głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
przeeejebane.nie Obawiam się tego wszystkiego.Obawiam się świata.Właściwie to wszystkiego i niczego.Nie potrafię się określić.Za bardzo się zamknęłam.Ciągle się zamykam.Każdego

przeeejebane.nie

przeeejebane.nie.moblo.pl
Obawiam się tego wszystkiego.Obawiam się świata.Właściwie to wszystkiego i niczego.Nie potrafię się określić.Za bardzo się zamknęłam.Ciągle się zamykam.Każdego kolejnego
Obawiam się tego wszystkiego.Obawiam... teksty

przeeejebane.nie dodano: 6 marca 2013

Obawiam się tego wszystkiego.Obawiam się świata.Właściwie to wszystkiego i niczego.Nie potrafię się określić.Za bardzo się zamknęłam.Ciągle się zamykam.Każdego kolejnego dnia odgradzam się od ludzi jeszcze bardziej.Mogę kiedyś zostać zupełnie sama,bo nie potrafię złamać tych barier.Mam klucz ale nie potrafię go użyć.

Wiem  kiedyś na pewno dotknie mnie... teksty

przeeejebane.nie dodano: 6 marca 2013

Wiem, kiedyś na pewno dotknie mnie to uczucie. Kiedyś nadejdzie czas, że zobaczę w drugiej osobie to czego nie widziałam do tej pory w nikim innym. Przyjdzie pora, że naprawdę się zakocham. Jeszcze nie czas, nie jestem gotowa, jeszcze do tego nie dojrzałam, nie potrafię zrozumieć co to znaczy.

Czasem powracają stare dylematy. teksty

przeeejebane.nie dodano: 6 marca 2013

Czasem powracają stare dylematy.

Stworzyłam niewidzialny mur  który... teksty

przeeejebane.nie dodano: 2 marca 2013

Stworzyłam niewidzialny mur, który odrywa moje prawdziwe oblicze od rzeczywistości. Czuję wielką niepewność, kiedy kogoś spotykam, widzę osoby probujące dostać się do mojego wnętrza, poznać moj charakter, obijających się o mur, potem odchodzą, dostrzegam tylko ich plecy. Nielicznym udaje się przebić. Chcę się otworzyć na świat, otworzyć na ludzi. Pragnę być kimś więcej niż tylko dziewczynką, która zgubiła klucz do swojej duszy./retrospekcyjna

Potrafiłam mówić Ci o... teksty

przeeejebane.nie dodano: 1 marca 2013

Potrafiłam mówić Ci o wszystkim.Począwszy od tych błahych a kończąc na najważniejszych dla mnie sprawach.Nadal potrafię,tylko jakoś rzadziej mam okazję.

Prawdziwe uczucie wróci. Nieważne... teksty

przeeejebane.nie dodano: 1 marca 2013

Prawdziwe uczucie wróci. Nieważne czy minął rok czy parę lat. Tęsknota w końcu da o sobie znać. Wystarczy, że przypadkiem zobaczysz wasze wspólne zdjęcie albo natkniesz się na jakiś prezent od niego. Prawdziwe uczucie nigdy nie da o sobie do końca zapomnieć. Już zawsze będziesz z nim po prostu żyć, bo tkwi w tobie tak głęboko, że nie jesteś w stanie go wymazać.

Czasami siedzę i uświadamiam sobie... teksty

przeeejebane.nie dodano: 1 marca 2013

Czasami siedzę i uświadamiam sobie, że za Nim tęsknię. Przez chwilę potrzebuje Jego ramion. Jedynych takich, które przytulając mnie, przyćmiewały wszystko co złe. Potrzebuję tych Jego chorych rozkmin i teorii które wprawiały mnie w pozytywny nastrój. Teraz nawet brakuje mi tego bezsensownego pierdolenia o niczym. I choć tylu ludzi obok, Jego nikt nie jest w stanie zastąpić. Tylko On potrafi otworzyć mnie i czytać niczym książkę. Zna mnie na pamięć. Zna moje myśli. Potrafi odgadnąć mój nastrój w sekundę po tym jak na mnie spojrzy. Zawsze pomaga. Pomaga, swoją obecnością .

Na pewno jest taka osoba  która... teksty

przeeejebane.nie dodano: 1 marca 2013

Na pewno jest taka osoba, która swoim dotykiem potrafi przywrócić Cię do życia i to właśnie o Niej w tej chwili pomyślałeś. / nieracjonalnie

Radzę sobie. Zapominam. Żyję tak... teksty

przeeejebane.nie dodano: 1 marca 2013

Radzę sobie. Zapominam. Żyję tak jak wcześniej. Dzień jak co dzień. I tylko nie przypominaj o sobie w żaden sposób, bo mogłoby być ciężko .

Nie ma Cię. Tylko w moich snach... teksty

przeeejebane.nie dodano: 28 luty 2013

Nie ma Cię. Tylko w moich snach jeszcze obecny .

Nawet nie liczę na utrzymywanie... teksty

przeeejebane.nie dodano: 25 luty 2013

Nawet nie liczę na utrzymywanie kontaktu. Nie liczę na bycie przyjaciółmi a nawet zwykłymi znajomymi. Lepiej żebyśmy nie spędzali ze sobą czasu, nie rozmawiali. Lepiej, żebyśmy zapomnieli o sobie i wrócili do stanu sprzed trzech miesięcy.

Szkoda tylko  że abyś w końcu... teksty

przeeejebane.nie dodano: 25 luty 2013

Szkoda tylko, że abyś w końcu powiedział co czujesz, musieliśmy się rozstać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV