głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
przeeejebane.nie Gdy powinniśmy mieć dla siebie więcej czasu nie mamy go prawie wcale. co gdyby nie r a p. Może to chore i nierozsądne. Może szczeniackie i niedojrzałe. Ale czuj

przeeejebane.nie

przeeejebane.nie.moblo.pl
Gdy powinniśmy mieć dla siebie więcej czasu nie mamy go prawie wcale.
Gdy powinniśmy mieć dla siebie... teksty

przeeejebane.nie dodano: 18 stycznia 2013

Gdy powinniśmy mieć dla siebie więcej czasu, nie mamy go prawie wcale.

co gdyby nie r a p. teksty

przeeejebane.nie dodano: 14 stycznia 2013

co gdyby nie r a p.

Może to chore i nierozsądne. Może... teksty

przeeejebane.nie dodano: 12 stycznia 2013

Może to chore i nierozsądne. Może szczeniackie i niedojrzałe. Ale czuję, że mogłabym spędzić resztę mojego życia właśnie z nim. Już na zawsze przy jego boku.

Niektórymi sms'ami przyspieszasz... teksty

przeeejebane.nie dodano: 12 stycznia 2013

Niektórymi sms'ami przyspieszasz bicie serca dużo ponad normę .

Szaleję za nim. Szaleję  tak że ja... teksty

przeeejebane.nie dodano: 12 stycznia 2013

Szaleję za nim. Szaleję, tak że ja pierdole. Czasem nie mogę na niego patrzeć, bo w środku zaczynam płonąć. Nie zdaje sobie z tego sprawy, ale jest tak cholernie sexowny. Przy nim krew pulsuje w żyłach, a pragnienie bierze górę nad rozsądkiem. Kocham kurwa każdy milimetr jego ciała. Każdy jego dotyk, gest, po prostu kurwa kocham. I nie wiem ile razy jeszcze o tym pomyślę, ile razy to napiszę albo ile razy mu to powiem. To i tak będzie mało w porównaniu do tego jak mocno to czuję.

Mówią  że ma twarz zabójcy. Ja... teksty

przeeejebane.nie dodano: 12 stycznia 2013

Mówią, że ma twarz zabójcy. Ja potrafię dostrzec w nim zupełnie niewinnego, wrażliwego i zakochanego na zabój chłopaka. Inni nie znają go z tej strony. Odkrywa ją tylko dla mnie .

Jak ja go kocham  kurwa mać  ja... teksty

przeeejebane.nie dodano: 12 stycznia 2013

Jak ja go kocham, kurwa mać, ja pierdole .

2 Po policzkach zaczynają płynąć... teksty

przeeejebane.nie dodano: 12 stycznia 2013

2)Po policzkach zaczynają płynąć mi łzy. Płaczę. A on tylko przytula mnie mocno, mówiąc 'płacz sobie płacz', bo doskonale wie, że to łzy szczęścia. Przez te małe gesty kocham go jeszcze bardziej .

1 Wpatruje mi się w oczy a na jego... teksty

przeeejebane.nie dodano: 12 stycznia 2013

1)Wpatruje mi się w oczy,a na jego twarzy widnieje prze słodki uśmiech. Nie mogę oderwać od niego wzroku. Myślę o tym jak mi z nim dobrze. Myślę o tym jak każda chwila z nim jest cudowna. Ile już ich przeżyliśmy i ile jeszcze przed nami. Jest dla mnie tak wspaniałym facetem. Porównuje go do moich ex. Zdaję sobie sprawę, że nikt nigdy nie był tak idealny. Przypominam sobie wszystkie jego obietnice. Odczuwam lekki niepokój, jednak szybko go od siebie odpieram. Bo ufam mu. Oddałam mu swoje serce i tylko od niego zależy co teraz się z nim stanie. Proszę Boga, żeby nigdy mi go nie odbierał. Żeby zawsze było nam ze sobą na tyle dobrze, byśmy nie byli w stanie tego spieprzyć. Uświadamiam sobie ile on daje mi radości. Ile znaczy dla mnie samo jego trwanie przy mym boku. Jak poprawia mi humor zawsze kiedy się widzimy. ZAWSZE. To przecież takie nie realne, a jednak rzeczywiste. Patrząc tak na niego w ciszy, zdaję sobie sprawę jak cholernie jestem szczęśliwa w danej chwili i w ostatnim czasie.

czuć jego dotyk na moim ciele.jego... teksty

przeeejebane.nie dodano: 12 stycznia 2013

czuć jego dotyk na moim ciele.jego usta na mojej szyi.jego oddech przy mojej twarzy.jego rozgrzane dłonie pod moją bluzką.słuchać bicia jego serca.leżeć na jego nienagannej klatce piersiowej.wtulić się w jego umięśniony tors.głaskać go po głowie.nieustannie mu się przyglądać.analizować każdy milimetr jego ciała.całować namiętnie jak jeszcze nikogo.sprawiać mu przyjemność jakiej pragnie.robić mu niespodzianki.sprawiać by wciąż tak słodko się uśmiechał.rozmawiać z nim o wszystkim.wspominać stare czasy.planować z nim przyszłość.śmiać się i wygłupiać.trzymać go za rękę.szeptać do ucha jak mocno go kocham.bez żadnej obawy,mówić mu rzeczy nigdy wcześniej niewypowiedziane.czuć się przy nim bezpiecznie.godzinami patrzeć jak słodko sobie śpi.czule gładzić go po policzku.leżeć i wpatrywać mu się w oczy.wszystko to kocham i szaleję za tym coraz bardziej i bardziej.coraz mocniej.coraz głębiej .

Może właśnie śpisz sobie słodko... teksty

przeeejebane.nie dodano: 12 stycznia 2013

Może właśnie śpisz sobie słodko i masz ten niewinny wyraz twarzy. A może wcale nie śpisz. Nie możesz zasnąć. Może dziś znów uroniłeś łzę z mojego powodu, może zajebałeś w ścianę albo w coś innego byleby tylko wyładować gdzieś skumulowane emocje. Pewnie zjarałeś blanta, albo obaliłeś z chłopakami flaszkę. Może napiszesz jakąś dobrą zwrote albo narysujesz coś sentymentalnego. Może czytasz nasze stare smsy, te przesiąknięte namiętnością i uczuciem, które nadal przecież do siebie żywimy. Nie wiem dokładnie którą z tych rzeczy wypełniasz teraz swój czas. Wiem, że towarzyszy temu PIH. Przecież zawsze pomaga nam w takich sytuacjach. Pomaga jakoś przetrwać. Z dala od siebie. Z myślami kłębiącymi się w głowie .

stańmy się nową definicją... teksty

przeeejebane.nie dodano: 12 stycznia 2013

stańmy się nową definicją miłości , skarbie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV