głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wciąż jaranie i jaranie . teksty

przeeejebane.nie dodano: 15 luty 2013

wciąż jaranie i jaranie .

miałam zrobić przerwę  wiem.... teksty

przeeejebane.nie dodano: 15 luty 2013

miałam zrobić przerwę, wiem. oczekiwał tego ode mnie. ale ja nie chcę. nie potrafię odmawiać kiedy proponują mi bucha.

bywają ludzie  których nigdy nie... teksty

przeeejebane.nie dodano: 10 luty 2013

bywają ludzie, których nigdy nie zapominamy - takie Nasze małe bratnie dusze. to te osoby z którymi możemy nie rozmawiać całymi miesiącami, nie widzieć się latami, i być oddalonym od Nich o miliony kilometrów - a i tak przy pierwszym spotkaniu, od razu zrozumiemy się bez słów. to ci ludzie, których wystarczy jedynie spojrzenie - krótka chwila wpatrywania się w swoje tęczówki, by zrozumieć, by wiedzieć - tak niewiele, by odczytać Nasze całe serce, które tak sprawnie chronimy przed innymi. / veriolla

mimo wszystko dziękuję   za to  że... teksty

przeeejebane.nie dodano: 10 luty 2013

mimo wszystko dziękuję - za to, że przez jakiś czas byłam ważna, i zaplątana w setki Twoich myśli każdego dnia, i każdej nocy. dziękuję, że miałam okazję wywołać uśmiech na Twojej pięknej twarzy, i, że mogłam po prostu być - na moment, ale całym moim sercem. / veriolla

oddaliliśmy się od siebie. nie... teksty

przeeejebane.nie dodano: 8 luty 2013

oddaliliśmy się od siebie. nie rozmawiamy. mało piszemy. nie wiem co u Ciebie. ty nie masz pojęcia co dzieje się u mnie. choć fakt dużo się dzieje. powinnam tyloma rzeczami się z Tobą podzielić, a jednak nie odczuwam takiej potrzeby. jesteśmy razem a jakby osobno. obok siebie nie ze sobą. teoretycznie oddaleni o parę kilometrów a w rzeczywistości o tysiące mil. zupełnie w innych światach.

 chyba zbyt często przejmuje  się... teksty

przeeejebane.nie dodano: 3 luty 2013

"chyba zbyt często przejmuje się tymi błahostkami, które powinny przemykać obok mnie a nie wnikać we mnie."

Niby dobrze  ale wcale nie jest tak... teksty

przeeejebane.nie dodano: 2 luty 2013

Niby dobrze, ale wcale nie jest tak jak myślisz .

nie rozmawiamy ze sobą... teksty

przeeejebane.nie dodano: 2 luty 2013

nie rozmawiamy ze sobą zauważyłeś?chciałabym mówić Ci rzeczy ważne, a nie potrafię nawet tych błahych.spotykamy się.jest niby dobrze, ale ciągle czegoś brakuje.brakuje nam swobody bycia ze sobą.brakuje nam bycia przyjaciółmi.bo powinniśmy być.powinniśmy się kochać albo nienawidzić.moglibyśmy nawet się na siebie wkurwiać, przynajmniej byłoby to jakieś uczucie.tymczasem my jesteśmy nijacy.obojętni.zupełnie jak gdybyśmy byli obok siebie a nie razem.

'nie kochasz go to tylko... teksty

przeeejebane.nie dodano: 2 luty 2013

'nie kochasz go to tylko zauroczenie.nie można pokochać kogoś w dwa miesiące.' Tym jednym zdaniem ktoś uświadomił mi tę rzeczywistość. Otworzył oczy. Powiedział prawdę. Naprostował myślenie. Takie są przecież realia. Zgadzam się z tym w stu procentach. Może Ci się wydawać , że to miłość, ale jesteś w błędzie. To tylko zauroczenie, które po jakimś czasie może zwyczajnie wygaśnie albo przerodzi się w prawdziwe uczucie.

I znowu mnie dopada. I znów mnie... teksty

przeeejebane.nie dodano: 2 luty 2013

I znowu mnie dopada. I znów mnie męczy. Niszczy. Zabija we mnie to wspaniałe uczucie. Przynosi tylko gorycz. Wkurwienie. Smutek. Żal. Wszystko co dobijające, żałosne i przykre ..

Nie otworze się przed Tobą. Nie... teksty

przeeejebane.nie dodano: 2 luty 2013

Nie otworze się przed Tobą. Nie jesteś Nim. Nigdy nie poczuję się przy Tobie tak swobodnie jak czułam się przy Nim. Tylko On pozwalał mi na totalną swobodę bycia sobą. Tylko On odnalazł klucz do mojego wnętrza. Nadal go ma. Tylko On .

boisz się. cholernie się boisz  ze... teksty

przeeejebane.nie dodano: 1 luty 2013

boisz się. cholernie się boisz, ze Twoja 'bajka', w której ostatnio trwasz się rozleci. boisz się, ze On ulotni się w powietrzu o wiele za szybko - jak ma w zwyczaju większość. no przyznaj się, ze odczuwasz paniczny strach przed jutrem, przed każdym następnym dniem, bo boisz się, że Jego w nim zabraknie./ kinia10107

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV