głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
przeeejebane.nie przyglądam się twojemu zdjęciu i zastanawia mnie fakt jakim cudem dziś patrząc na tą twarz widzę mężczyznę mojego życia który stał się ideałem mimo że kiedyś ni

przeeejebane.nie

przeeejebane.nie.moblo.pl
przyglądam się twojemu zdjęciu i zastanawia mnie fakt jakim cudem dziś patrząc na tą twarz widzę mężczyznę mojego życia który stał się ideałem mimo że kiedyś nie przy
przyglądam się twojemu zdjęciu i... teksty

przeeejebane.nie dodano: 30 stycznia 2013

przyglądam się twojemu zdjęciu i zastanawia mnie fakt jakim cudem, dziś patrząc na tą twarz widzę mężczyznę mojego życia, który stał się ideałem mimo że kiedyś nie przypominał go ani trochę. wspominam czas, kiedy byłeś dla mnie tylko kumplem mojej koleżanki. i ani przez sekundę nie pomyślałam wtedy, że kiedykolwiek mogłabym z tobą być a co więcej zakochać się w tobie chociaż w połowie tak mocno jak teraz. byłeś tylko pewną osobą pośród tłumu a stałeś się sensem mojego życia.

W myślach wyobrażam sobie  że... teksty

przeeejebane.nie dodano: 30 stycznia 2013

W myślach wyobrażam sobie, że leżysz tu obok, gładzisz mnie po włosach, a najpiękniejszą melodię jaką słyszę, jest bicie twojego serca. I uśmiecham się tak do siebie cały czas, bo w środku przepełnia mnie ogromna radość i wdzięczność, za to że Cię mam i nic nie jest w stanie jej zagłuszyć.

A dziś cały dzień łapałam się... teksty

przeeejebane.nie dodano: 30 stycznia 2013

A dziś cały dzień łapałam się tylko na tym, że ciągle o Tobie myślę. Przed oczami cały czas miałam te parę wspomnień z Tobą w roli głównej a największym pragnieniem nieustannie było to, żeby móc wtulić się w twoje ciało i poczuć ciepło którym mnie obdarowujesz kiedy jesteś blisko. I to chyba szaleństwo, żeby móc tęsknić za kimś tak mocno mimo, że widziało się go parę godzin temu, ale ja po prostu oszalałam. Oszalałam na Twoim punkcie, Skarbie .

znasz to uczucie  kiedy nie możesz... teksty

przeeejebane.nie dodano: 30 stycznia 2013

znasz to uczucie, kiedy nie możesz zasnąć bo posiadasz wspomnienia które ciągle wywołują euforię? kiedy ani trochę nie ranią a powodują, że nie jesteś w stanie przestać się uśmiechać. zdajesz sobie sprawę, że powinnaś już spać, ale wolisz dalej myśleć o nim, jak gdyby już nigdy miało nie być tak pięknie. możesz nawet nie spać całą noc, tylko gapić się nieustannie na jego zdjęcie. przecież jutro będąc przy nim położysz się na jego torsie a on utuli Cię do niedługiego snu który będzie milion razy więcej warty niż ten kilkugodzinny, samotnie w łóżku.

Nie wiem czy słowo kocham jest w... teksty

przeeejebane.nie dodano: 30 stycznia 2013

Nie wiem czy słowo kocham jest w stanie wyrazić to co czuję, ale mam pewność, że wystarczy jedno twoje spojrzenie w moje oczy i nie muszę już nic mówić, bo widzisz w nich wszystko co chcę Ci przekazać.

Zwykłe zdjęcie? Może dla Ciebie.... teksty

przeeejebane.nie dodano: 30 stycznia 2013

Zwykłe zdjęcie? Może dla Ciebie. Dla mnie to fotografia która przyspiesza bicie serca za każdym razem, gdy na nią spojrzę. A na niej On. Z pozoru taki chłodny i obojętny. Wcale się nie uśmiecha. Jednak ja dostrzegam na jego twarzy ten zabójczy uśmiech którym zawsze mnie obdarza. Widzę iskierki w jego brązowych tęczówkach i twarz, której nie zobaczył jeszcze świat, bo ukazuje ją tylko mi. Otwiera się przede mną, a to sprawia, że i ja pragnę otwierać się przed Nim.

to jakieś cuda. albo może magia.... teksty

przeeejebane.nie dodano: 30 stycznia 2013

to jakieś cuda. albo może magia. miłość? zauroczenie? chwilowe szczęście? czy na całe życie? parę lat? na rok? wciąż zadaję sobie pewne pytania, jednak nie szukam odpowiedzi. odpowiedź dostanę kiedyś. w przyszłości. a przecież liczy się teraz. liczy się to jak ważny jesteś dziś. może jutro będziesz jeszcze ważniejszy. a może znowu w nas zwątpię. dzisiaj jest dzisiaj. dziś jest idealnie.

to jest takie piękne. i trochę... teksty

przeeejebane.nie dodano: 28 stycznia 2013

to jest takie piękne. i trochę przerażające. czasem się tego obawiam. jednocześnie łaknę tego bardziej niż bardzo. czasem łapię się na tym że znów o tym myślę. ludzie nazywają to chyba miłością czy coś w tym rodzaju. nie wiem bo nigdy wcześniej się z tym nie spotkałam. nie czułam się przy nikim tak idealnie. o żadnym nie myślałam tak często. nikogo widok aż tak bardzo mnie nie cieszył. nawet chwilowe spojrzenie w jego oczy sprawia że unoszę się ponad niebo. jego szczery uśmiech przenosi mnie do raju. cały on daje mi szczęście jakiego nigdy wcześniej nie zaznałam. dlatego tak cholernie dziękuję mu za teraźniejszość, za to jaki jest obecnie. i co by się nie działo, nigdy mu tego nie zapomnę.

Znów ufam ci  w stu procentach... teksty

przeeejebane.nie dodano: 28 stycznia 2013

Znów ufam ci w stu procentach, jednak pozostawiam resztki rozsądku na dnie. Choć potrafię wybaczać, nie zapominam o wyrządzonych krzywdach skarbie .

To takie piękne  że pomimo ciągle... teksty

przeeejebane.nie dodano: 28 stycznia 2013

To takie piękne, że pomimo ciągle upływającego czasu, nasza miłość rośnie. Że nadal mam dni w których myślę tylko o Tobie i o tym, że tak bardzo pragnę, żebyś był obok. Teraz. I na zawsze.

Nawet chwilowa rozmowa z Tobą  na... teksty

przeeejebane.nie dodano: 28 stycznia 2013

Nawet chwilowa rozmowa z Tobą, na ulicy, spotykając się w zasadzie przypadkiem, cieszy. Cieszy Twój widok, Twój głos i Twoje usta na moich w przelotnym buziaku.

uśmiechaj się  bo kurewsko cudownie... teksty

przeeejebane.nie dodano: 28 stycznia 2013

uśmiechaj się, bo kurewsko cudownie wtedy wyglądasz./kinia10107

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV