które powinniśmy robić razem. częściej widuje moich kumpli niż Ciebie. nie mamy dla siebie czasu. jesteśmy razem, a jakby osobno .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV