głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
przeeejebane.nie Nic nie boli. Nie lecą łzy. Nie cierpie. Nie tęsknie. Nie zamartwiam się. Nie wspominam. Nie przejmuję się. Nasz związek w końcu się zakończył. Może być już tyl

przeeejebane.nie

przeeejebane.nie.moblo.pl
Nic nie boli. Nie lecą łzy. Nie cierpie. Nie tęsknie. Nie zamartwiam się. Nie wspominam. Nie przejmuję się. Nasz związek w końcu się zakończył. Może być już tylko lepiej.
Nic nie boli. Nie lecą łzy. Nie... teksty

przeeejebane.nie dodano: 24 grudnia 2013

Nic nie boli. Nie lecą łzy. Nie cierpie. Nie tęsknie. Nie zamartwiam się. Nie wspominam. Nie przejmuję się. Nasz związek w końcu się zakończył. Może być już tylko lepiej.

Niedziele będą najgorsze. Niedziele... teksty

przeeejebane.nie dodano: 20 grudnia 2013

Niedziele będą najgorsze. Niedziele będą samotne , puste , ciężkie . Dzięki Tobie pokochałam niedziele , teraz je znienawidze .

Nie boję się tęsknoty za Tobą... teksty

przeeejebane.nie dodano: 20 grudnia 2013

Nie boję się tęsknoty za Tobą, tylko za tym wszystkim co mi dałeś.

Trwam z nim nadal  walczę  troche ze... teksty

przeeejebane.nie dodano: 17 grudnia 2013

Trwam z nim nadal, walczę; troche ze sobą, troche z innymi ludźmi, trochę z Nim. Walczę, o swego rodzaju szcześćie. Nie o byle jakie, nie z kimkolwiem, ale z Nim. Kurcze , na prawdę pierwszy raz jestem w stanie się dla kogoś poświęcić, pierwszy raz znoszę wszystkie czyjeś przegięcia, pierwszy raz zależy mi w jakiś niewyjaśniony sposób, To mój najdłuższy dotychczasowy związek, najbardziej burzliwy, zdecydowanie najbardziej namiętny , w pełni spełniony, i jednocześnie nie spełniony wcale.

Może to dziwne  owszem  to bardzo... teksty

przeeejebane.nie dodano: 17 grudnia 2013

Może to dziwne, owszem, to bardzo dziwne i niezrozumiałe. Ale jesteśmy razem nadal. Tworzymy ten trochę komiczny związek, znosimy się, denerwujemy wzajemnie, ale jednak się znosimy. I odczuwamy tęsknotę i odczuwamy swój brak , i pragniemy siebie i nie potrafimy powiedzieć sobie koniec, i ja nie potrafię powiedzieć kocham, i chyba oboje sobie nie ufamy, i oboje jesteśmy przesadnie zazdrośni, i przesadzamy, za często przesadzamy, robimy wielkie rzeczy z rzeczy małych, z rzeczy błahych tworzymy ogromne problemy, żeby potem sobie z nimi radzić, trochę wspólnie, trochę osobno. Wspieramy się, a czasem podcinamy sobie skrzydła, niszczymy sobie plany, psujemy wzajemnie humory, ale też potrafimy je sobie poprawić, i cieszymy się ze swojej obecności, a czasem się nią dławimy. Bywa, że mam Cię dość , ale po tygodniu zdaje sobie sprawę, że jednak jesteś mój i coś dla mnie znaczysz i nie chcę odchodzić, mimo, że ciągle ranisz, mimo, że to najtrudniejszy związek w jakim byłam.

Jestem zła   jestem poirytowana... teksty

przeeejebane.nie dodano: 17 grudnia 2013

Jestem zła , jestem poirytowana, wkurzasz mnie, a mimo to jedyną rzeczą której teraz pragnę to przytulić Cię, nic więcej nie potrzbeuję.

 przez chwile wszystko wydawało się... teksty

przeeejebane.nie dodano: 17 grudnia 2013

"przez chwile wszystko wydawało się prostsze niż było"

Znowu zaczynam mieć wyjebane  za... teksty

przeeejebane.nie dodano: 14 grudnia 2013

Znowu zaczynam mieć wyjebane, za bardzo mnie irytujesz.

zmieniłam się. kiedyś byłam... teksty

przeeejebane.nie dodano: 12 grudnia 2013

zmieniłam się. kiedyś byłam silna. a wiesz po czym mogę to stwierdzić? bo niegdyś sama odeszłam od tego, co sprawiało, że sobie nie radzę. tak. sama wyrzekłam się miłości, bo zwyczajnie mi nie służyła. po prostu tak zdecydowałam i tak było. dziś już taka nie jestem. bo miłość się na mnie odegrała. dała mi z liścia w twarz. położyła na łopatki. stałam się niezdecydowana i roztargniona. zgubiłam się. miłość mnie zgubiła. niegdyś to ona prosiła mnie o litość, dziś to ja żebrze tego u niej. to przez nią wszystko się zmieniło. nie jestem tamtą dziewczyną. jestem naiwną idiotką, bo proszę o to, by ktoś był w moim życiu, zamiast mieć chociaż troszkę dumy, by odwrócić się na pięcie i odejść. już na początku powinnam była grzecznie podziękować i pójść inną drogą, ale nie, zachciało mi się jej spróbować, bo przecież w razie czego 'zawsze można pójść w drugą stronę'. gówno prawda, nie można. jak raz dasz się jej złapać, to już po tobie. / niechcechciec

jestem tak bardzo zagubiona w całym... teksty

przeeejebane.nie dodano: 6 grudnia 2013

jestem tak bardzo zagubiona w całym swoim życiu , w czasoprzestrzeni i w świecie. I ohh nie potrafię się od niego odciąć , bo nie umiem powiedzieć mu że to koniec czegoś co nawet nie wiem kiedy się zaczęło i jak to się stało że jest to tak cholernie poplątane , niemoralne , dziwne , złe. I nie umiem no zabij mnie ale nie potrafię go odrzucić i chyba jest mi potrzebny i jestem egoistką , nie wyobrażam sobie że mogłabym go stracić. I stał się nierozerwalnym elementem mojego życia a jeszcze nie tak dawno nie był nawet jego namiastką./ nacpanaaa

Los zrobi wszystko   żeby nie było... teksty

przeeejebane.nie dodano: 6 grudnia 2013

Los zrobi wszystko , żeby nie było Ci za dobrze . Spierdoli pare rzeczy , gdy tylko za bardzo się ucieszysz ze stabilności którą posiadasz. Zamota , obróci o 180 stopni, żebyś czasem nie zesrał się tym szczęściem no .

Możesz zmieć swoje życie... teksty

przeeejebane.nie dodano: 6 grudnia 2013

Możesz zmieć swoje życie, nastawianie, otoczenie ,ludzi, nawet myśli ale uczuć nie do końca/dorcik

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV