głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
przeeejebane.nie tylu ludzi przewija się przez nasze życie. niektórzy zatrzymują się by trochę z nami pobyć inni się zapoznają i odchodzą a jeszcze inni olewają. my natomiast dz

przeeejebane.nie

przeeejebane.nie.moblo.pl
tylu ludzi przewija się przez nasze życie. niektórzy zatrzymują się by trochę z nami pobyć inni się zapoznają i odchodzą a jeszcze inni olewają. my natomiast dzięk
tylu ludzi przewija się przez nasze... teksty

przeeejebane.nie dodano: 18 stycznia 2014

tylu ludzi przewija się przez nasze życie. niektórzy zatrzymują się, by trochę z nami pobyć, inni się zapoznają i odchodzą, a jeszcze inni olewają. my natomiast, dziękujemy za obecność tym pierwszym, zapominamy drugich i cierpimy przez trzecich. tacy to już jesteśmy. mamy zepsute organizmy i serca, ale najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie mamy własnego rozumu i choć niejeden z nas będzie wmawiał wszystkim dookoła, że nie jest wybrakowany, że jego to nie dotyczy, to i tak nieprawda. wszyscy jesteśmy tacy sami. nie potrafimy docenić i pokochać ludzi, którzy są na wyciągnięcie ręki, a marzymy o kimś z kim dzielą nas kilometry. / niechcechciec

obietnice. czymże one są w tym... teksty

przeeejebane.nie dodano: 16 stycznia 2014

obietnice. czymże one są w tym wielkim, popapranym świecie. w tej zużywalnej potrzebie bycia obok drugiego człowieka, budzeniu się przy nim, jedzeniu wspólnych śniadań, i spędzaniu wieczorów przed kominkiem. czymże jest to każde 'obiecuję'. po co i na co ludzie to sobie mówią. czy bez tych obietnic, zarzekania się, że już zawsze będzie tak jak dziś nie lepiej po prostu działać? czy nie lepiej zwyczajnie nie pozwolić komuś odejść, starać się nie dać mu do tego powodu, niż pieprzyć, że to, że tamto, a potem, za jakiś czas, za kilka chwil, gdy stanie się z wyzwaniem twarzą w twarz, zapomnieć o tych słowach? czy nie lepiej niczego nie obiecywać tylko żyć i nigdy nie mówić nigdy? czy nie łatwiej? / niechcechciec

minęły dwa tygodnie   jest coraz... teksty

przeeejebane.nie dodano: 14 stycznia 2014

minęły dwa tygodnie , jest coraz lepiej. coraz mniej piszesz. powoli dajesz mi spokój. choć czasem jeszcze przesadzasz. kłócimy się jeśli tylko mamy do tego okazje. ale jest lepiej. już nie wyrzucasz mi codziennie. już nie zadręczasz mnie swoimi ckliwymi tekstami. powoli znikasz z mojego życia. nareszcie.

Może kiedyś to wszystko przestanie... teksty

przeeejebane.nie dodano: 9 stycznia 2014

Może kiedyś to wszystko przestanie być tak toksyczne. Może kiedyś wyleczysz się z siebie, z uczuć, z nienawiści, z bólu. Może nauczysz się patrzyć na moje szczęscie bez goryczy i bez zazdrości. Może jeszcze kiedyś powrócimy do normalnej, zdrowej znajomości. Może.

poświęć mi trochę... teksty

przeeejebane.nie dodano: 9 stycznia 2014

poświęć mi trochę czasu.pogadajmy.pozwól mi tylko na siebie popatrzeć.uśmiechnij się.ahh proszę nie przestawaj się uśmiechać.

Już nie piszesz smsów z nienacka.... teksty

przeeejebane.nie dodano: 9 stycznia 2014

Już nie piszesz smsów z nienacka. Nie wpadasz na blanta. Nie prawisz komplementów, choć było ich tak niewiele, były tak nieśmiałe, jednak znaczyły ogromnie dużo. Więcej niż kogoś innego. Czasem spoglądam z uśmiechem na nasze zdjęcie. Zdarza się, że przeglądam Twoje fotki na facebooku. Patrzę na Twoje przejarane oczka i na ten przesłodki uśmiech , najsłodszy na świecie. Spotykam Cię na mieście , rzucamy z uśmiechem na twarzy 'siema' i podąrzamy dalej każdy w swoją stronę. A ja mogłabym oddać wiele , żeby zatrzymać czas na sekundę i móc dłużej patrzeć jak się uśmiechasz. I żałuję tylko , że nie udało nam się spotkać pewnego razu. Kiedy mieliśmy mieć dla siebie chwilę czasu. Kiedy mieliśmy porozmawiać , powspominać i pośmiać się z siebie. Żałuję , bo miałabym trochę więcej wspomnień z Tobą związanych. Mogłabym je odtwarzać w głowie w każdej chwili.

on pojawia się w mojej głowie.... teksty

przeeejebane.nie dodano: 4 stycznia 2014

on pojawia się w mojej głowie. przenika ją raz po raz. albo częściej. częściej niż czasem. raczej często. jego uśmiech. ahh jego uśmiech wywołuje coś niesamowitego. sprawia że na mojej twarzy również się pojawia. i ahh nasze zdjęcia. jacy my słodcy. jednak tak dalecy od siebie. i ahh jesteś tym typem na którego lece. masz to coś. jesteś tym draniem na kilka nocy. jesteś skurwielem. a ja kocham skurwieli przecież. i ty , taki pewny siebie , lekko arogancki jednocześnie tak słodki , tak niepozorny. i tylko w mojej głowie zagościłeś na troche.

przyjaźń jest najlepszym lekarstwem... teksty

przeeejebane.nie dodano: 4 stycznia 2014

przyjaźń jest najlepszym lekarstwem na wszelkie nasze dolegliwości. ona kruszy bariery, które nas dzielą, rozluźnia wszelkie ograniczające nas więzy, przenika jak stare, dobre wino do wszystkich żył życia. jest poczuciem, że się nawzajem rozumiemy, ufamy sobie i z całego serca życzymy sobie szczęścia./ kajmell

Zostaw. Odejdź. Odejdź  słyszysz... teksty

przeeejebane.nie dodano: 28 grudnia 2013

Zostaw. Odejdź. Odejdź, słyszysz ?! Nie rozumiesz ? Nie jesteś w stanie ? Daj mi spokój. Puść mnie. Uciekaj. Nie chcę Cię. Nie chcę Cię znać, nie chcę z Tobą nawet rozmawiać , nie chcę Cię całować , nie chcę już przytulać , już nawet pieprzyć się z Tobą nie chcę, łapiesz ? Nie pisz , nie wydzwaniaj , odpuść. Daj żyć . Możesz znienawidzieć , ale nie zatruwaj mi już życia .

Rzucić fajki. Ograniczyć babke.... teksty

przeeejebane.nie dodano: 28 grudnia 2013

Rzucić fajki. Ograniczyć babke. Wrócić na boisko. Grać. Rozwijać się. Obciąć włosy. Zacząć o siebie jeszcze bardziej dbać. Uzdrowić swój organizm. Zniwelować nałogi, rozwijać pasję. Ogarnąć się. Zmienić coś w swoim życiu. Zmienić dużo.

kolejny zakończony związek .... teksty

przeeejebane.nie dodano: 26 grudnia 2013

kolejny zakończony związek . kolejny zraniony chłopak . przepraszam .

Uwolnić się. Zakończyć to w... teksty

przeeejebane.nie dodano: 26 grudnia 2013

Uwolnić się. Zakończyć to w końcu ostatecznie. Zamknąć ten rozdział. Poukładać wszystko. Przyzwyczaić się do swojej nieobecności. Odejść wyjaśniając wszystko. Zapomnieć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV