głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
przeeejebane.nie Masz w sobie coś co pozwala mi Ci ufać . I wierzyć w to wszystko. I brnąć w to dalej. I planować wspólną przyszłość. I kochać Cię jeszcze mocniej każdego dnia.

przeeejebane.nie

przeeejebane.nie.moblo.pl
Masz w sobie coś co pozwala mi Ci ufać . I wierzyć w to wszystko. I brnąć w to dalej. I planować wspólną przyszłość. I kochać Cię jeszcze mocniej każdego dnia.
Masz w sobie coś  co pozwala mi Ci... teksty

przeeejebane.nie dodano: 27 stycznia 2013

Masz w sobie coś, co pozwala mi Ci ufać . I wierzyć w to wszystko. I brnąć w to dalej. I planować wspólną przyszłość. I kochać Cię jeszcze mocniej każdego dnia.

Pieprzę przyszłość. Liczy się... teksty

przeeejebane.nie dodano: 27 stycznia 2013

Pieprzę przyszłość. Liczy się teraz. A obecnie jest cudownie. Chciałabym zapamiętać wszystko co wydarzyło się wczorajszego wieczoru i dzisiejszej nocy. Chciałabym jutro, po jutrze, za tydzień i za miesiąc też, pamiętać to tak mocno, jak pamiętam to dzisiaj. Każdy gest którym sprawiłeś, że poczułam się tak szczęśliwa jak nigdy wcześniej. Te uśmiechy, szepty, chore rozkminy, dotyk i pocałunki. Coś co uniosło nas ponad nich wszystkich. Byliśmy tylko my w pokoju pełnym ludzi. Tylko dla siebie i ze sobą. Reszta stała się nic nie znaczącym tłem, bo liczyły się tylko nasze ciała i źrenice wpatrujące się w siebie nawzajem. Bez przerwy .

czym jest miłość? nie jest... teksty

przeeejebane.nie dodano: 27 stycznia 2013

czym jest miłość? nie jest deklaracją uczuć na najbliższe 10 lat już po 2 dniach związku. nie jest pokazówką przed znajomymi, by pochwalić się chłopakiem/dziewczyną. nie jest statusem na fejsie wyświetlanym w informacjach. to ufanie drugiemu człowiekowi w każdej, nawet najbardziej paranoidalnej sytuacji. to chęć dzielenia z nim łóżka i kanapek, kompromis przed telewizorem. ale to także smutek, odwaga do łez, akceptowanie ludzia najbliższego naszemu sercu z każdą jego wadą, i nauka życia z nimi, a nie zmiany na siłę. / 2rainbows.

Cała jestem ubrana w twój zapach... teksty

przeeejebane.nie dodano: 27 stycznia 2013

Cała jestem ubrana w twój zapach; na ciele mam odciski twoich palców. Lubię twoje dłonie, gdy je kładziesz na mnie i tulisz do siebie wszystkie moje kompleksy, niedoskonałości, troski, manie. Cudowna jedność, gdy mój wydech, a twój wdech . / net

'kłopot w naszym wieku to co?brak... teksty

przeeejebane.nie dodano: 23 stycznia 2013

'kłopot w naszym wieku to co?brak promocji do następnej klasy, a może kurwa nie wiem, zgubienie 20zł.jeśli to jest kłopot to pozdrawiam.co się zacznie jak ludzie pozakładają rodziny,będą mieli puste lodówki,nie będzie ich stać na opłatę rachunków,dzieci będą chore albo oni sami będą.jesteśmy zbyt młodzi na kłopoty.jak słyszę ilu ludzi narzeka to mnie chuj strzela.bo co będzie później.życiowe pizdy?zginą na pierwszym zakręcie./brat

Wiem że w końcu i tak to... teksty

przeeejebane.nie dodano: 23 stycznia 2013

Wiem że w końcu i tak to spierdolisz,a ja będę zmuszona z Tobą zerwać, bo nie pozostawisz mi wyboru .

Mieliśmy być już zawsze  dziś... teksty

przeeejebane.nie dodano: 23 stycznia 2013

Mieliśmy być już zawsze, dziś czuję że nie wiele nam pozostało .

Okłamując mnie pierwszy raz... teksty

przeeejebane.nie dodano: 23 stycznia 2013

Okłamując mnie pierwszy raz sprawiłeś że coś we mnie pękło. Coś umarło, coś zniknęło. Zabiłeś to uczucie którym Cię darzyłam. Dziś nie jest już tak silne. Twoje słowa nie mają już żadnego znaczenia. Nabrałam dystansu. Straciłam wiarę w nas i w to, że jesteś inny. Jestem obojętna.

Jestem w stanie wybaczyć  nie... teksty

przeeejebane.nie dodano: 22 stycznia 2013

Jestem w stanie wybaczyć, nie zapomnę nigdy .

Będę twarda. Potrafię być. Będę... teksty

przeeejebane.nie dodano: 22 stycznia 2013

Będę twarda. Potrafię być. Będę ciągle jarać szlugi i wpajać w siebie agresje. Bo zabiłeś coś miedzy nami. Jedno zdarzenie, a ja obrałam kompletnie inny kierunek. Dostajesz ostatnią szansę. Spierdolisz. Odejdę. Nie będę znów dawać się robić w chuja, nie ma opcji . Jestem dzielną dziewczynką i poradzę sobie bez twojego zakłamanego ryja .

Przyjmuję kolejny z ciosów.... teksty

przeeejebane.nie dodano: 22 stycznia 2013

Przyjmuję kolejny z ciosów. Niemalże bliźniaczy. Żaden facet nie zrozumie ile szczerość dla mnie znaczy?

Uśmiech przy Tobie to żaden problem. teksty

przeeejebane.nie dodano: 20 stycznia 2013

Uśmiech przy Tobie to żaden problem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV