głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
przeeejebane.nie Usunięcie wszystkich pięknych esemesów od Ciebie miało na celu zrobienie miejsce na te nowe. Na te dwa ostatnie które trafiły tak dobitnie jak żadne inne. Nie b

przeeejebane.nie

przeeejebane.nie.moblo.pl
Usunięcie wszystkich pięknych esemesów od Ciebie miało na celu zrobienie miejsce na te nowe. Na te dwa ostatnie które trafiły tak dobitnie jak żadne inne.
Usunięcie wszystkich pięknych... teksty

przeeejebane.nie dodano: 25 luty 2013

Usunięcie wszystkich pięknych esemesów od Ciebie miało na celu zrobienie miejsce na te nowe. Na te dwa ostatnie, które trafiły tak dobitnie jak żadne inne.

Nie było lekko patrzeć w Twoje... teksty

przeeejebane.nie dodano: 25 luty 2013

Nie było lekko patrzeć w Twoje smutne oczy, które wpatrywały się w moje zadając miliony pytań bez odpowiedzi. Nie było łatwo wypowiedzieć te kilka ostatnich zdań przekreślających wszystko co było między nami. Fakt nie było, i pewnie na razie nie będzie. Ale poradzimy sobie, wiem. Osobno, zapominając o sobie.

Choć nic się nie zmieniło  jest... teksty

przeeejebane.nie dodano: 25 luty 2013

Choć nic się nie zmieniło, jest zupełnie inaczej./ yezoo

Już raczej niczego nie naprawi  nie... teksty

przeeejebane.nie dodano: 24 luty 2013

Już raczej niczego nie naprawi, nie poskleja tego co zepsute. Już za późno .

Ta rozmowa zmieni wszystko  choć... teksty

przeeejebane.nie dodano: 24 luty 2013

Ta rozmowa zmieni wszystko, choć właściwie nie wiele. Dalej każde z nas będzie pędzić swoim własnym torem. Zapomnimy o sobie. O tym, że kiedyś nam zależało.

Już widzę Cię w roli mojego... teksty

przeeejebane.nie dodano: 24 luty 2013

Już widzę Cię w roli mojego byłego. Widzę jak uciekasz wzrokiem będąc w moim towarzystwie. Starasz się nie zwracać na mnie uwagi, ale w środku szalejesz. Wyobrażam sobie jak koisz swoje rany w ramionach innej. Jak obsypujesz ją pocałunkami wyobrażając sobie, że to te usta o których marzysz. Widzę jak jedziesz ręką po jej talii i zauważasz, że nie jest tak wyraźnie zarysowana jak moja. Łapiesz się na tym, że zapach który czujesz nie rozpala twoich nozdrzy. Zatracasz się w treningach, dziewczynach i wszystkim innym byleby tylko o mnie zapomnieć.

Mimo twoich deklaracji  czuję  że... teksty

przeeejebane.nie dodano: 24 luty 2013

Mimo twoich deklaracji, czuję, że po jutrzejszej rozmowie nie będziesz o nas walczył. Czuję, że się poddasz a obietnice które składałeś staną się tylko bezwartościowymi słowami z przeszłości.

totalna pustka w mej głowie .... teksty

przeeejebane.nie dodano: 23 luty 2013

totalna pustka w mej głowie . całodobowy chillout !

dobre w chuj. teksty przeeejebane.nie dodał komentarz: dobre w chuj. do wpisu 20 luty 2013
Sztuką jest mieć wyjebane i wcale o... teksty

przeeejebane.nie dodano: 16 luty 2013

Sztuką jest mieć wyjebane i wcale o tym nie mówić .

Nie wiem  może to codzienne palenie... teksty

przeeejebane.nie dodano: 16 luty 2013

Nie wiem, może to codzienne palenie blantów sprawiło, że stałeś się obojętny. Zrozumiałam, że nic do Ciebie nie czuję. Nie jesteś pierwszym, w którym nie potrafię się zakochać. Z którym jestem tak na prawdę nie wiem po co. Przecież gdybyś teraz odszedł to nic wielkiego by się nie stało. Dalej codziennie będę budziła się na jointowym kacu, będę wstawać do szkoły i z totalnym betonem w głowie będę do niej szła, tylko po to, żeby na przerwach jarać lufy z ziomami za wizanem. Później wrócę do domu, opierdole porządne gastro i może trochę się zdrzemnę, żeby potem wstać i znów iść zajarać. Bo to lubię. Uwielbiam. Kocham to kurwa. I nie potrafię, albo nie, po prostu nie chcę tego rzucać. I chuj, że jestem przejarana i chuj, że to tylko pogarsza sprawy między nami. I tak nam nie wyjdzie, nie uda nam się, no wiem to. Nie chcę mi się nic ratować. Nie warto. Coraz częściej sobie to uświadamiam.

jesteś czy Cię nie ma? jakaś... teksty

przeeejebane.nie dodano: 15 luty 2013

jesteś czy Cię nie ma? jakaś różnica? w sumie może. nie wiem. nie czuję. mam wyjebane. nie zrezygnuję dla Ciebie z tego co kocham. może z tego powodu mnie zostawisz. dam radę. miłość chyba nie jest dla mnie. nie potrafię się zakochać .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV